Elektronika.lt
 2025 m. spalio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 16 d. 08:28
Dirbtinis intelektas keičia darbo rinką: kokių įgūdžių prireiks jaunajai kartai 2030 metais?
Spalio 15 d. 20:35
Ar „TikTok“ seka jus labiau nei manėte? Naujausi tyrimai atskleidžia sparčiai augančias nematomas rizikas
Spalio 15 d. 17:20
3 naujos kartos siurbliai-robotai: kurį pasirinkti?
Spalio 15 d. 14:03
Tarptautinė elektronikos atliekų diena: kaip tinkamai jas tvarkyti?
Spalio 15 d. 11:22
Telecentras pradeda DI gamyklos įrengimo projektą
Spalio 15 d. 08:29
Lietuva dalyvauja „ES programavimo savaitėje“: dalyviai koduoja su makaronais ir stato raketas
Spalio 14 d. 20:26
Pristatytas specialus įrenginys, kuris leidžia kalbėti net ir praradus kalbos dovaną
Spalio 14 d. 17:46
Lietuvos ir MIT ekspertai kartu ieškojo atsakingų inovacijų ir kelio į tvarią ateitį
Spalio 14 d. 14:15
Sparčiai auga nauja buitinės technikos kategorija – išmanieji automatiniai kačių tualetai (1)
Spalio 14 d. 11:37
Kada Lietuva pasieks energetinę nepriklausomybę? Ekspertai ragina labiau įsitraukti visuomenę (3)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Straipsniai » Ryšio technologijos Dalintis | Spausdinti

„Bitė“ stiprina partnerystę su „Apple“: jau šiemet sieks bent 40 proc. „iPhone“ rinkos

Publikuota: 2017-06-20 15:59
Tematika: Ryšio technologijos
Skirta: Pradedantiems
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Augant klientų susidomėjimui „Apple“ įrenginiais, bendrovė „Bitė Lietuva“ stiprina partnerystę su šiuo gamintoju ir dar šiemet planuoja pasiekti bent 40 proc. „iPhone“ pardavimų rinkos tarp operatorių. Šiuo tikslu „Bitė“ atnaujino salonus, atliko tinklo reguliavimus, apmokė darbuotojus pagal specialią „Apple“ programą, ir taip pat koreguoja „Apple“ įrenginių kainodarą.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

„Bitė“ stiprina partnerystę su „Apple“: jau šiemet sieks bent 40 proc. „iPhone“ rinkosAugant klientų susidomėjimui „Apple“ įrenginiais, bendrovė „Bitė Lietuva“ stiprina partnerystę su šiuo gamintoju ir dar šiemet planuoja pasiekti bent 40 proc. „iPhone“ pardavimų rinkos tarp operatorių. Šiuo tikslu „Bitė“ atnaujino salonus, atliko tinklo reguliavimus, apmokė darbuotojus pagal specialią „Apple“ programą, ir taip pat koreguoja „Apple“ įrenginių kainodarą.

„Pastebime, kad augant lietuvių pajamoms, populiarėja brangesni įrenginių modeliai ir tuo pačiu natūraliai auga paklausa „Apple“ produktams. Tiesa, „GfK Retail and Technology“ 2017 m. I pusmečio duomenimis, šiuo metu Lietuva su 13 proc. „iPhone“ skvarba vis dar smarkiai atsilieka nuo tokių šalių, kaip Jungtinė Karalystė ar Švedija, kur skvarba siekia kone 50 procentų. Aktyvesnė partnerystė su „Apple“ suteiks mūsų klientams galimybę susipažinti su platesniu įrenginių asortimentu, kiekvieną iš jų išbandyti ir pasirinkti tą, apie kurį ilgą laiką svajojo“, – sako Arūnas Mickevičius, bendrovės „Bitė Lietuva“ rinkodaros vadovas.

Pasak jo, viena iš priežasčių, kodėl Lietuvoje šio gamintojo įrenginių skvarba sąlyginai nedidelė – iki šiol Lietuvoje mobiliojo ryšio operatoriai „Apple“ produkcijai neskyrė pakankamai dėmesio: „Užsukus į salonus ne visada buvo galima rasti pilną produktų asortimentą ir jį išbandyti gyvai. Taip pat pastebėjome, kad „Apple“ įrenginiai buvo gerokai rečiau įtraukiami į reklamines kampanijas ar patrauklias akcijas. Manome, kad išsamiau pristatę „Apple“ produkciją ir pritaikę mažesnę kainą „Bitės“ salonuose sulauksime kur kas daugiau klientų ir augs pardavimai.“

Specialios „Apple“ erdvės visuose „Bitės“ salonuose

Pasak A. Mickevičiaus, „Bitė“ atnaujino salonus ir įrengė juose specialias „Apple“ įrenginių demonstracines erdves. Į salonų atnaujinimą ir „iPhone“ kampanijos startą įmonė investavo apie 250 tūkst. eurų.

Šiuo metu lankytojai „Bitės“ salonuose gali gyvai išbandyti paklausiausius modelius – „iPhone 7“, „iPhone 6S“ bei „iPhone SE“ išmaniuosius telefonus, o didžiuosiuose salonuose – ir „iPhone 7 Plus“, „iPhone 6S Plus“, „iPhone 5S“, taip pat „iPad“ planšetes bei „Macbook“ kompiuterius. Nuo šiol „Bitės“ klientai pastebės kur kas daugiau akcijų ir naudingų pasiūlymų, skirtų „Apple“ įrenginiams – šiuo metu visiems „iPhone“ modeliams taikoma 15 proc. nuolaida.

„Sieksime, kad būtent „Bitės“ salonuose „Apple“ įrenginių asortimentas būtų maksimalus, ir juos būtų galima įsigyti palankiausiomis sąlygomis“, – dalinosi planais A. Mickevičius.

Papildomas privalumas: „iPhone“ telefonų baterijos veiks iki 10 proc. ilgiau

Taip pat bendrovė pagal „Apple“ rekomendacijas specialiai šio gamintojo įrenginiams pritaikė savo tinklą. Kaip parodė „Bitės“ specialistų atlikti vidiniai testai, dėl šio atnaujinimo „iPhone“ išmaniųjų telefonų baterijos veiks ilgiau net iki 10 procentų.

„Bitės“ išmaniųjų ekspertai apmokyti pagal specialias „Apple“ programas

Atnaujinant salonų tinklą, kartu savo žinias papildė „Bitės“ išmaniųjų ekspertai ir salonų darbuotojai. Jie buvo apmokyti pagal specialią „Apple“ programą, todėl nuo šiol galės dar išsamiau atsakyti į klausimus apie šio gamintojo įrenginius.

„Bitė Lietuva“ yra oficialus „Apple“ atstovas Lietuvoje.




Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama