Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 10 d. 18:27
Ličio baterijų krizė: kodėl liepsnoja Lietuvos atliekų sektorius?
Gegužės 10 d. 10:16
„Lexus“ pristato pasaulinę premjerą: visiškai naują elektrinį ir šešiavietį TZ serijos SUV
Gegužės 9 d. 18:30
VU fizikai kuria sprendimus, kurie leis dar saugiau ir tiksliau taikyti radiaciją moksle ir medicinoje
Gegužės 9 d. 10:56
Tas pats slaptažodis skirtingoms paskyroms – didelė klaida
Gegužės 8 d. 18:48
„PlayStation 5“ pirkimo gidas: kaip išsirinkti tinkamą konsolę pagal savo poreikius?
Gegužės 8 d. 16:29
Kas trečia Lietuvos įmonė pripažįsta kibernetines grėsmes: kaip suvaldyti jų riziką?
Gegužės 8 d. 14:31
Greiti „Reels“: kaip lengvai susikurti įsimintiną vaizdo įrašą?
Gegužės 8 d. 12:11
Domenas, prekių ženklas ir verslo reputacija: klaidos, kurių galima išvengti
Gegužės 8 d. 10:51
Dirbtinis intelektas kovoje su krūties vėžiu: Lietuvoje pradedama taikyti itin tiksli diagnostika
Gegužės 8 d. 08:23
Darbo diena persikelia į telefoną: kodėl įmonėms tai kelia naujų iššūkių?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Palydovų operatoriaus „SES“ pirmojo ketvirčio pajamos išaugo 2,6 %

Publikuota: 2015-05-06 20:31
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Pasaulyje pirmaujančios palydovinio operatoriaus „SES“ grupės, turinčios atstovybę ir Rygoje, pirmojo 2015 m. ketvirčio pajamos siekė 477,8 mln. eurų ir išaugo iki 2,6 %.

Esant FX konstantai, pajamos yra 4,9 % mažesnės lyginant su 2014 m. pirmuoju ketvirčiu, nes tam įtakos turėjo keturių atsakiklių pardavimas pagal sutartį su „Eutelsat“. EBIDTA išaugo iki 3,2 % arba 356,1 mln. eurų, grupės pelnas – 131 mln. eurų. Namų vartotojų, kuriems paslaugos teikiamos per „SES“ palydovus, skaičius išaugo iki 312 mln. ir lyginant su praėjusiais metais padidėjo 7 %. Kartu su rinkos padidėjimu, išaugo ir TV kanalų skaičius, transliuojamų per „SES“ flotilę pasauliniu mastu. Kanalų skaičius padidėjo 5,0 %, iš viso nuo 2014 m. pirmojo ketvirčio iki 2015 m. pirmojo ketvirčio buvo užfiksuota 6 526 kanalų. Bendrąjį augimą palengvino ir išaugęs aukštosios raiškos (HD) TV kanalų skaičius – iki 6,8 % arba 1 910 kanalų.

Karim Michel Sabbagh, prezidento ir vadovo, komentaras:

„SES“ 2015 m. pradėjo produktyviai. Mes toliau kuriame pagrindus savo ateities augimui investuodami, plėsdami savo pajėgumus ir techninį prieinamumą visame pasaulyje. Mūsų vaizdo verslas toliau auga. Tai rodo išaugęs mūsų transliuojamų HD kanalų skaičius ir daugiau namų ūkių vartotojų, kuriuos pasiekia mūsų globali flotilė, itin ryški augančiose rinkose, kuriose „SES“ sėkmingai plečia savo veiklą.

Pajamų ir EBITDA palyginimui įtakos turi 2014 m. pirmame ketvirtyje įvykę atsakiklių pardavimai „Eutelsat“ ir AMC-15/-16 sutarties su „EchoStar“ išankstinės sąlygos dėl talpos atnaujinimo, ruošiantis „SES-11“ paleidimui 2016 m. pabaigoje. Turint galvoje šiuos veiksnius, 2015 m. pirmojo ketvirčio pajamos, esant FX konstantai, atitinka ankstesnių metų laikotarpį.

Žvelgiant į priekį, mes toliau vystome savo konkurencingą pozciją vaizdo versle ir stengiamės pagerinti savo pajėgumus siekdami patenkinti naujos kartos duomenų reikalavimus. Papildoma HTS „SES-14“ ir „SES-15“ kartu su „SES-12“ galia leidžia mums tiekti lankstesnius ir efektyvesnius fiksuotų ir mobilių duomenų sprendimus pasauliniu mastu. Mūsų inovatyvūs sprendimai užtikrino kelių metų sutartis dėl JAV vyriausybės finansuojamos naudingosios apkrovos.

Mes ir toliau daug dėmesio skiriame viešųjų pirkimų proceso gerinimui ir kapitalo išlaidų efektyvumui, dėl svarbiausio tikslo – aptarnauti savo klientus, turint reikiamus išteklius vietoje ir laiku“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Lietuvos elektros rinka keičiasi: net 100 kW elektrinės jau gali uždirbti iš balansavimo

Iki šiol elektros balansavimo rinkoje dominavo stambieji dalyviai – hidroakumuliacinės, dujinės elektrinės ir valstybės valdomos energijos kaupimo sistemos. Mažesni gamintojai, nors teoriškai galėjo dalyvauti, praktiškai susidurdavo su reikšmingais techniniais ir finansiniais barjerais.

Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros energijos kainas

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 108 proc. suvartotos elektros energijos – 202,1 GWh, elektros energijos perteklius buvo eksportuotas į Švediją ir Lenkiją.

„Western Union“ išleido USDPT stabilųjį kriptotokeną „Solana“ tinkle tarptautiniams mokėjimams

„Western Union“ išleido JAV doleriais paremtą stabilųjį kriptotokeną „Solana“ blokų grandinėje, kad jį galėtų naudoti kaip atsiskaitymų aktyvą savo globaliame mokėjimų tinkle, veikiančiame 24/7 režimu.

2026 m. gegužė
2026-05-09 08:25
„ETNA“ įsigijo „Brolis Defence Group“
2026-05-08 07:05
Didmeninės elektros kainos augo 35 proc.
2026-05-07 21:02
Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės eksporto proveržis
2026-05-07 09:32
„Civinity“ perka liftų inžinerijos verslą Pietų Europoje, kuris per metus sugeneruoja apie 19 mln. eurų pajamų
2026-05-05 19:38
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis kilo
2026-05-05 13:03
„Crayon“ Lietuvoje tampa „SoftwareOne“: stiprina globalias kompetencijas ir vieningą veikimą rinkoje
2026-05-04 21:08
Pernai „Modus Group“ pajamos siekė 561 mln. eurų, per metus augo 17 proc.
2026-05-03 20:21
Energijos sąnaudų mažinimas stiprintų Lietuvos gamintojų konkurencingumą
2026 m. balandis
2026-04-30 11:38
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai nesikeitė
2026-04-30 09:56
„Apple“ pasisakė prieš griežtesnes „žaliosios“ energetikos taisykles
2026-04-29 07:06
„Telia“ investuoja 5 mln. eurų į namams skirto šviesolaidžio tinklo plėtrą
2026-04-28 16:27
Elektros kainų savaitės vidurkis – mažiausias šiemet
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama