Elektronika.lt
 2026 m. birželio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 19 d. 18:25
Kolegijos – neišnaudota regionų stiprėjimo galimybė
Birželio 19 d. 16:37
Startavo „Drone Radar“ – siekiama sukurti didžiausią pilietinį dronų aptikimo tinklą Baltijos šalyse
Birželio 19 d. 14:19
Pigios elektros iliuzija: kodėl Lietuvos pramonei jau nebeužtenka vien saulės ir vėjo?
Birželio 19 d. 12:34
Naujas „Meta“ planas gali paliesti milijonus: už ką mokės socialinių tinklų vartotojai?
Birželio 19 d. 10:24
DI modeliai tampa strategine infrastruktūra. Ar Europa pasiruošusi, jei prieiga bus išjungta per naktį?
Birželio 19 d. 08:32
Kodėl po plovyklos tenka vykti į servisą? Ekspertai įvardijo dažniausias priežastis
Birželio 18 d. 18:18
Įspėja elektromobilių savininkus: įkrovimas iš lizdo gali sukelti gaisrą
Birželio 18 d. 16:19
Elektromobilių rinka įjungė aukštesnę pavarą: EV Lietuvoje jau turime tiek, kiek alytiškių
Birželio 18 d. 14:23
VERT: saulės elektrinių gaisrai primena apie jų priežiūros svarbą
Birželio 18 d. 12:15
Paviešinote nuotrauką iš kelionės? Sukčiai mato daugiau nei tik jūsų atostogų kryptį
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Parodoje „IP&TV World Forum 2011“ – lietuviškosios IPTV kūrėjai

Publikuota: 2011-03-21 10:56
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Penkių kontinentų komunikacijų centras, UAB

Kovo 22–24 dienomis Londono „Olympia National Hall“ vyks viena didžiausių interneto ir komunikacinių technologijų parodų „IP&TV World Forum 2011“. Forumas po vienu stogu suburs 150 eksponentų, 200 pranešėjų ir daugiau nei 6 000 lankytojų. Šiemet organizatoriai nori pabrėžti didėjantį kabelinių kompanijų, naudojančių IP technologijas, skaičių. Įmonių grupės „Penki kontinentai“ atstovai, IPTV paslaugos „Penki TV“ kūrėjai, yra nuolatiniai forumo dalyviai.

„Klientui būtina greita ir patogi prieiga prie informacijos įvairiausiais prietaisais. Šiandien žiūrėti mėgstamos komandos varžybas arba patikusios grupės muzikinį klipą galima ne tik televizoriaus ar asmeninio kompiuterio ekrane, bet ir mobiliaisiais prietaisais – planšetėmis ir išmaniaisiais telefonais. Be to, daryti tai galima bet kuriame pasaulio taške, jei tik ten yra prieiga prie interneto. „Multiscreen“ technologija šiandien itin aktuali ir jai skirta dauguma konferencijos „IP&TV World Forum 2011“ pranešimų. Esame įsitikinę, jog turime temų, kurias galėtume aptarti su renginio dalyviais. Mūsų bendrovės specialistai pasiruošę pasidalyti savo patirtimi, nes aktyviai naudojame minėtus sprendimus ir visuomet dirbame remdamiesi principu R&D (angl. research and development)“, – teigia Saulius Paukštys, „Penkių kontinentų“ Strateginio planavimo ir programavimo skyriaus vadovas.

„IP&TV World Forum 2011“ metu „Penki kontinentai“ pristatys IPTV skirtą programinį sprendimą „Penki TV Box“ su atskirais moduliais, tarp kurių virtuali vaizdo nuoma (VOD) ir kino teatras (nVOD), intelektinis būstas (angl. Smart House), asmeninis kanalas, asmeninis vaizdo rašytuvas (PVR), televizija ant darbalaukio (TOD), suteikianti galimybę įrašyti pageidaujamą laidą, el. paštas, „Facebook“ ir kt.

Visos „Penkių kontinentų“ specialistų sukurtos taikomosios programos pasižymi daugiakalbiškumu. Jas galima valdyti moderniais mobiliaisiais prietaisais – „iPad“, „iPhone“. Be to, įmonės teikiamos paslaugos papildė naujas unikalias programas.

Renginyje pirmą kartą bus pristatyta taikomoji programa „Google Maps“, kurią jau galima naudoti ir savo televizoriaus ekrane. Ji siūlo naujas žemėlapių rūšis: reljefo, kelių, palydovinį (vaizdas iš Žemės palydovo) arba hibridinį (palydovinis žemėlapis su pažymėtais keliais). Naudotojas gali išsaugoti pageidaujamas vietas rubrikoje „Mano vietos“, o paieškos istorijoje nuolat galima peržiūrėti 10 paskutinių ieškotų vietovių. Be to, pasitelkus į pagalbą šią paslaugą galima naudotis turistinių tinklalapių duomenų baze POI (angl. Point of interest). Taigi, klientas gauna informacijos ne tik apie tai, kaip pasiekti reikiamą tašką, bet ir ką įdomaus ten nuveikti, kur apsistoti, užkąsti, palikti automobilį ir kt. Pasinaudojus vaizdo peržiūros funkcija, suteikiama galimybė išvysti dominančią vietovę neiškėlus kojos iš namų, viešbučio ar biuro.

Dar viena „Penkių kontinentų“ naujovė – galimybė valdyti televizorių išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Mobiliajame įrenginyje klientas gali pasirinkti patogiausią jam klaviatūrą: skirtą tik valdyti televizorių, turinčią tik skaičių mygtukus (NUM PAD) arba virtualią, turinčią visus simbolius ir suteikiančią galimybę įvesti bet kokį tekstą (QWERTY). Naudojamas kaip TV pultas, mobilusis įrenginys nekeičia savo įprasto funkcionalumo – klientas vienu „iPad“ arba „iPhone“ prietaisu tuo pat metu gali perjunginėti TV kanalus ir naudotis „Wi-Fi“.

S. Paukščio teigimu, dar vienas svarbus forumo įvykis – „Penkių kontinentų“ įstojimas į organizaciją „Open IPTV Forum“, kurios tikslas – bendrų techninių IPTV reikalavimų kūrimas.

Su „Penkių kontinentų“ produktais ir paslaugomis parodoje „IP&TV World Forum 2011“ kviečiame susipažinti stende Nr. 71.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Vyriausybė pritarė siūlomiems elektros rinkos pokyčiams: naujos galimybės elektros vartotojams

Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos parengtam Elektros energetikos įstatymo projektui, kuriuo siekiama išplėsti vartotojų galimybes, stiprinti jų teises ir sudaryti sąlygas aktyviau dalyvauti elektros energijos rinkoje.

Seimo sprendimas padės visiems pažeidžiamiems vartotojams sutaupyti už elektros energiją

Seimas pritarė Energetikos ministerijos siūlomiems Elektros energetikos įstatymo pakeitimams, kuriais siekiama užtikrinti, kad pažeidžiamų elektros energijos vartotojų apsaugos sistema lengviau pasiektų tuos gyventojus, kuriems ji skirta.

Telecentras: radijas prasidėjo nuo inžinierių ir tebesiremia jų darbu

100 metų sukaktį nuo pirmųjų radijo transliacijų iš Kauno Radiofono švenčiantis Telecentras sveikina radijo inžinerijos veteranus, taip pat visus techninius dabartinių radijo stočių ir siuntimo tinklų darbuotojus, be kurių kasdieninės veiklos radijas negalėtų funkcionuoti kaip visuomenės informavimo priemonė.

2026 m. birželis
2026-06-16 10:46
Ministras J. Taminskas Liuksemburge uždegė žalią šviesą autonominio transporto bandymams tarp ES valstybių
2026-06-15 19:36
VERT ruošia rinką ateityje diegti dinaminius elektros perdavimo tarifus vartotojams (1)
2026-06-15 18:07
Lietuvos radijo šimtmečiui – kolekcinė moneta, įamžinanti šimtą metų ryšio
2026-06-15 15:18
Seimas priėmė Statybos įstatymo pataisas dėl pastatų energinio naudingumo
2026-06-12 15:37
Jauni specialistai darbe ieško prasmės – „KTU WANTed karjeros dienos 2026“ kviečia įmones tapti svajonių karjeros dalimi
2026-06-12 11:28
Vyriausybė pritarė pokyčiams atsinaujinančios energetikos sektoriuje
2026-06-11 15:17
Po svarstymo pritarta pataisoms dėl patogesnių kelionių viešuoju transportu
2026-06-11 07:15
Seimui pateikti Technologijų ir inovacijų įstatymo pakeitimai stiprins MTEP vertinimo aiškumą ir eksporto skatinimą
2026-06-10 15:46
Pasibaigė APVA kvietimas saulės elektrinių paramai – gauta daugiau kaip 11 tūkst. paraiškų
2026-06-10 13:48
Seimas spręs dėl dirbtinio intelekto sistemos teisinio reguliavimo sukūrimo
2026-06-10 07:23
Dėl viešumoje pasirodžiusios informacijos apie galimą biometrinių duomenų nutekinimą VRM kreipėsi į teisėsaugą
2026-06-09 13:30
Dvi moterų įsteigtos šalies įmonės laimėjo „Visa“ programos „She’s Next“ stipendijas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama