Elektronika.lt
 2026 m. vasario 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 22 d. 17:45
Sugriuvo paskutinis mitas: net žiemą elektromobiliai pranoksta benzininius flagmanus
Vasario 22 d. 13:07
Ar konsultacija su dirbtiniu intelektu pakeis gydytojo apžiūrą?
Vasario 22 d. 09:28
Interneto sensacija tapusios DI karikatūros: ekspertė įspėja, kuo gali baigtis dalijimasis asmeninėmis detalėmis
Vasario 21 d. 17:20
Indukcinė kaitlentė gali sunaudoti daugiau elektros nei jūs galvojate, bet yra būdų kaip galima sutaupyti
Vasario 21 d. 13:44
Lietuvių kalbos mokytoja apie DI mokykloje: kūrybiškumo jis nepakeis, bet savarankišką mąstymą gali susilpninti
Vasario 21 d. 09:26
Apklausa rodo: 9 iš 10 lietuvių naudoja dirbtinį intelektą, net jei to nepastebi
Vasario 20 d. 20:40
Kinija meta iššūkį NASA: jau šiemet prasidės lemtinga misija, kuri gali pakeisti kosminę galią
Vasario 20 d. 17:13
Paaiškino, kuo pavojinga nebetinkama baterija: iki gaisro – vienas žingsnis
Vasario 20 d. 14:56
Kova dėl pirkėjų darosi vis intensyvesnė: kokie bus 2026-ieji el. rinkodarai?
Vasario 20 d. 11:57
Dveji Skaitmeninių paslaugų akto metai Lietuvoje: neteisėtas turinys šalinamas efektyviau, o vartotojų apsauga stiprėja
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Straipsniai » Ryšio technologijos Dalintis | Spausdinti

„VoLTE“ – kas tai ir kodėl geriau nei įprasti skambučiai?

Publikuota: 2017-10-20 11:17
Tematika: Ryšio technologijos
Skirta: Pradedantiems
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Anot ekspertų, nauja balso ryšio paslauga „VoLTE“, perduodama 4G ryšiu, netrukus pakeis lietuviams jau įprastus skambučius telefonu. Tą prognozuoja ir šalies mobilieji operatoriai, ir išmaniųjų telefonų gamintojai. Tad kas tai per technologija, kokius jos privalumus pajus vartotojai ir ko reikia, kad galėtume ja naudotis?


 Uždaryti komentarus
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Iš viso rasta:
2 (1–2)
[1]
 federeris 2017-10-22 23:59 
kosmonautu netruksta. VoLTE palaikomas pas daugeli telefonu jau senai, moralas kame jis neveikia/nenaudojamas tai musu operatoriai kurie tikrai negali pasigirti greitu internetu ir negana prastu rysiu dar, taupo ir taupo vis, bet pinigu nemazai susirenka is vartotoju - laiko atjunge sia funkcija ir tie patys tiekejai kurie ima urmu is gamintojo telefonus, uzsakineja telefonus cia i lietuva su isjungtu VoLTE rysiu programiskai, nes gi operatoriai visi nepalaiko sito dziaugsmo. Galu gale gal ir meluoju truputi, operatoriai palaikyt palaiko gal jau - koks Telia, bet uzsakineja telefonus kurie su atjungta programiskai VoLTE funkcija nes ant galo gi kad VoLTE kaip teigiama turi buti palaikomas abiejuose telefonuose tiek operatoriu tiek telefonu, tai isvis neapsimoka tai dar juodai. Lietuvoje koks 50 000 tuks sedi su naujais telefonais, o kita dauguma 300 000 sedi su keliolikos metu senumo telefonais arba aplamai su mygtukiniais. Cia taip pavyzdys tik.

Kas apie pati VoLTE, tai jis baterijos naudoja daugiau ir nereik klaidinti, kad maziau ar tiek pat kiek 3g/2g, pats 4G rysys jau eikvoja baterijos daugiau uz 2/3G rysius. Palandziokit po uzsienio forumus, ypac kas liecia samsungus ir ju programine iranga kuri yra nedadaryta, nes samsungas pardavineja gelezi, o ne programine iranga ir jiems maziausiai rupi gerai veikiantis telefonas programiskai, pilna kam tas VoLTE eikvoja baterija nezmoniskai. Atjungineja uzsienieciai velniop kad tik baterija geriau laikytu.

Lietuvoje isvis su tokiais technologiniais proverziais ir skylem tokiom tai tik telefonas koks xiaomi su 4000 mah baterija ir be jokiu nesamoniu nes cia Lietuvoje nieks pilnai nera palaikoma ir aplamai, perkant telefona uz 400-700 euru pinigai i bala sitoje mazoje ir neissivysciusioje rinkoje.
Atsakymai (0)
 omg 2017-10-20 16:57 
telefonu rinkoje palaikanciu Volte rinkoje jau senokai, teriek palaikymo is operatoriaus puses.
Atsakymai (0)
Iš viso rasta:
2 (1–2)
[1]

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama