Elektronika.lt
 2026 m. birželio 2 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 2 d. 18:34
DI nepadeda, o tik nuvilia? Gali būti, kad darote vieną klaidą
Birželio 2 d. 16:40
Ultragarsas – ne tik diagnostikai: KTU mokslininkai tiria jo poveikį kraujotakai
Birželio 2 d. 14:05
„Datamate“ signaliniai jungtys reikalaujantiems taikymams
Birželio 2 d. 12:38
„Visi klasėje turi, tik aš ne“: kodėl vaikai reikalauja pinigų virtualiems drabužiams?
Birželio 2 d. 10:36
Kaip automatizuoti „iPhone“ perkrovimą ir padidinti jo našumą bei saugumą
Birželio 2 d. 08:33
Ekspertai sunerimę: pagal elektroninių cigarečių vartojimą – lietuviai tarp lyderių Europoje
Birželio 1 d. 20:31
Įspėjo poilsiautojus – viena naktis Nidoje gali baigtis šimtų eurų sąskaita už ryšį
Birželio 1 d. 18:34
„Sony“ pristato „BRAVIA® 9 II“ ir „BRAVIA 7 II“ RGB televizorius bei „BRAVIA Theatre Trio“
Birželio 1 d. 16:51
Kaip neprapulti tarp konspektų ir „TikTok“: programėlės abiturientams prieš egzaminus
Birželio 1 d. 14:57
Kelyje Vilnius–Klaipėda atidarytas naujos kartos elektromobilių įkrovimo parkas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„GameOn“ grįžta: planuojami net du renginiai

Publikuota: 2019-06-14 17:22
Tematika: Įvykiai, renginiai
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt

Penktus metus organizuojamas žaidimų kultūros konventas „GameOn“ šiemet įvyks lapkričio 16-17 dienomis. Parodų ir kongresų centras „Litexpo“ dviem dienom virs pramogų, sveiko azarto, žinių ir nepamirštamų nuotykių erdve visiems renginio lankytojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar pomėgių. Lankytojų dėmesio lauks prestižinės elektroninio sporto žaidynės, didžiausia žaidimų kūrėjų konferencija regione, cosplay kostiumų pasirodymai, šeimos erdvė ir daugybė žaidimų, rašoma pranešime spaudai.

Žaidimų konventas regione pirmą kartą buvo organizuotas 2015-ųjų metų spalį. Tūkstantinės „Siemens“ areną užplūdusių fanų minios paklojo pamatus naujoms kultūrinių renginių tradicijoms Lietuvoje. Kasmet augantis ir vis daugiau pramogų pasiūlantis „GameOn“ šiemet žada dar galingesnį nuotaikos ir žinių užtaisą visiems savo lankytojams.

„Penki metai vienu metu atrodo ir daug, ir mažai. Organizuojant tokio mąsto renginį laikas tiesiog skrieja pro šalį, atrodo dar nesenai sėdėjome kavinėje, o „GameOn“ tebuvo idėjos ant servetėlių, bet štai – švenčiame penkmetį“, – sako „GameOn“ komunikacijos vadovė Aurelija Vaitkevičiūtė. „Per tuos penkerius metus renginys ir kiekvienas jo elementas gerokai paaugo, o „GameOn“ idėja pasklido po Europą. Mus žino ir renginio laukia ne tik gerbėjai Lietuvoje bet ir didžiulė Europos žaidimų kūrėjų bendruomenė – nepriklausomi žaidimų kūrėjai ir pranešėjai laukia galimybės vėl aplankyti Vilnių. „GameOn“ užaugo, tad šiemet pradėsime naują renginio raidos etapą“.

Pasak organizatorių, ypatingas dėmesys šių metų renginyje bus skirtas elektroniniam sportui ir verslumui. Kompiuteriniai žaidimai ir kitos virtualios pramogos, kalbant apie pasaulinę rinką, jau senokai pagal pajamas lenkia kiną ir muziką. Šiemet tyrimų bendrovė „Nielsen“ paskelbė, kad žaidimų industrija pasiekė naują reikšmingą lūžio tašką. Šiuo metu virtualios pramogos yra populiariausios 22-38 metų žmonių tarpe, o tai reiškia, kad pirmoji su žaidimais išaugusi karta nė neketina mesti šio pomėgio, keičiasi galbūt tik pasirenkami žaidimai ir jiems skiriamas laikas.

„Tyrėjai pastebi, kad dabar brandos sulaukę žmonės nebemeta žaidimų, kaip tai nutikdavo anksčiau. Ir tai vyksta tikrai ne dėl to, kad šiuolaikiniai suaugusieji yra „suvaikėję“, – šypsosi renginio vadovas Florian Masuth. „Buvo tik laiko klausimas kada taip nutiks, anksčiau suaugusiųjų galimybes žaisti ribojo daug daugiau reiškinių nei socialinė stigma. Siekiant paversti žaidimus visuotine pramoga trūko technologinių galimybių, ar brandesnei auditorijai skirtų žaidimų įvairovės. Šiandien žaidimai nėra tik „šaudau, gaudau“. Žaidėjai gali varžytis tarpusavyje, gilinti savo žinias pasirinktose sferose, atrasti kitų šalių kultūrą ar siekti sveikos gyvensenos su mankštos ar šokių žaidimais. Žaidimai kaip reiškinys tapo sunkiai apibrėžiami, bet faktas, kad juos žaidžia kas ketvirtas planetos gyventojas tik įrodo – jie tapo neatsiejama populiariosios kultūros dalimi“.

Renginio organizatoriai įsitikinę, kad žaidimai yra ir viena sparčiausiai augančių kultūrinio ar ekonominio eksporto forma. Dėl šios priežasties „GameOn“ metu vėl organizuojamos konferencijos kūrėjams, o greta jų bus siūloma prisijungti prie Europos žaidimų kūrėjus vienijančios tinklaveikos programos „Meet to Match“. Pernai šios programos rėmuose „GameOn“ metu įvyko daugiau nei 200 dalykinių susitikimų, kurių metu Lietuvos žaidimų kūrėjai ir svečiai turėjo unikalią galimybę sutikti ir pabendrauti su juos dominančiais žaidimų leidėjais, investicijų fondais ir kitais tarptautinių įmonių atstovais.

Šių metų „GameOn“ esporto programą vainikuos finalinis „Baltic Masters Counter Strike: Global Offensive“ turnyro etapas, kuriam profesionalai ruošis visą sezoną, rungdamiesi internetu organizuojamuose atrankinėse varžybose. Tačiau nepamiršti ir „mėgėjai“: organizatoriai teigia, kad renginio partnerių organizuojami turnyrai sulaukia vis didesnio lankytojų dėmesio, tad šiemet jiems bus skirta dar daugiau vietos. „GameOn“ lankytojai bus kviečiami varžytis žaidžiant „Fornite“, „Apex Legends“, „Counter Strike: Global Offensive“, PUBG ir kitus karščiausius dabartinio laikmečio žaidimus.

Penktojo gimtadienio proga žaidimų konvento organizatoriai nutarė nudžiuginti savo gerbėjus papildomu renginiu, tad Rugpjūčio 23-25 dienomis „GameOn“ grįš į „Siemens Arena“ erdves, kur bus organizuojamas pirmasis „GameOn Lan Party“. „LAN Party“ formato renginiai yra skirti išskirtinai žaidėjų bendruomenei, mat jo metu lankytojai žaidžia iš savo namų atsineštais kompiuteriais. Šio renginio metu bus organizuojami mėgėjiški turnyrai, poilsio ir stalo žaidimų erdvės bei kitos pramogos. Žaisti neketinantys „LAN Party“ lankytojai galės stebėti čia pats vyksiantį „Baltic Masters League of Legends“ finalinį varžybų etapą.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Press Rally 2026“ finišas Nidoje: kova dėl sekundžių virė iki paskutinio greičio ruožo

Nidoje finišavus „Press Rally 2026“, paaiškėjo greičiausi šių metų ralio ekipažai. Galutiniai rezultatai parodė, kad kova virė beveik visose įskaitose – nuo žurnalistų ir sportinių automobilių vairuotojų iki klasikinės technikos entuziastų bei elektromobilių komandų.

Didžiausiame Vakarų Lietuvos karjeros renginyje KU ir KVK kviečia verslus bei jaunimą įdarbinti ateitį

2026 m. spalio 8 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyks didžiausias Vakarų Lietuvoje karjeros renginys „ĮDARBINK ATEITĮ 2026” Karjeros diena su KU & KVK, subursiantis moksleivius, studentus, aukštąsias mokyklas ir verslo bendruomenę.

„BSides Vilnius 2026“: kibernetinio saugumo bendruomenė Vilniuje aptars kada saugumas virsta spektakliu

2026 m. birželio 3–4 d. Vilniuje, kultūros ir meno centre „Kablys“, kviečiama į kasmetinę tarptautinę kibernetinio saugumo konferenciją „BSides Vilnius 2026“.

2026 m. birželis
2026-06-01 11:19
Vidaus reikalų ministerija atliko tyrimą dėl kibernetinio incidento
2026 m. gegužė
2026-05-28 19:51
Didesnių nei 100 kW galios elektrinių savininkams – baigiasi terminas pateikti saugumo deklaracijas
2026-05-28 18:31
Gyvenate netoli vėjo elektrinių? Nuo gegužės 27 d. galite gauti jums priklausančią kompensaciją
2026-05-28 16:16
„Naval Group“ plečia bendradarbiavimą su Lietuvos jūrinės gynybos technologijų ekosistema
2026-05-28 15:30
Vyriausybė pritarė kelių sistemos pokyčiams: stabdomas metinių vinječių pardavimas, ruošiamasi e. tollingui, daugiau lėšų grįš į kelius
2026-05-28 13:21
MIT profesorės Elizabeth Wood paskaita „Dirbtinis intelektas ir propaganda“
2026-05-28 12:47
Premjerė: dėl duomenų nutekinimo imtasi neatidėliotinų veiksmų
2026-05-27 21:09
Patvirtinti 2026 m. antrojo pusmečio visuomeninio elektros tiekimo tarifai
2026-05-27 16:35
Telecentras pristatė žemutinės oro erdvės stebėsenos sprendimą
2026-05-27 13:49
Prezidentas: kova su sukčiavimu skaitmeninėje erdvėje yra nacionalinio saugumo klausimas
2026-05-26 19:34
Pirmoji ponia: reikia greitų bei subalansuotų sprendimų dėl vaikų ir jaunimo saugumo elektroninėje erdvėje
2026-05-25 13:29
Kietųjų diskų komponentų gamintojai įtariami 13 metų dirbtinai kėlę kainas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama