Elektronika.lt
 2026 m. sausio 24 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Sausio 23 d. 20:12
Medicinos ateitis jau čia? „ChatGPT Health“ perima vaidmenį, kurį anksčiau turėjo gydytojai
Sausio 23 d. 17:28
Elektromobilis šaltą žiemą: kada skeptikų frazė „aš tau sakiau“ gali tapti realybe?
Sausio 23 d. 14:28
Saulės energetikos bumas slepia tyliai augančią atliekų krizę: Europa jai nepasiruošusi (1)
Sausio 23 d. 11:24
Ekspertas apie 2026-ųjų telefonus: „Naujovių yra, bet jos nebūtinai pasiteisins“
Sausio 23 d. 08:40
Asmens duomenų kaina: kiek vertas jūsų kortelės numeris juodojoje rinkoje
Sausio 22 d. 20:23
Technologinė gausa prieš socialinę nelygybę: dirbtinis intelektas gali pakeisti mūsų supratimą apie pinigus
Sausio 22 d. 17:24
Naujos paramos taisyklės – nauja logika: kam šiandien apsimoka saulės energetika
Sausio 22 d. 14:40
Elektromobilių bumas verčia keisti baterijų gamybą: revoliucijai reikia naujų sprendimų, ką siūlo mokslas?
Sausio 22 d. 11:44
Internete šeimininkauja botai: daugiau nei pusę turinio jau generuoja DI
Sausio 22 d. 08:26
Ką kuris „Apple“ klaviatūros klavišo simbolis reiškia ir kuo „Return“ skiriasi nuo „Enter“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, RDR2 Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

PAR nacionalinėje loterijoje – lietuvių žaidimų kūrėjų „Superlotto Games“ indėlis

Publikuota: 2021-09-21 14:24
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Internetinius žaidimus kurianti, gaminanti ir tiekianti lietuvių bendrovė „Superlotto Games“ toliau plečia veiklos horizontą – sėkmingai įtvirtino bendradarbiavimą su vienos sėkmingiausių pasaulyje Pietų Afrikos Respublikos (PAR) nacionalinės loterijos operatoriumi „Ithuba Holdings“. Rezultate, lietuviai PAR nacionalinės loterijos rengėjams tiekia elektroninės loterijos žaidimus, kuriuos šalyje kas mėnesį žaidžia vidutiniškai 300 tūkst. žaidėjų.

„Superlotto Games“ pardavimų vadovė Milda Mikelionienė atkreipia dėmesį, kad PAR žaidimų rinka – viena sparčiausiai augančių visame pasaulyje. Įgyvendinant partnerystę lietuvių bendrovė siekia per metus šiai rinkai pristatyti iš viso po 12 naujų elektroninės loterijos žaidimų.

„Bendrovė „Ithuba Holdings“ viso pasaulio kontekste yra viena profesionaliausių savo srityje, todėl ši partnerystė mums – didelis įvertinimas ir patvirtinimas, kad esame vieni geriausių ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniu mastu. Tikime, kad mūsų kuriami žaidimai ne tik smarkiai praturtins žaidėjų patirtį, bet ir padės užtikrinti konkurencinį partnerių pranašumą rinkoje, nes nuolat dedame pastangas plėsti savo žinias ir rinkai pristatyti naujų, nematytų sprendimų“, – sako M. Mikelionienė.

Savo ruožtu „Ithuba Holdings“ korporatyvinių reikalų vadovas Busisiwe Msizi lietuvių bendrovę įvardija kaip pasaulinio lygio partnerį.

„Superlotto Games“ tarptautinėje rinkoje puikiai žinoma ir ypač vertinama dėl inovatyvių žaidimų, kuriamų naudojant pažangiausias technologijas. Partnerystė su lietuviais – didelis indėlis į mūsų siūlomų žaidimų portfelį, mat visi „Superlotto Games“ kuriami žaidimai – unikalūs, kuriami pagal specialų užsakymą“, – sako B. Msizi.

Per pastaruosius penkerius metus „Superlotto Games“ smarkiai išplėtė savo paslaugų asortimentą ir tarptautinei rinkai jau yra pasiūliusi arti 100 elektroninių žaidimų sprendimų. 2020 m. „Superlotto Games“ pajamos, palyginus su ankstesniais metais, išaugo 35 proc., 2021 m. bendrovė pateko į Rekvizitai.lt surinktą „TOP įmonių“ sąrašą.

Iš viso paslaugas lietuvių bendrovė teikia penkiose užsienio valstybėse: bendradarbiauja kuriant ir įgyvendinant Latvijos, Gruzijos ir Pietų Afrikos Respublikos nacionalines loterijas, kuria ir gamina žaidimus estų bendrovei „Supercasino“ ir suomiams „Finnplay Technologies“.

Tarp „Superlotto Games“ sukurtų žaidimų – ir unikalūs elektroninių žaidimų sprendimai Lietuvoje. Naujausi iš jų – prekės ženklo „7bet” užsakymu sukurti žaidimai „Vienas namuose by Džordana“ ir „Book of Einikis“, kurių herojais tapo žinomi Lietuvoje žmonės.

„Tai pirmas kartas, kada į kuriamus žaidimus integravome gyvus, realius ir visiems atpažįstamus veidus. Tam, kad įgyvendintume unikalų sprendimą, pirmąkart savo patirtyje pasitelkėme filmavimo studiją, sukūrėme autentiškus garso įrašus. Iki šiol Lietuvoje nėra buvę nieko panašaus“, – sako M. Mikelionienė.

Lietuvoje bendrovė „Superlotto Games“ taip pat bendradarbiauja su loterijų organizatoriais „Euloto“ ir „Olifėja“, lažybų organizatoriumi „Betsafe Lietuva“. Artimiausiuose „Superlotto Games“ planuose – plėtra į Azijos ir Pietų Amerikos rinkas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonėms – naujos galimybės bendradarbiaujant su CERN

Ženevoje pasirašyti ketinimų memorandumai tarp Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) ir trijų Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių: „Ostaralab“, „Ekspla“ ir „Sargasas“. Šie susitarimai žymi strateginį lūžį stiprinant Lietuvos verslo ir mokslo ryšius su viena pažangiausių pasaulio mokslinių tyrimų organizacijų.

Įspūdingas „Xiaomi“ šuolis: jau gamina dešimtis tūkstančių elektromobilių, netrukus ir Europoje

„Xiaomi“ užbaigė išskirtinius metus ir įspūdingai išaugo elektromobilių rinkoje. Nuo pirmojo savo automobilio pristatymo 2024 m. bendrovė iki 2025 m. pabaigos jau yra pateikusi daugiau kaip 400 000 elektromobilių.

Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę pakito nežymiai

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 60 proc. suvartotos elektros energijos, arba 199,1 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

2026 m. sausis
2026-01-22 16:19
EIMIN startuolių kūrimui, vystymui ir plėtrai regionuose skiria 5 mln. eurų
2026-01-22 07:39
Tyrimas atskleidžia: pernai elektroninė prekyba Lietuvoje išaugo trečdaliu
2026-01-21 21:08
Pasauliniame reitinge Lietuva nušluostė nosį Vokietijai ir JK: štai kur mūsų tikroji jėga
2026-01-20 18:25
Stiprinama Vilniaus energetikos ekosistema: „Gijos“ plečia įmonių grupę
2026-01-20 13:34
Didėjant vartojimui, Lietuvoje elektra pabrango
2026-01-19 19:14
Gruodį elektra reikšmingai pigo, o elektromobilių įkrovimas gerino elektros vartojimo rekordą
2026-01-19 10:12
Elektros energijos vidutinė didmeninė kaina 2025-aisiais Lietuvoje – mažesnė nei vidutiniškai ES šalyse
2026-01-18 14:35
Automobilių pramonę vėl parklupdė lustų badas: trys milžiniškos Kinijos gamyklos stabdo darbą
2026-01-16 15:29
Gruodį vidutinė elektros kaina mažėjo, daugiausia elektros pagamino vėjo elektrinės
2026-01-16 13:42
„Tesonet“ skelbia pradedanti strateginę investiciją į Lietuvos švietimą
2026-01-16 10:20
Atnaujintos energetikos bendrijų finansavimo galimybės savivaldybėms
2026-01-15 19:12
Gruodį elektros kainos Lietuvoje mažėjo 24 proc.
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama