Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos parengtam Elektros energetikos įstatymo projektui, kuriuo siekiama išplėsti vartotojų galimybes, stiprinti jų teises ir sudaryti sąlygas aktyviau dalyvauti elektros energijos rinkoje.
Seimas pritarė Energetikos ministerijos siūlomiems Elektros energetikos įstatymo pakeitimams, kuriais siekiama užtikrinti, kad pažeidžiamų elektros energijos vartotojų apsaugos sistema lengviau pasiektų tuos gyventojus, kuriems ji skirta.
100 metų sukaktį nuo pirmųjų radijo transliacijų iš Kauno Radiofono švenčiantis Telecentras sveikina radijo inžinerijos veteranus, taip pat visus techninius dabartinių radijo stočių ir siuntimo tinklų darbuotojus, be kurių kasdieninės veiklos radijas negalėtų funkcionuoti kaip visuomenės informavimo priemonė.