Elektronika.lt
 2026 m. sausio 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Sausio 12 d. 14:28
Mažai žinomas gamintojas siūlo neįtikėtinai pigų elektromobilį
Sausio 12 d. 11:50
Patarimai ne tik pradedantiems „Mac“ naudotojams – „Mail“ ir „Calendar“ aplikacijos
Sausio 12 d. 09:42
Baterija laikydavo savaitę: kodėl „Nokia 3310“ vis dar kelia nostalgiją? (1)
Sausio 12 d. 07:11
Ateities namų formulė: į ką verta investuoti ir kodėl DI tampa naujuoju standartu
Sausio 11 d. 18:11
Nuo muzikos iki „Teams“: naujasis „Mercedes“ atnaujinimas keičia, kaip naudojame automobilį
Sausio 11 d. 12:16
Didieji metų išpardavimai: sukčių apgaulėmis susigundo 1 iš 5 perkančių internetu
Sausio 11 d. 08:28
Ar tikrai ginčijatės su žmogumi, ar su botu, kalbančiu lietuviškai? Ekspertai skaičiuoja: kas penktas įrašas – roboto
Sausio 10 d. 18:18
„Microsoft“ ruošia tylų perversmą: „Teams“ ir „Outlook“ laukia svarbūs pasikeitimai
Sausio 10 d. 12:23
„Kia“ elektromobilių gamybos patirtis atgims europiečiams svarbiame naujajame EV2
Sausio 10 d. 08:25
Telefonus ugdymo procese apribojusios mokyklos vadovė: tai nauda ir mokiniams, ir mokytojui (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Metasite“ pajamos pernai augo 32 proc.: daugiausia uždirbo iš Jungtinės Karalystės finansų ir draudimo sektorių

Publikuota: 2024-02-19 18:28
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Skaitmeninių technologijų bendrovė „Metasite“, kurianti IT sprendimus globaliems finansų sektoriaus klientams, 2023 metais gavo 7,5 mln. eurų pajamų – 32 proc. daugiau nei 2022 metais, kai „Metasite“ pajamos siekė 5,7 mln. eurų.

„Metasite“ direktoriaus Aurelijaus Norkūno teigimu, bendrovės augimą lėmė didėjantys globalaus finansų sektoriaus žaidėjų poreikiai. Didžiausia „Metasite“ rinka išlieka Jungtinė Karalystė – net 84 proc. pajamų „Metasite“ pernai uždirbo iš šios šalies finansų sektoriaus ir draudimo įmonių.

„2023 metais didieji „Metasite“ klientai tęsė daugiamečius projektus, pasitelkdami skaitmeninių produktų kūrimo darbams aukščiausio lygio kompetencijas ir patirtį turinčius išorinius partnerius. Skaitmeninė transformacija finansų sektoriaus įmonėms išliks svarbi ir šiemet, todėl, atsižvelgdami į rinkos tendencijas, matome galimybę toliau vystyti projektus su stambiaisiais globalaus finansų sektoriaus žaidėjais“, – kalba A. Norkūnas.

Pasak „Metasite” technologijų vadovo Giedriaus Vėgelės, stambieji finansų sektoriaus lyderiai šiandien daugiausia kalba apie naujųjų dirbtinio intelekto technologijų planus, tačiau taip pat puikiai supranta, kad dirbtinis intelektas gali pasiekti reikiamą rezultatą tik panaudojant švarius, aukštos kokybės duomenis. Dėl to „Azure” ir „AWS” debesyse veikiančių duomenų platformų projektavimas ir diegimas globaliose finansų sektoriaus įmonėse pernai buvo tarp sparčiausiai augusių „Metasite” veiklos dalių, ši tendencija išliks ir 2024-aisias.

„Bankams, investicijų ir draudimo bendrovėms susitvarkant duomenis, atsiveria naujų galimybių tobulinti skaitmeninių kanalų plėtrą, palaikymą, saugumą, automatizavimą. Tai kitos sritys, kur „Metasite“ turi labai daug įdirbio“, – teigia G. Vėgelė.

„Metasite“ teikia skaitmeninių produktų kūrimo ir specializuotų IT sistemų modernizavimo paslaugas bankams, mokėjimo įstaigoms, draudimo bendrovėms, investicijų valdytojams ir kitoms finansų sektoriaus įmonėms. 1997 metais įkurta „Metasite“ veiklos pradžioje daugiausia dirbo su Baltijos šalių bankais, draudimo ir telekomunikacijų bendrovėmis, tačiau pastarąjį dešimtmetį bendrovė sėkmingai persiorientavo kurti specializuotus skaitmeninius sprendimus pasauliniams finansų ir draudimo sektorių gigantams ne tik JK, bet ir Šveicarijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir kitose šalyse.

Tarp „Metasite“ klientų – „Man Group“, „Vontobel Asset Management“, „Equiniti“, „British Land“, „Solum Financial“ ir kt. Bendra „Metasite“ aptarnaujamų įmonių rinkos kapitalizacija 2023 metais siekė 107 mlrd. JAV dolerių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nuo sausio – nemokamas galios optimizavimas: mažesnės sąskaitos ir daugiau laisvų tinklo pajėgumų

Nuo š. m. sausio 1 d. juridiniams elektros energijos vartotojams, įskaitant gaminančius vartotojus, energijos kaupimo įrenginių naudotojus bei gamintojus, sudaromos sąlygos paprasčiau ir be papildomų mokesčių atsisakyti perteklinės leistinos naudoti ar generuoti galios.

Vietiniai gamintojai triuškina konkurentus: Kinijoje dominuoja BYD, „Tesla“ praranda savo pozicijas

Kinijos rinka šiandien yra didžiausia ir sparčiausiai auganti elektromobilių rinka pasaulyje, kurioje vyksta labai aštri konkurencija tarp vietinių ir tarptautinių gamintojų. Naujausi pardavimų duomenys rodo aiškią tendenciją, kad BYD vis labiau dominuoja, o užsienio gamintojams tenka menkesnė dalis.

Kinija atsisako „Nvidia“ ir „Intel“ produktų: dirbtinio intelekto lustų karas įžengė į naują ir pavojingą etapą

Įtampa tarp Kinijos ir Jungtinių Valstijų per pastaruosius metus pasiekė naują lygį. Nuo žaliavų ir lustų eksporto ribojimų iki spaudimo naudoti tik savo šalies technologijas. Dabar Pekinas akivaizdžiai pasuko kryptimi kurią galima apibūdinti kaip skausmingą, bet sąmoningą atsiskyrimą nuo amerikietiškos įtakos.

2026 m. sausis
2026-01-07 21:04
Fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas nepriklausomas tiekėjas, kitas nepriklausomas tiekėjas tarifus mažino, o trečias tiekėjas tarifų nekeitė
2026-01-07 16:40
„Nvidia“ gauna leidimą tiekti galingesnius dirbtinio intelekto lustus Kinijai, bet tik išrinktiesiems ir brangiai
2026-01-07 13:23
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus vartojimui, elektros kaina augo 32 proc.
2026-01-06 21:01
„Teltonikos“ grupė įsigijo apsaugos sistemas gaminančią įmonę
2026-01-06 18:17
Gruodį – ketvirtadaliu mažesnė sąskaita už elektrą: ar to paties sulauksime ir sausį?
2026-01-05 17:44
Elektra Lietuvoje išliko viena pigiausių regione
2026-01-05 07:52
Naujoji „Xiaomi“ gamykla gali pagaminti oro kondicionierių per 6,5 sekundės
2026-01-03 10:57
Kinijos automobilių milžinė „Changan“ į Europą žengia su naujos gamyklos planu
2026-01-02 09:07
Muskas stoja į kovą prieš Europą: Europos Sąjunga baudžia „X“ platformą, Muskas smogia atgal
2026-01-01 20:46
Praėjusią savaitę sumenkus vartojimui ir išaugus vėjo gamybai, elektros kaina mažėjo 36 proc.
2026-01-01 12:34
Fiksuotos elektros kainos planų tarifai paskutinę metų savaitę nepakito
2025 m. gruodis
2025-12-31 21:02
Lietuvoje sumažėjo elektros kainos
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama