Elektronika.lt
 2026 m. birželio 29 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 29 d. 08:23
Skaitmeninis euras – žalias signalas iš Briuselio
Birželio 28 d. 16:49
Karšti orai gali sugadinti siuntą paštomate: kaip apsaugoti vaistus, kosmetiką ir elektroniką
Birželio 28 d. 10:29
Telekomunikacijų rinka jau pasidalinta? Kodėl telekomunikacijų verslas vėl tampa įdomus investuotojams
Birželio 27 d. 16:40
„Samsung“ pristato „Galaxy A27 5G“: didesnis ekranas ir platesnės DI galimybės
Birželio 27 d. 10:14
„Tesla“ autonominiai automobiliai jau Lietuvoje: ar lietuviai pasirengę sėsti į automobilį be vairuotojo?
Birželio 26 d. 18:23
AGON PRO AGP277QKDC: pirmasis naujos kartos AGON 7 serijos modelis
Birželio 26 d. 16:41
Kai kurie automobiliai vagims – lyg medus bitėms: kurie modeliai vilioja labiausiai?
Birželio 26 d. 14:58
Naujasis elektrinis „Renault Megane E-Tech“, dar daugiau charakterio, dinamiškumo ir technologijų
Birželio 26 d. 12:18
„Škoda Peaq“: naujasis elektrinis flagmanas nubrėžia erdvės ir technologijų standartus
Birželio 26 d. 10:24
Tarptautinė 30-oji konferencija „Mechanika 2026“ – kartu su LIMACON stiprinant tarptautinį bendradarbiavimą inžinerijos srityje
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Programavimo ekspertai iš 40 pasaulio šalių rinksis Vilniuje

Publikuota: 2016-10-26 11:33
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Lapkričio 16 dieną Vilnius penktą kartą taps Europos programuotojų meka – sostinėje vyks tarptautinė konferencija „Build Stuff“. Penkias dienas truksiančios konferencijos metu vyks žymiausių Europos ir pasaulio programuotojų paskaitos, dirbtuvės (workshops) ir kontaktų mugės. Anot konferencijos organizatorių, renginys jau spėjo išaugti iš savo pirminio formato ir antrus metus vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Ukrainoje.

„Build Stuff“ konferencijos organizatorės Neringos Young teigimu, šiais metais planuojama sulaukti daugiau nei tūkstančio dalyvių iš keturiasdešimties pasaulio šalių. Didelė dalis lankytojų į šią konferenciją šiemet grįš jau ne pirmąjį kartą.

Programavimo ekspertai iš 40 pasaulio šalių rinksis Vilniuje

„Šiais metais nemažą dėmesį skirsime senosioms programavimo kalboms ir technologijoms, kurios daro įtaką šiuolaikinėms tendencijoms. Iš esmės pagrindinis mūsų tikslas yra dalyviams suteikti praktinių įgūdžių, o ne kalbėti teoriškai, todėl itin didelį dėmesį skyrėme atrenkant savo srities profesionalus“, – tvirtina „Build Stuff” organizatorė N. Young.

Organizatorių įsitikinimu, Vilnių kaip itin patrauklią IT investicijoms kryptį vis labiau pastebi didelių tarptautinių kompanijų atstovai, o ši konferencija dar kartą primena apie mūsų šalies potencialą technologijų srityje. Šiemet „Build Stuff“ konferencijoje dalyvaus tokių kompanijų atstovai kaip „Visma Lietuva“, „Cognizant“, „Wix“, „DevBridge“ ar „JetBrains“.

„Programuotojams turbūt daugelis savo sričių profesionalų, kurie pristatys savo įžvalgas konferencijoje, yra puikiai žinomi arba bent jau girdėti. Vienas jų – Dan North, kuris išplėtojo beveik visiems programuotojams pasaulyje žinomą terminą programavimo procesams testuoti „Behavior-Driven Development“. Tikrai įdomus pranešėjas bus Bryan Centril, kuris būdamas vos 30 metų prestižinio žurnalo „MIT Technology Review“ buvo išrinktas kaip vienas labiausiai programavimo pasaulį pakeitusių inovatorių. Tikiu, kad ne tik mus, bet ir dalyvius konferencijoje, sudomins Glazgo universitete dirbanti Natalia Chechina, dirbanti su funkcinio programavimo kalba „Erlang“, – pasakojo konferencijos organizatorė N. Young.

„Build Stuff“ lapkričio 16 dieną vyks net dviejuose patalpose – Vilniuje esančio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ viešbučio konferencijų centre ir „Swedbank“ būstinės konferencijų salėse.

Konferencija „Build Stuff“ kaip ir kasmet prisidės prie paramos fondų veiklos, dalis konferencijoje surinktų lėšų bus skiriama vietos programuotojų bendruomenėms plėtoti.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Vyriausybė pritarė siūlomiems elektros rinkos pokyčiams: naujos galimybės elektros vartotojams

Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos parengtam Elektros energetikos įstatymo projektui, kuriuo siekiama išplėsti vartotojų galimybes, stiprinti jų teises ir sudaryti sąlygas aktyviau dalyvauti elektros energijos rinkoje.

Seimo sprendimas padės visiems pažeidžiamiems vartotojams sutaupyti už elektros energiją

Seimas pritarė Energetikos ministerijos siūlomiems Elektros energetikos įstatymo pakeitimams, kuriais siekiama užtikrinti, kad pažeidžiamų elektros energijos vartotojų apsaugos sistema lengviau pasiektų tuos gyventojus, kuriems ji skirta.

Telecentras: radijas prasidėjo nuo inžinierių ir tebesiremia jų darbu

100 metų sukaktį nuo pirmųjų radijo transliacijų iš Kauno Radiofono švenčiantis Telecentras sveikina radijo inžinerijos veteranus, taip pat visus techninius dabartinių radijo stočių ir siuntimo tinklų darbuotojus, be kurių kasdieninės veiklos radijas negalėtų funkcionuoti kaip visuomenės informavimo priemonė.

2026 m. birželis
2026-06-26 13:46
Vežėjams pristatyta, kaip veiks nuo 2027-ųjų startuojanti „Via Toll“ sistema
2026-06-25 17:23
Duomenys dirbs žmonėms ir verslui: Seimas priėmė svarbų įstatymą
2026-06-22 19:45
Nuo liepos 1 d. gyventojams – padidinta 15 mln. eurų parama šildymo įrenginių keitimui
2026-06-16 10:46
Ministras J. Taminskas Liuksemburge uždegė žalią šviesą autonominio transporto bandymams tarp ES valstybių
2026-06-15 19:36
VERT ruošia rinką ateityje diegti dinaminius elektros perdavimo tarifus vartotojams (1)
2026-06-15 18:07
Lietuvos radijo šimtmečiui – kolekcinė moneta, įamžinanti šimtą metų ryšio
2026-06-15 15:18
Seimas priėmė Statybos įstatymo pataisas dėl pastatų energinio naudingumo
2026-06-12 15:37
Jauni specialistai darbe ieško prasmės – „KTU WANTed karjeros dienos 2026“ kviečia įmones tapti svajonių karjeros dalimi
2026-06-12 11:28
Vyriausybė pritarė pokyčiams atsinaujinančios energetikos sektoriuje
2026-06-11 15:17
Po svarstymo pritarta pataisoms dėl patogesnių kelionių viešuoju transportu
2026-06-11 07:15
Seimui pateikti Technologijų ir inovacijų įstatymo pakeitimai stiprins MTEP vertinimo aiškumą ir eksporto skatinimą
2026-06-10 15:46
Pasibaigė APVA kvietimas saulės elektrinių paramai – gauta daugiau kaip 11 tūkst. paraiškų
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama