Elektronika.lt
 2026 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 - Elektronika, automatika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Organizaciniai
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 24 d. 18:41
Lietuvoje baterijų atliekų tvarkymo įpročiai keičiasi: mažiau išmeta netinkamai, bet dažniau kaupia namuose
Balandžio 24 d. 15:50
DI ir vaikai: kaip naudoti saugiai ir atsakingai?
Balandžio 24 d. 12:33
Stiklinė vandens už ačiū: kiek už mandagumą susimokame DI?
Balandžio 24 d. 09:23
Vis daugiau laiko prie ekranų praleidžia ne tik jaunuoliai, bet ir senjorai: ekspertai įžvelgia naudą
Balandžio 23 d. 18:03
19 sekundžių, kurios pakeitė internetą: pirmasis „YouTube“ vaizdo įrašas švenčia gimtadienį
Balandžio 23 d. 15:16
Nematomas skaitmeninis pėdsakas: ar žinome, kiek kainuoja viena dirbtinio intelekto užklausa?
Balandžio 23 d. 12:52
KTU mokslininkai sukūrė modelį, kuris gali pagerinti autonominių sistemų saugumą
Balandžio 23 d. 09:36
Asmeninis eksperimentas virto tyrimu: kokią įtaką darbui daro išmaniojo telefono atsisakymas?
Balandžio 22 d. 18:30
Jūsų duomenys jau dirba prieš jus: nauja sukčių taktika, kuri veikia net atsargiausius (1)
Balandžio 22 d. 16:10
Kova su vėjo malūnais? Atsakė, ar įmanoma sustabdyti socialinių tinklų botus (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Vykdomi projektai » Organizaciniai, planavimo Dalintis | Spausdinti

Naujame projekte moderni virtuvės technika susitinka su šiuolaikiniu menu

Publikuota: 2019-04-18 21:21
Tematika: Organizaciniai, planavimo
Vykdytojai: Profesionalai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Ar kasdieniame gyvenime naudojami buities prietaisai gali tapti meno kūriniais, kuriančiais išskirtinį interjerą ir pabrėžiančiais savitą namų šeimininkų stilių? Prekybos tinklas „Technorama“ ir „Samsung“ kartu su žymiais Lietuvos dailininkais pristatė bendrą projektą „Paversk savo šaldytuvą šedevru“.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Ar kasdieniame gyvenime naudojami buities prietaisai gali tapti meno kūriniais, kuriančiais išskirtinį interjerą ir pabrėžiančiais savitą namų šeimininkų stilių? Prekybos tinklas „Technorama“ ir „Samsung“ kartu su žymiais Lietuvos dailininkais pristatė bendrą projektą „Paversk savo šaldytuvą šedevru“. Dešimt menininkų sukūrė unikalius piešinius, kuriais pirkėjai galės papuošti savo šaldytuvus.

Naujame projekte moderni virtuvės technika susitinka su šiuolaikiniu menu
Piešinio autorius Marius Skrupskis

„Sumanymas gimė bendraujant su mūsų pirkėjais, – pasakoja prekybos tinklo „Technorama“ vadovas Mindaugas Skalandžiūnas. – Taip atsirado idėja nepanaudotą šaldytuvo paviršių paversti „drobe“ dailės kūriniui. Tada kreipėmės į mūsų partnerius iš „Samsung“, o šie entuziastingai prisidėjo prie šio projekto.“

Per metus Europoje parduodama apie 30 mln. šaldytuvų, iš kurių dauguma pasižymi minimalistiniu ir švariu dizainu. Tačiau šio projekto sumanytojai nusprendė paįvairinti šią tendenciją ir Lietuvos pirkėjams pasiūlė tikrą meno kūrinį turėti tiesiog savo virtuvėje.

„Esame įpratę menu mėgautis lankydamiesi galerijose ir muziejuose, tačiau mes norėjome į visumą sujungti pažangiausias technologijas ir unikalius dizaino sprendimus. Dabar vartotojai savo namuose turės ne tik aukščiausios kokybės buitinį prietaisą, bet ir išskirtinį meno kūrinį, paįvairintantį virtuvės dizainą“, – sako Sergejs Kostjučenko, „Samsung Electronics Baltics“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas.

Projekte „Paversk savo šaldytuvą šedevru“ dalyvavo dešimt dailininkų iš visos Lietuvos, kurie specialiai šiam projektui sukūrė piešinius. Kiekvienas kūrėjas pasižymi savitu stiliumi ir piešimo technika, todėl vartotojams bus pasiūlyti tapyba, abstrakcija, grafičiais, popartu ar aerografija puošti šaldytuvai. Nuo balandžio 17 d. „Technorama“ parduotuvėje įsigytą „Samsung“ šaldytuvą bus galima papuošti patikusio dailininko kūriniu.

„Pasiūlymą piešti ant šaldytuvo sutikau itin pozityviai, nes man atrodo, kad tai yra didelė ir dar neišnaudota interjero erdvė. Tikriausiai dėl to žmonės, bandydami įvaldyti šį buities prietaisą, apklijuoja juos visokiais magnetais. Manau, šaldytuvas nebūtinai turi būti nuobodus ar grėsmingas, jis gali būti linksmas ir džiugus“, – kalba prie šio projekto prisidėjęs tapytojas ir skulptorius Marius Jonutis.

Pasak dailininko Andriaus Miežio, į pasiūlymą prisidėti prie šio projekto jis sureagavo, kaip į įdomią avantiūrą. „Šis projektas buvo savotiškas dizaino iššūkis ir man, ir, ko gero, patiems užsakovams. Tai man kiek neįprastas darbas grupėje, išėjimas iš komforto zonos, kai kuri ne ant drobės, o ant šaldytuvo durų ir nejučia nuklysti į visai nepažįstamas lankas“, – pasakojo jis.

Tiesa, menininkas neslepia, kad tapyti ant drobės tikrai yra patogiau. „Tapyti ant drobės tikrai yra patogiau, tačiau šaldytuvas leidžia pateikti meną visai kitokioje erdvėje ir kontekste, galbūt priverčia į jį pažvelgti visai nauju žvilgsniu. Manau, šie mūsų kūriniai skirti žmonėms, kurie yra pakankamai drąsūs ir linkę žiūrėti į aplinką kūrybiškai. Galvoju, kad jie turėtų būti pakankamai įdomios asmenybės, linkusios į nestandartinius sprendimus ne tik interjere, bet ir gyvenime“, – sako dailininkas A. Miežis.

Dailininkų kūrinius, nutapytus ant šaldytuvų paviršiaus, galima pamatyti Klaipėdos „Akropolyje“ ir pagrindinėje „Technorama“ parduotuvėje, įsikūrusioje Taikos pr. 39, Klaipėda. Daugiau apie projektą bei jame dalyvaujančius menininkus galima sužinoti ir patikusio dailininko papuoštą šaldytuvą užsisakyti projekto interneto svetainėje.




Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama