Nemokamas nuoseklių sąsajų dekoderis su kiekvienu SDS1000X serijos osciloskopu
Publikuota: 2016-07-22 21:55
Skyrius: Elektronika, technika
Paskelbė: Lokmita, UAB
Osciloskopų savybės:
  • 200 MHz ir 100 MHz dažnių juosta, 2 kanalai, 1 GS/s skenavimas, 14 Mtšk. atmintis, 20,3 cm WVGA ekranas
  • Naujos kartos SPO (Super Phosphor Oscilloscope) signalų atvaizdavimo technologija:
    • Spalvinis ekranas su 256-iais kiekvienos spalvos atspalviais
    • Skaitmeninė sužadinimo sistema
  • Sužadinimas (trigger) pagal video (taip pat ir HDTV) signalą
  • Žemas triukšmų lygis, vertikalios ašies mąstelis: nuo 500 μV/pad. Iki 10 V/pad.
  • Atminties suskirstymo į 80 000 segmentų galimybė
  • „History“ funkcija – tai iki 80 000 signalo įrašų atmintis
  • Automatinis 37 parametrų matavimas, statistika, laikinas matavimas
  • Greitaeigė rūšiavimo funkcija „Pass/ Fail“
  • Įvesties impedansas DC: (1 MΩ±2%) || (18 pF ±2 pF); 50 Ω: 50 Ω±2%
  • 25 MHz laisvos formos signalų DDS generatorius, 10 vidinių formų funkcinis generatorius (tik SDS1000X+ modeliuose)