Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 15 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 15 d. 14:22
Tarp 12 geriausiųjų pasaulyje: FTMC fizikė J. Žemgulytė pateko į NATO konkurso finalą
Gegužės 15 d. 12:31
Saulės elektrinių bumas turi ir kitą pusę: jau dabar daugėja pavojingų atliekų
Gegužės 15 d. 10:36
Akmenės LEZ 30 MW vėjo parke įdiegti inovatyvūs lietuvių energijos valdymo sprendimai
Gegužės 15 d. 08:41
Ar įmanoma, kad Lietuvoje dingtų internetas? (2)
Gegužės 14 d. 20:21
Tamsioji DI pusė – neegzistuojantys šaltiniai ir netikros citatos: kaip neapsigauti?
Gegužės 14 d. 18:36
Ekspertas apie artėjantį 6G: internetas leis liesti, jausti ir užuosti per atstumą
Gegužės 14 d. 16:27
Kruonio teritorijoje energiją kaups ne tik baseinas, bet ir kaupikliai
Gegužės 14 d. 14:04
Ko mus gali išmokyti mokslinė fantastika?
Gegužės 14 d. 12:49
5 logistikos klaidos, kurios daugiausiai kainuoja Lietuvos el. parduotuvėms
Gegužės 14 d. 10:34
Daugiau nei inovacija: robotai humanoidai KU STEAM centre keičia mokymosi patirtį
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Pirmą kartą Lietuvoje ekstremalai vidurvasarį rungsis ant sniego

Publikuota: 2005-07-27 12:52
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: BITĖ Lietuva, UAB

Pačiam vidurvasary, liepos 30 dieną, Palanga sukvies snieglenčių sporto gerbėjus. Čia pirmą kartą Lietuvoje įvyks netradicinis renginys – „Labas Extreme Rail Jam“, kuriame ekstremalai varžysis sniego trasoje. Galimybę išbandyti ekstremalius žiemos malonumus vasarą siūlo telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ išankstinio mokėjimo paslauga „Labas“.

„Iki šiol sniegą vasarą galėjome įsivaizduoti tik Austrijos kalnuose, tačiau nusprendėme įrodyti, kad čiuožinėti snieglentėmis karštuoju sezonu galima ir Lietuvoje. Juo labiau, kad čia vis labiau įsigali ekstremalaus sporto kultūra“, – sakė „Bitė Lietuva“ privačių klientų marketingo vadovas Paulius Dambrauskas.

Pasak jo, originalus „Labas Extreme Rail Jam“ renginys simboliškai vyks ten, kur jau kitąmet įsikurs pirmasis LABAS riedučių parkas Palangoje. Planuojama, kad šis kartu Palangos miesto savivaldybe kuriamas parkas kitų metų pavasarį pradės veikti Jūratės gatvėje, prie senosios gimnazijos (Jūratės g. 13).

Renginio programa:
19:15 dalyvių apšilimas
20:00 kvalifikaciniai važiavimai
20:45 grupės pasirodymas
21:15 finalas
21:45 grupės pasirodymas
22:15 apdovanojimai

„Palanga visuomet atvira naujovėms – jos sukuria mieste vis daugiau naujų traukos centrų. Esu tikras, kad ir šis originalus renginys, ir besikuriantis riedučių parkas, įneš į kurorto gyvenimą dar daugiau pramogų ir teigiamų emocijų“, – sakė Palangos meras Pranas Žeimys.

Specialiai „Labas Extreme Rail Jam“ renginiui Jūratės gatvėje bus sukonstruota 4 metrų aukščio pakyla ir kompaktiška aikštelė, iš kurios startuos varžyboms iš anksto užsiregistravę snieglentininkai. Adrenalino mėgėjai slys specialiai renginiui pagamintu sniegu, kuris bus nuolat pilamas ant čiuožimo konstrukcijos. Nuo pakylos nusileidusių dalyvių lauks dar ekstremalesni išbandymai – jie turės atlikti triukus snieglente ant 6 metrų ilgio čiuožimo dėžės. Panašias varžybas, tik žiemą, „Labas“ yra pernai surengęs Vilniuje, ant Tauro kalno.

Planuojama, kad pirmą kartą organizuojamame „Labas Extreme Rail Jam“ renginyje susigrums iki 20 adrenalino mėgėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio šalių: Latvijos, Rusijos, Estijos, Ukrainos. Daugiau kaip dvi valandas truksiančias rungtynes vainikuos apdovanojimai – nugalėtojams bus įteikti piniginiai prizai ir „Labas“ suvenyrai.

„Labas Extreme Rail Jam“ renginį ves Dūnia. Renginio metu žiūrovai išgirs DJ Mamania, Pusho bei originalų DJ Quazaro, „Pieno lazerių“ eksvokalistės Eglės, „Bičių“ bosisto Gedo Andriškevičiaus ir beat box Def One projektą. Po renginio dalyviai ir svečiai kviečiami į Palangos klubą „Ramybė“, kur koncertuos dr. Green ir DJ 2fresh.

Šią vasarą „Labas“ siūlo ir daugiau originalių pramogų. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais Palangoje, prie Centrinės gelbėjimo stoties įrengtoje aikštelėje, savaitgaliais vyksta „Labas“ vandens mūšiai. Taip pat šį birželį Vilniuje, prie Baltojo tilto įsikūrusiame riedučių parke, duris atvėrė pirmoji Lietuvoje „Labas Extreme mokykla“. Čia visi norintieji gali nemokamai išmokti važinėtis riedučiais bei riedlentėmis ar patobulinti jau išmoktus triukus.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Jungtinio bilieto klausimas keliasi į Seimą

Jau 2028 metais Lietuva gali turėti jungtinį bilietą, kuris apimtų įvairias transporto rūšis – autobusus, traukinius, vandens transportą bei pavėžėjimo ir transporto dalijimosi paslaugas.

Nacionalinio jaunųjų inžinierių čempionato „Steam Team 2026“ finalas

Gegužės 15 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks ketvirtojo nacionalinio jaunųjų inžinierių čempionato „Steam Team 2026“ finalas. Jame susitiks 15 stipriausių komandų iš visos Lietuvos, kurios pusfinaliuose iškovojo teisę varžytis dėl geriausiųjų titulo.

Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjungos dėmesio centre – „Skaitmenizacija 3.0“ ir dirbtinis intelektas

Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (5.1 salė) prasidės didžiausios šalyje Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos, vienijančios daugiau nei 13 tūkstančių narių, suvažiavimas. Kas ketverius metus vykstantis renginys šiemet suburs 500 delegatų.

2026 m. gegužė
2026-05-14 15:27
Testavimo konferencija „QLTY Pulse“ suburs pažangių IT įmonių profesionalus
2026-05-13 17:16
„RSI Europe“ pelnė Lietuvos pramonininkų konfederacijos Metų eksportuotojo titulą
2026-05-13 13:22
390 mln. kibernetinių grėsmių per metus: sukčiai vis dažniau slepiasi už „gerų pasiūlymų“
2026-05-12 15:02
Lietuva stiprina bendradarbiavimą su Lenkija ir JAV kosmoso sektoriuje: pasirašyti svarbūs memorandumai
2026-05-11 13:09
Tarptautinėje konferencijoje Seime – dėmesys dirbtinio intelekto ir duomenimis grįsto valdymo iššūkiams
2026-05-10 14:12
Nauja apklausa parodė: gyventojai Lietuvoje palaiko lanksčias savarankiško darbo sąlygas skaitmeninėse platformose
2026-05-10 08:21
Vilniuje – pasaulinio lygio statistikos konferencija: dėmesys dirbtiniam intelektui, duomenų revoliucijai
2026-05-09 20:19
Šalia „Apple“ ir kitų gigantų: lietuvių sukurtas prietaisas pelnė pasaulinį dizaino apdovanojimą
2026-05-08 15:43
„Baltics Gaming Expo 2026“ grįžta su viena stipriausių programų renginio istorijoje
2026-05-08 13:20
Valstybei svarbiems projektams sudarytos lankstesnės sąlygos: inžinerinius tinklus galima tiesti arčiau kelių
2026-05-07 19:37
Vyriausybė pritarė siūlymui stiprinti pažeidžiamų elektros vartotojų apsaugą
2026-05-06 09:47
Valstybė ir verslas turi veikti išvien. Kritinio ryšio sprendimų reikia jau dabar
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama