Elektronika.lt
 2025 m. spalio 15 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 14 d. 20:26
Pristatytas specialus įrenginys, kuris leidžia kalbėti net ir praradus kalbos dovaną
Spalio 14 d. 17:46
Lietuvos ir MIT ekspertai kartu ieškojo atsakingų inovacijų ir kelio į tvarią ateitį
Spalio 14 d. 14:15
Sparčiai auga nauja buitinės technikos kategorija – išmanieji automatiniai kačių tualetai
Spalio 14 d. 11:37
Kada Lietuva pasieks energetinę nepriklausomybę? Ekspertai ragina labiau įsitraukti visuomenę (3)
Spalio 14 d. 08:27
Ar šiuolaikiniai elektromobiliai Baltijos šalių keliuose jau gali pakeisti tradicinius modelius?
Spalio 13 d. 20:31
Geltona lemputė automobilio prietaisų skydelyje: gedimas ar tik elektroninis kaprizas?
Spalio 13 d. 17:32
MG plečia siūlomų modelių gamą: Lietuvoje debiutuoja modernus elektrinis MG S5
Spalio 13 d. 14:12
FAD ir AI SEO (GEO): kaip mažą vietinį verslą pavyko iškelti į „ChatGPT“ atsakymus
Spalio 13 d. 11:41
Kokybiškas švietimas – intelektualios ir inovatyvios visuomenės kūrimo įrankis
Spalio 13 d. 08:20
Kodėl „ChatGPT“ neturėtų tapti jūsų terapeutu
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Straipsniai » Įvykiai, visuomenė Dalintis | Spausdinti

Buvęs „Google“ darbuotojas pasakė, kodėl lietuviai ypatingi

Publikuota: 2016-06-01 09:21
Tematika: Įvykiai, visuomenė
Skirta: Pradedantiems
Autorius: Kristina Urbaitytė
Aut. teisės: ©Delfi.lt
Inf. šaltinis: Delfi.lt

Rudenį (rugsėjo 8–9 dienomis) parodų centre „Litexpo“ vyks technologijų ir inovacijų konferencija „#SWITCH!“. Nemokamoje technologijų ir inovacijų konferencijoje šiemet laukiama 10 tūkst. dalyvių. Kaip tvirtino konferencijos organizatoriai, būti dalyviais norą pareiškė ir prisiregistravo 4,5 tūkst. vaikų iš visos Lietuvos.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Rudenį (rugsėjo 8–9 dienomis) parodų centre „Litexpo“ vyks technologijų ir inovacijų konferencija „#SWITCH!“.

Nemokamoje technologijų ir inovacijų konferencijoje šiemet laukiama 10 tūkst. dalyvių. Kaip tvirtino konferencijos organizatoriai, būti dalyviais norą pareiškė ir prisiregistravo 4,5 tūkst. vaikų iš visos Lietuvos. „Lietuvoje vyksta ir gerų dalykų. Vienas jų – konferencija „#SWITCH!“, kurios tikslas yra įkvėpti jaunus žmones ir vaikus kurti tokias įmones kaip „Microsoft“, „Google“ ir „Apple“.

Buvęs „Google“ darbuotojas pasakė, kodėl lietuviai ypatingi
© DELFI (D. Pipo nuotr.)

Mums nereikia statyti didelių gamyklų, kad galėtume pasiekti savo tikslų. Mums reikia tik žinių, kurios būtų konvertuojamos į gerus pinigus ir leistų gerai gyventi“, – sakė renginio iniciatorius Europos Parlamento narys Antanas Guoga. Jis tvirtino, kad ir šįkart renginyje bus parodyta, kad Lietuva yra pažangi šalis: konferencijos metu bus siekiama rekordo, kuris turėtų būti įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

„Praėjusiais metais mes pristatėme programavimo pradmenų mokymo klubą „Coder Dojo“, kuriame programuotojai moko savo amato vaikus. Norime surinkti visus mokinius į vieną vietą konferencijoje ir siekti daugiausiai vienu metu programuojančių vaikų rekordo“, – pasakojo A. Guoga.

Jis užsiminė, kad konferencijos lankytojai sulauks ir staigmenos: į „Litexpo“ atkeliaus dronai-padavėjai, gebantys nešioti maistą ir gėrimus. Kaip tvirtino konferencijos organizatoriai, dronus pristatysiančios kompanijos atstovai jau buvo Lietuvoje ir jau spėjo apžiūrėti „Litexpo“ patalpas. Konferencijos tikslas – ne tik parodyti jauniesiems technologijų entuziastams, ką galima nuveikti technologijų bei inovacijų srityje, bet ir pakviesti verslo atstovus į jiems vertingas paskaitas. Konferencijoje planuojama daug technologinių įmonių atstovų paskaitų, taip pat bus organizuojamas „hakatonas“.

Konferencijos pristatyme dalyvavo ir buvęs „Google“ darbuotojos, šiuo metu Didžiojoje Britanijoje įsikūrusio investicinio fondo „Octopus Investments“ atstovas Debu Purkayastha, kuris patvirtino, kad praėjusiais metais jis Lietuvoje surado du perspektyvius lietuviškus startuolius – „Yplan“ ir „Trafi“.

„Man labai patiko tai, ką aš pamačiau Lietuvoje. Kadangi investuoju į įvairius startuolius visame pasaulyje, tai dabar jau ne išimtis ir Lietuva: yra dvi lietuviškos kompanijos, kurios gavo fondo rėmimą“, – pasakojo D. Purkayastha. Jis įvardijo kelias priežastis, kodėl jam patinka dirbti su lietuviais. Visų pirma, lietuviai profesionalai yra aukštos kvalifikacijos ir motyvuoti specialistai, kurie gali dirbti sunkiai ir labai smarkiai tiki savo idėja.

D. Purkayastha nuomone, lietuvių ambicijos yra globalios: jų netenkins regioninė sėkmė, nes jie gali sukurti aktualius visam pasauliui produktus. Ekspertas tvirtino, kad mūsų šalies profesionalai sugeba užbėgti kitiems už akių ir būti technologijų atradėjais, nuspėti bei prognozuoti, kas bus aktualu po kurio laiko: „Turėdami išvystytą analitinį mąstymą, savo darbais pralenkiate vakariečius.“ Konferencija organizuojama Antano Guogos fondo, padedant partneriams ir rėmėjams.


Delfi.lt



Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama