Elektronika.lt
 2026 m. vasario 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 28 d. 17:07
Elektromobiliai jau nuvažiuoja tiek, kiek niekas nesitikėjo: skaičiai stulbina net skeptikus
Vasario 28 d. 13:29
Laiškas už 100 tūkst. eurų: įspėja apie kibernetinių atakų bangą prieš verslą
Vasario 28 d. 09:36
„Samsung“ pristatė „Galaxy S26“ išmaniuosius telefonus: pirmasis flagmanas su integruotu privatumo ekranu
Vasario 27 d. 20:22
Indija kuria didžiausią pasaulyje skaitmeninę tapatybės sistemą: ekspertai perspėja dėl rizikų
Vasario 27 d. 17:24
Naujosios „Galaxy Buds4“ ausinės jau netrukus pasieks Lietuvą: išsiskirs dirbtiniu intelektu ir komfortu
Vasario 27 d. 14:15
Sukčiai taikosi ne tik į asmenis, bet ir į verslą: aukas pritraukia ir žaidimais
Vasario 27 d. 11:16
Apklausa: DI darbe neramina daugelį, bet pradėjus mokytis – savivertė išauga
Vasario 27 d. 08:02
Vaistų informaciją jau galima gauti telefonu – pakanka nuskenuoti kodą ant pakuotės
Vasario 26 d. 20:24
Robotas, kuris žiūrėdamas į save veidrodyje mokosi būti žmogumi
Vasario 26 d. 17:26
Kosmoso inovacijų ekspertas E. Sarkanas: „Kosmosui kuriamos technologijos anksčiau ar vėliau grįžta atgal į Žemę“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Infobalt“ užmezgė bendradarbiavimą su Šri Lanka ir Butanu finansinių technologijų srityje

Publikuota: 2021-12-20 18:51
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt / Pranešimas žiniasklaidai

Lietuvos skaitmeninių technologijų asociacija „Infobalt“ plečia savo veiklą Azijoje ir įgyvendino dar du bendradarbiavimo projektus Šri Lankoje bei Butane finansinių technologijų (fintech) srityje, rašoma pranešime spaudai.

„Fintech Lithuania“ padalinį turinti „Infobalt“ asociacija dalinosi patirtimi plėtojant finansinių technologijų ekosistemas, pristatė sprendimus. Tuo pačiu buvo mezgami ir verslo kontaktai, kalbamasi apie bendradarbiavimo galimybes.

Anot „Infobalt“ eksporto ir rinkos plėtros vadovės Lauros Guobužaitės, Lietuva yra tarp dešimties pasaulyje pirmaujančių šalių pagal finansinių technologijų sektoriaus plėtros sėkmę.

„Mūsų šalis tarptautiniu mastu gerai žinoma kaip sugebėjusi užmegzti bei nuolat palaikyti efektyvų viešojo ir privataus verslo dialogą auginant fintech bendruomenę, kuri šiai dienai yra jau brandos stadijoje. Esame sukaupę daug Šri Lankai ir Butanui reikalingos patirties, kurią, kartu su partneriais, perteikėme šių šalių reguliatoriams, verslo organizacijoms, įmonėms“, – teigia L. Guobužaitė.

Pasak jos, šie projektai „Infobalt“ nariams taip pat suteikė ir suteiks progas geriau susipažinti su naujomis rinkomis Azijos šalyse, su kuriomis Lietuvos bendravimo potencialas buvo neišnaudojamas, ir rasti bendravimo galimybių jose.

Šri Lankoje patirties, žinių apsikeitimo ir B2B kontaktų renginį su vietos organizacijomis „Infobalt“ su vietos partneriais surengė praėjusią savaitę. Jame dalyvavo LR ambasadorius Indijoje Julius Pranevičius, Šri Lankos Centrinio banko, Ceilono prekybos pramonės ir amatų rūmų, finansinių technologijų asociacijos FASL, Lietuvos įmonių atstovai. Pristatyti Lietuvos finansinių technologijų sektoriaus sprendimai, buvo surengta ir verslo kontaktų mugė, susitikta su Kolombo universiteto Technologijų fakulteto dekanu.

Projekto su Butano finansinėmis institucijomis metu daugiau buvo orientuojamasi į reguliacinės aplinkos ir fintech paskatų patirties pasidalinimą. Butano karališkoji pinigų institucija labai susidomėjo Lietuvos banko pirmąja pasaulyje skaitmenine kolekcine moneta, technologiniais fintech sprendimais, Lietuvos kibernetinės saugos pasiekimais, skolinimosi ir kreditų reitingo srityse.

„Džiaugiamės sėkmingai „Infobalt“ ir ekspertų partnerių įgyvendintais fintech vystomojo bendradarbiavimo projektais. Esu tikras, kad Lietuvos ekspertų suteiktos žinios bus naudingos

tobulinant Šri Lankos ir Butano reguliacinę aplinką bei diegiant naujoves, o taip pat skatins glaudesnį Lietuvos ir šių šalių informacinių technologijų įmonių bendradarbiavimą. Tikimės, kad sėkmingas bendradarbiavimas ir dalijimasis gerąja Lietuvos praktika fintech srityje šiame regione tęsis ir toliau“, – teigia J.Pranevičius.

„Šri Lankos fintech bendruomenė yra auganti ir ieško galimybių diegti skirtingus sprendimus vietinėse ir tarptautinėse rinkose. Tinkamai sudėliota reguliacinė aplinka sąlygotų reikšmingą šio sektoriaus augimą, nes šalis turi visą tam reikalingą infrastruktūrą ir talentus. Aš džiaugiuosi galėdamas būti pačioje pradžioje šio starto ir dalindamasis mūsų praktikomis, patirtimi bei žiniomis. Egzistuoja daug būdų, kaip Lietuvos ir Šri Lankos ekosistemos galėtų bendradarbiauti, dalindamiesi mūsų turimomis technologijomis ir pasitelkdami Šri Lankos talentus“, – teigė projekto partnerės „Ondato“ kompanijos vadovas Liudas Kanapienis.

Tai jau nebe pirmas „Infobalt“ žingsnis į Azijos šalis. Neseniai asociacija pradėjo vystomojo bendradarbiavimo projektus Vietname ir Mongolijoje. Pastarieji skirti padėti vietos moterims ir mergaitėms įgyti skaitmeninių technologijų įgūdžių bei žinių, reikalingų skaitmeniniam verslui plėtoti, supažindinti su ES rinkos subtilybėmis.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Spotify“ tvirtina savo pozicijas: milijonai naujų vartotojų, rekordinis pelnas ir DI muzikos revoliucija

Švedų muzikos transliacijos milžinė „Spotify“ toliau sparčiai auga ir plečia savo veiklos sritis – nuo muzikos ir tinklalaidžių iki garso knygų bei naujų socialinių ir dirbtinio intelekto funkcijų. Pastarųjų ketvirčių rezultatai rodo, kad bendrovės strategija didinti naudotojų įsitraukimą ir pelningumą duoda vaisių.

Per savaitę fiksuotos elektros kainos planų tarifus padidino vienas nepriklausomas tiekėjas

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 71 proc. suvartotos elektros energijos – 220,8 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

Automobilių milžinė pripažino klaidą: elektromobilių revoliucija kainavo milijardus

Europos automobilių gamintoja, valdanti „Vauxhall“, „Citroen“ ir „Fiat“ prekių ženklus, paskelbė, kad už antrąją praėjusių metų pusę fiksuos 22 mlrd. eurų dydžio atidėjinį, pripažinusi, jog „pervertino energetinės transformacijos tempą“.

2026 m. vasaris
2026-02-24 16:39
Energijos išteklių kainos mažėjo
2026-02-24 13:15
„Hostinger“ pajamos per ketverius metus išaugo keturgubai: proveržį spartina DI agentai
2026-02-24 10:40
VERT: vartotojams, turintiems su birža susietus planus, šiuo metu nereikėtų skubėti jų keisti
2026-02-24 09:39
Elektromobilių ambicijos susidūrė su realybe, „Stellantis“ pripažįsta brangią strateginę klaidą
2026-02-24 07:31
„Sylius“ kūrėjai perėmė „PrestaShop“ – prasideda nauja e. komercijos era
2026-02-23 19:52
Lietuvos „fintech“ lyderystė: suformuota brandžiausia sektoriaus bendruomenė Baltijos šalyse
2026-02-23 13:16
Teigiami pokyčiai „Topo grupėje“: pelningas gruodis, nuostoliai pernai sumažinti perpus
2026-02-21 15:22
Fiksuotos elektros kainos planų tarifai per savaitę nepakito, didmeninei energijos kainai sumažėjus
2026-02-20 19:40
Sumažėjus vartojimui, atpigo elektra
2026-02-20 15:31
Autonominiams automobiliams skirta rekordinė 16 mlrd. dolerių investicija
2026-02-20 10:22
„MG“ skelbia istorinį etapą: parduotas 1 milijonas automobilių Europos rinkoje
2026-02-19 16:11
Sumažėjus vartojimui, atpigo elektra
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama