Elektronika.lt
 2025 m. spalio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 15 d. 20:35
Ar „TikTok“ seka jus labiau nei manėte? Naujausi tyrimai atskleidžia sparčiai augančias nematomas rizikas
Spalio 15 d. 17:20
3 naujos kartos siurbliai-robotai: kurį pasirinkti?
Spalio 15 d. 14:03
Tarptautinė elektronikos atliekų diena: kaip tinkamai jas tvarkyti?
Spalio 15 d. 11:22
Telecentras pradeda DI gamyklos įrengimo projektą
Spalio 15 d. 08:29
Lietuva dalyvauja „ES programavimo savaitėje“: dalyviai koduoja su makaronais ir stato raketas
Spalio 14 d. 20:26
Pristatytas specialus įrenginys, kuris leidžia kalbėti net ir praradus kalbos dovaną
Spalio 14 d. 17:46
Lietuvos ir MIT ekspertai kartu ieškojo atsakingų inovacijų ir kelio į tvarią ateitį
Spalio 14 d. 14:15
Sparčiai auga nauja buitinės technikos kategorija – išmanieji automatiniai kačių tualetai (1)
Spalio 14 d. 11:37
Kada Lietuva pasieks energetinę nepriklausomybę? Ekspertai ragina labiau įsitraukti visuomenę (3)
Spalio 14 d. 08:27
Ar šiuolaikiniai elektromobiliai Baltijos šalių keliuose jau gali pakeisti tradicinius modelius?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Bitė“ bendradarbiaus su IT milžine EMC

Publikuota: 2010-08-31 20:01
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: BITĖ Lietuva, UAB

Šią savaitę telekomunikacijų bendrovių grupė „Bitė“ pradėjo trijų metų bendradarbiavimo projektą su korporacija EMC, pasauline duomenų saugojimo ir valdymo sprendimų lydere. EMC drauge su partneriu „Bull Baltija“ telekomunikacijų bendrovių grupei suteiks duomenų saugyklas, jų priežiūros paslaugas ir dar labiau įsitvirtins Lietuvos IT rinkoje.

„Mobiliojo ryšio operatorių naudojamų ir apdorojamų duomenų kasmet vis daugėja, todėl turime efektyviai išnaudoti jų saugojimui skirtas technologijas. EMC sprendimai, kuriais atnaujinome savo infrastruktūrą, padės ženkliai optimizuoti duomenų saugojimą ir lanksčiau išnaudoti turimus resursus“, – sakė Cristobalis Alonso, „Bitės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas technologijoms.

Pasak C. Alonso, vienas iš esminių kriterijų, pasirenkant duomenų saugyklų tiekėjus, buvo efektyvus serverių elektros energijos naudojimas bei technologijų įtaka aplinkai. „EMC pasiūlė ne tik pažangiausius ir efektyviausius infrastruktūros sprendimus. Jų požiūris į aplinkos tausojimą ir „žaliųjų“ technologijų filosofija sutampa su draugiškos aplinkai „Bitės“ veiklos strategija“, – teigė C. Alonso.

Naujosios EMC duomenų saugyklos bus naudojamos tiek „Bitė Lietuva“, tiek „Bitė Latvija“ veikloje ir bus skirtos sąskaitų tvarkymo procesams, verslo duomenų analizės ir tvarkymo įrankiams bei vidinėms bendrovių elektroninio pašto ir failų saugojimo sistemoms.

„Bitės“ grupė iš EMC įsigijo ne tik duomenų saugyklas, bet taip pat naudosis ir paslauga, vadinama „Saugyklos talpa pagal poreikį“ (angl. „Capacity on demand“). Esant poreikiui „Bitė“ galės pasitelkti papildomus techninius ir programinės įrangos EMC resursus be būtinybės investuoti į juos iš anksto.

„Tikimės išplėsti mūsų bendradarbiavimą su „Bitės“ grupe pasiūlydami daugiau sprendimų, kurie optimizuos telekomunikacijų bendrovės naudojamą infrastruktūrą ir atitiks jų poreikius. Projektą dar tik pradedame, tačiau neabejojame kad pateisinsime kliento lūkesčius“, – sakė Jolanta Kručelienė, EMC vadovė Lietuvai.

EMC duomenų saugojimo įranga ir paslaugomis Baltijos šalių regione naudojasi bankai, finansų institucijos, telekomunikacijų bendrovės, valstybinio sektoriaus įmonės. Pasak J. Kručelienės, visos šios bendrovės kelia aukštus kokybės, saugumo ir prieinamumo reikalavimus.

EMC korporacija yra pasaulyje pirmaujanti informacinių technologijų infrastruktūros sprendimų kūrėja ir vystytoja. EMC bendradarbiauja su įvairaus dydžio organizacijomis – nuo „Fortune Global 500“ iki veiklą tik pradedančiųjų – privačiame ir viešajame sektoriuose šimte pasaulio šalių. Korporacija EMC taip pat dairosi ir galimybių investuoti Lietuvoje. EMC metinė apyvarta siekia 14 mlrd. JAV dolerių, per paskutiniuosius septynerius metus korporacija investavo daugiau nei 9 mlrd. JAV dolerių ir įsigijo daugiau nei 40 kompanijų. Šiuo metu EMC dirba 43 tūkst. darbuotojų: apie 60 proc. jų yra JAV, likusieji – 60 pasaulio šalių.

Korporacijos EMC partnerė „Bull“ pasaulyje veikia daugiau nei 50 šalių ir teikia paslaugas krašto apsaugos, finansų, sveikatos, gamybos, viešajame ir telekomunikacijų sektoriuose. „Bull Baltija“ priklauso Prancūzijos kompanijai „Bull S.A.“ ir atstovauja ją Baltijos regione. Kompanijos sprendimai susideda iš kruopščiai atrinktų partnerių produktų ir pagal kiekvieno kliento situaciją individualiai pritaikytų sistemų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 78 proc. suvartotos elektros energijos. Vietinės elektros gamybą Lietuvoje užtikrino augusi šiluminių elektrinių gamyba, o trūkstama elektra importuota iš Latvijos, Lenkijos ir Švedijos. Vidutinė didmeninė elektros kaina buvo 0,126 Eur/kWh, arba 54 proc. didesnė nei ankstesnę savaitę, kai siekė 0,082 Eur/kWh.

Istorinės „Toyota“ investicijos Europoje: šimtai milijonų gamyklai Čekijoje ir viskas dėl elektromobilių

Japonijos automobilių milžinė paskelbė apie didžiausią investiciją savo istorijoje. Čekijoje bus statomas elektromobilių ir jų baterijų gamykla, o šiam projektui skirta net 680 mln. eurų. Tai pirmasis tokio masto elektrifikacijos „Toyota“ projektas Europoje.

Elektros kainos rugsėjį Lietuvoje augo, bet išliko artimos ES vidurkiui

Pirmąjį rudens mėnesį didmeninės elektros kainos Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse kilo dėl sumažėjusios AEI generacijos bei vykdytų elektrinių ir perdavimo jungčių remonto darbų. Lietuvoje didmeninės elektros vidutinė kaina siekė 84 Eur/MWh ir buvo kiek aukštesnė nei ES vidurkis, kuris sudarė 82 Eur/MWh.

2025 m. spalis
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-14 19:20
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis praėjusią savaitę buvo 48 proc. didesnis nei ankstesnę
2025-10-13 13:27
Kitąmet didmeninės rinkos elektros energijos rinkos kaina mažės, prognozuoja VERT
2025-10-10 21:00
Rugsėjo mėnesį elektros kainos augo vos 5 proc.
2025-10-08 10:19
Spalio 10 d. – naujas kvietimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginiams
2025-10-08 07:37
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros fiksuotos kainos planų tarifus, didmeninei kainai kylant
2025-10-07 21:30
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus vartojimui elektros kaina augo 6 proc.
2025-10-06 16:22
Didmeninė elektros energijos kaina mūsų šalyje kilo
2025-10-06 13:25
„Stellantis“ nusprendė atsitraukti: elektromobilių planas subyrėjo, grįžta vidaus degimo varikliai
2025-10-04 09:35
„Tesla“ atidaro Europos plėtros centrą: investicijos, inovacijos ir naujas etapas elektromobilių rinkoje
2025-10-04 07:26
Prie nacionalinės elektros gamybos augimo rugsėjį prisidėjo augusi šiluminių elektrinių generacija
2025-10-03 16:47
Rugsėjį elektra Lietuvoje – pigesnė nei Lenkijoje, bet brangesnė nei Estijoje: ko gyventojams tikėtis spalį?
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama