Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 11 d. 20:11
Tavo ausys kenčia, o tu to net nežinai: pavojai, kuriuos slepia net ir brangiausi belaidžiai ausinukai
Gegužės 11 d. 17:38
„Euro NCAP“ testai griežtėja: ar saugūs naujausi SUV modeliai?
Gegužės 11 d. 14:29
Programa „InnoStars Awards“ padės startuoliams išbandyti kuriamas inovacijas realybėje
Gegužės 11 d. 11:29
KTU profesorius: „ChatGPT“ gali žinoti daugiau nei turėtų – ir kaltas būsi tu
Gegužės 11 d. 08:32
Technologijų ekspertas septynerius metus gyvena be telefono pranešimų: „Nenumirsite ir jūs“
Gegužės 10 d. 20:15
Ar autonominiai automobiliai yra tikroji ateitis? Ekspertai paneigė itin populiarius mitus apie tokius automobilius
Gegužės 10 d. 17:47
Technologijų entuziastas realybę prilygina mokslinės fantastikos filmams: „Kiekvienas vaikas turės mokėti sukonstruoti robotą“
Gegužės 10 d. 14:27
„AGON by AOC“ pristato U27G4R: UHD ir 160 Hz grožiui arba FHD ir 320 Hz greičiui
Gegužės 10 d. 11:51
Konkurentai vienijasi: kaip užmezgamos ilgalaikės partnerystės?
Gegužės 10 d. 08:34
Technologijų tempas diktuoja sąlygas: europiniai moduliai keičia autotransporto specialistų rengimą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Po „Gionee“ užsilenks ir „Smartisan“?

Publikuota: 2018-12-12 07:37
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©TopCom.lt
Inf. šaltinis: TopCom.lt

Sustojęs išmaniųjų telefonų rinko augimas jau pasirinko savo pirmąsias aukas. Ne taip seniai sužinojome apie liūdną kinų bendrovės „Gionee“ likimą, kuri atsidūrė ant bankroto ribos ir paliko išmaniųjų telefonų rinką. Šio prekės ženklo likimas yra iškalbingas įrodymas, kaip netalentingas valdymas ir psichologinė priklausomybė nuo azartinių lošimų gali pražudyti gana stambias kompanijas.

Viena iš priežasčių, dėl kurių „Gionee“ atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje, yra jos vadovo ir įkūrėjo Liu Lirongo polinkis į azartinius žaidimus, dėl kurių jis prarado daugybę pinigų. Anksčiau ši informacija buvo skleidžiama gandų lygiu, tačiau dabar ji buvo oficialiai patvirtinta „Gionee“ problemų šaltinio. Vadovas buvo priverstas tai pripažinti po to, kai Kinijos žiniasklaida papasakojo apie tikrąsias „Gionee“ finansinių problemų priežastis, įvardindama 1,4 mlrd. dolerių skolos sumą. Generalinis direktorius paneigė šią informaciją ir pareiškė, kad prarado „tik“ 144 milijonus, o 16 metų naudojo bendrovės pinigus asmeniniams poreikiams.

Po „Gionee“ užsilenks ir „Smartisan“?

Jis tvirtina, kad bendrovės bankrotas vyksta ne tik dėl žaidžiant kortomis susidariusios skolos, bet ir dėl nuostolių, kuriuos bendrovė patyrė per praėjusius metus, kai sumažėjo prietaisų pardavimai. Šiuo metu „Gionee“ smarkiai mažina darbuotojų skaičių ir tikimasi, kad bendrovės turtas bus skirtas skolų grąžinimui. Tačiau kinų kompanija dar nepateikė jokių pastabų dėl savo likimo ir, galbūt, stengsis pertvarkyti skolas ir išgyventi šioje sudėtingoje situacijoje.

Gali būti, kad mes netrukus tapsime dar vieno išmaniojo telefono gamintojo saulėlydžio liudininkais. Praėjusį mėnesį iš kompanijos „Smartisan“ pradėjo sklisti nerimą keliantys signalai, o juos skleidė bendrovės vadovas. Jis pranešė, kad išmaniųjų telefonų gamyba ir pardavimas niekada nebuvo bendrovės prioritetas, o tai reiškia, kad iš jų nieko neuždirbdavo. Tačiau tai negalėjo tęstis ilgą laiką ir siekdama padidinti lėšų įplaukimą, „Smartisan“ sukūrė savo priedų liniją bei pradėjo aktyviai ja reklamuoti rinkoje. Deja, atrodo, kad tai nepadarė laukto poveikio, o dabar „Smartisan“ išmanieji telefonai išnyko iš oficialių prekybos tinklų lentynų.

Susirūpinę prekės ženklo gerbėjai paprašė paaiškinimo iš bendrovės, tačiau šiuo metu ji tyli ir nekomentuoja padėties, todėl lieka neaišku, ar „Smartisan“ ir toliau gamins išmaniuosius telefonus ir juos platins. Dabar įmonė turi neįvykdytų finansinių įsipareigojimų komponentų tiekėjams, o „Coolpad“ jau kreipėsi į teismą su reikalavimu sumokėti skolą. Bylos rezultatai dar nėra žinomi, tačiau ekspertai prognozuoja artėjantį „Smartisan“ bankrotą.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Naujas prekės ženklas Lietuvoje: „Avitela“ ir „Elektromarkt“ tampa „Elesen“

Suvieniję per daugiau nei 30 metų sukauptą patirtį ir žinias, „Avitela“ bei „Elektromarkt“ žengia į naują veiklos etapą ir tampa elektronikos ir buitinės technikos prekių parduotuvių ženklu „Elesen“.

Europos kosmoso agentūros inkubatoriuje Lietuvoje subrendo pirmasis kosmoso technologijų startuolis

Europos kosmoso agentūros verslo inkubatorius Lietuvoje, veikiantis aukštųjų technologijų įmonėms augti padedančiame Visorių informacinių technologijų parke, ką tik savo inkubavimo programoje išleido pirmąjį startuolį. Juo tapo bendrovė „Sensmetry“, jau spėjusi įsitvirtinti tarptautinėje kosmoso rinkoje.

„Intel“ problemos gilėja: nuostoliai auga, pajamingumas krenta, investuotojai nerimsta

„Intel“ jau kurį laiką susiduria su iššūkių kupina situacija, o naujausia finansinė ataskaita tik dar labiau išryškino šias problemas. Įmonės rezultatai rodo, kad padėtis, nors iš pirmo žvilgsnio atrodo stabili, iš tiesų slepia kur kas niūresnį vaizdą.

2025 m. gegužė
2025-05-11 21:03
Šiemet keturių mėnesių vidutinė didmeninė elektros kaina Lietuvoje mažesnė už ES šalių vidurkį
2025-05-09 21:06
„NRD Cyber Security“ 2024 metais fiksavo spartų augimą ir tarptautinę plėtrą
2025-05-09 18:24
LG skelbia 2025 m. pirmojo ketvirčio finansinius rezultatus
2025-05-09 09:30
Dviem energijos kaupiklių parkams Lietuvoje – 57,5 mln. eurų ILTE finansavimas
2025-05-08 19:26
JAV Teisingumo departamentas reikalauja, kad „Google“ parduotų beveik visą savo reklamos verslą
2025-05-08 18:38
„Europos horizontas“: investuotas euras iki 2045 m. gali sukurti iki 6 eurų naudos visuomenei
2025-05-08 15:15
Švietimo inovacijoms – valstybės parama: Inovacijų agentūra siūlo iki 62 000 Eur EdTech startuoliams
2025-05-07 18:34
Dvigubai išaugusi vėjo elektrinių gamyba kone 40 proc. sumažino elektros kainas
2025-05-07 15:16
Lietuvos paštas 2024 m. per paštomatus pristatė penktadaliu daugiau siuntų
2025-05-07 09:26
Gegužės pradžioje – žemos elektros kainos biržoje
2025-05-06 12:55
Per savaitę Lietuva pasigamino daugiau elektros nei suvartojo, jos kainos krito
2025-05-03 19:19
JAV technologijų milžinės sulaukė galingo Europos smūgio: „Apple“ ir „Meta“ skirtos šimtamilijoninės baudos
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama