Elektronika.lt
 2026 m. birželio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 18 d. 18:18
Įspėja elektromobilių savininkus: įkrovimas iš lizdo gali sukelti gaisrą
Birželio 18 d. 16:19
Elektromobilių rinka įjungė aukštesnę pavarą: EV Lietuvoje jau turime tiek, kiek alytiškių
Birželio 18 d. 14:23
VERT: saulės elektrinių gaisrai primena apie jų priežiūros svarbą
Birželio 18 d. 12:15
Paviešinote nuotrauką iš kelionės? Sukčiai mato daugiau nei tik jūsų atostogų kryptį
Birželio 18 d. 10:20
Pasenęs šifravimas gali tapti šiandienos nacionalinio pasitikėjimo problema
Birželio 18 d. 08:40
AOC nustato naujus standartus mažų ir vidutinių verslų monitoriams
Birželio 17 d. 20:25
„Logitech G“ plečia G3 seriją
Birželio 17 d. 17:21
Mažiau valdymo, daugiau emocijų: kaip LG AI televizorius pagerina futbolo rungtynių žiūrėjimo patirtį
Birželio 17 d. 14:49
Lietuviai kūrė tai, ko 3D spausdinimo rinkai labiausiai trūko: šiandien jų produkcija keliauja į 70 šalių
Birželio 17 d. 11:50
Nutekėjo jūsų duomenys? Ekspertas įspėja: didžiausia rizika dažnai prasideda vėliau
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Ignitis grupė“ ruošiasi antram investicijų į energetikos startuolius etapui

Publikuota: 2022-06-21 15:30
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt / Pranešimas žiniasklaidai

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ ruošiasi antram investicijų į energetikos startuolius etapui. Iki šiol veikęs „Ignitis inovacijų fondas“ pademonstravo aukštus vertės prieaugio rodiklius bei suteikė naujų technologinių žinių Grupei, todėl nuspręsta tęsti šią veiklos kryptį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Ignitis grupė“ praėjusią savaitę paskelbė tarptautinį naujai steigiamo fondo valdytojo konkursą. Su laimėtoju bus sudaryta 10 metų fondo valdymo sutartis su galimybe ją pratęsti. Kaip ir anksčiau, fondas turės orientuotis į su energetikos technologijomis susijusias investicijas.

Siekiama, kad bent pusę naujai steigiamo fondo sudarytų kiti nepriklausomi investuotojai. Bendra fondo vertė turėtų siekti daugiau nei 50 mln. eurų, iš jų „Ignitis grupės“ dalis – 25 mln. eurų per visą fondo veiklos periodą. Svarbu pabrėžti, kad „Ignitis grupė“ į fondą planuoja investuoti palaipsniui, didžiąją dalį investuojant per pirmuosius 4-5 metus.

„Sėkmingai veikiantis „Ignitis inovacijų fondas“ jau yra suinvestavęs beveik visas planuotas lėšas ir naujų investicijų į startuolius nebevykdys. Šio fondo didinti negalime, tačiau matome strateginę naudą „Ignitis grupei“, todėl priėmėme sprendimą ir toliau investuoti į naujas technologijas per naujai kuriamą fondą“, – sako „Ignitis grupės“ inovacijų vadovas Paulius Kozlovas.

Naujasis fondas investuos į ankstyvosios ir augimo stadijų startuolius, veiklą vykdančius energetikos, elektrinio mobilumo ir klimato technologijų srityse. Bent pusė visų fondo investicijų bus skirta Europos Sąjungos ir Europos ekonominės erdvės šalių startuoliams, o likusios – galės būti investuojamos į JAV, Jungtinės Karalystės, Izraelio, Kanados, Šveicarijos startuolius.

2017 m. įkurtas „Ignitis inovacijų fondas“, valdomas „Contrarian Ventures“, jau yra investavęs apie 9,7 mln. eurų į 18 įmonių aštuoniose pasaulio šalyse. Pastarosios kuria naujas technologijas energetikoje ir elektrifikuotame mobilume, kurios galėtų būti taikomos „Ignitis grupės“ veikloje.

Į šiuos startuolius fondas investicijas nukreipė kartu su 90 ko-investicinių partnerių, tarp kurių yra tokios garsios tarptautines korporacijos kaip automobilių gamintoja „Hyundai“, energetikos milžinė „Shell“ ir Bilo Gateso įkurtas Breakthrough Energy Ventures fondas. Fondas yra finansiškai sėkmingas – jo turto vertė pirmojo šių metų ketvirčio pabaigoje siekė 28,9 mln. eurų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Startuolis į lazerių gamyklą Vilniuje investuoja 6 mln. eurų

Femtosekundinių lazerių gamybos startuolis „Litilit“ pradeda serijinės ir automatizuotos lazerių gamyklos projektą Vilniuje, kurio vertė sieks apie šešis milijonus eurų.

MG Europoje žengia į naują etapą: Ispanijoje statys pirmąją gamyklą ir stiprina įsipareigojimą regionui

MG augimas Europoje jau kurį laiką nekelia abejonių. Dabar britiškas prekės ženklas žengia dar vieną reikšmingą žingsnį – paskelbė apie pirmosios žemyninėje Europoje automobilių gamyklos statybas Ispanijoje.

Lietuvos naujų karinių laivų programai prireiks 1 tūkst. darbo vietų

Lietuvos planas atnaujinti karinį jūrų laivyną ir įsigyti keturis naujus daugiafunkcinius patrulinius laivus (MP-OPV) paskatins naujų darbo vietų kūrimąsi. Skaičiuojama, kad projekto įgyvendinimas Lietuvoje pareikalaus apie 1000 aukštos kvalifikacijos darbo vietų.

2026 m. birželis
2026-06-18 17:25
Šalies įmonėms paskirstyta 9.9 mln. eurų investicijų dirbtinio intelekto sprendimams vystyti
2026-06-18 07:05
Didmeninės elektros kainos Lietuvoje per savaitę sumažėjo 8 proc.
2026-06-17 10:37
Elektros fiksuotos kainos planų tarifai išliko aukšti, didmeninei kainai sumažėjus
2026-06-16 21:15
Praėjusią savaitę mažėjo elektros kainos
2026-06-16 12:26
Baltijos šalių didmeninės elektros kainos gegužę išliko mažesnės nei Europos Sąjungos šalių kainų vidurkis
2026-06-16 09:43
Gegužę elektros kainos Lietuvoje augo 41 proc.
2026-06-15 11:40
INIKTI ir „Energy Balancing“ partnerystė: iki 70 % didesnės pajamos elektros gamintojams
2026-06-11 13:15
„Ondato“ augimas spartėja: pajamos šoktelėjo 70 proc., pelnas – daugiau nei trigubai
2026-06-11 09:27
Didmeninės elektros kainos Lietuvoje per savaitę šoktelėjo 42 proc.
2026-06-10 09:31
Elektros fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas
2026-06-09 11:53
Elektra brango visose Baltijos jūros regiono valstybėse
2026-06-08 15:41
„App Store“ ekosistema pasiekė rekordinį 1,4 trilijono dolerių lygį
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama