Elektronika.lt
 2025 m. spalio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 25 d. 08:18
Pamiršti slaptažodžiai, programuotojų klaidos ir „ChatGPT“: dėl ko dažniausiai sutrinka įmonių IT?
Spalio 24 d. 20:23
Kuriami neįtikėtini palydovai, kurie sufleruoja apie kosmoso gynybos revoliuciją
Spalio 24 d. 17:26
Ar DI spręs, kas gaus darbą ar paskolą? Naujas ES reguliavimas sudės taškus ant „i“
Spalio 24 d. 14:14
Kaip tėvai gali padėti vaikui ruoštis egzaminams nesukeldami papildomo streso
Spalio 24 d. 11:37
Lietuvos keliuose diegiamos modernios technologijos – štai kuo jos naudingos vairuotojams
Spalio 24 d. 08:25
Naujoji paieškos era: dirbtinis intelektas perrašo SEO taisykles
Spalio 23 d. 20:25
Pristatyti „Xiaomi 17 Pro“ ir „Pro Max“ modeliai su „Qualcomm“ lustais ir papildomu ekranu
Spalio 23 d. 17:51
Finišavo visą savaitgalį trukęs Vilniaus miesto inovacijų hakatonas „Hack4Vilnius“ 2025
Spalio 23 d. 14:40
Kaip vienkartinių kodų generavimą perkelti iš „Google Authenticator“ į „Apple Slaptažodžių“ aplikaciją
Spalio 23 d. 11:42
Sekmadienį vėl suksime laikrodžius: ar tai sumažins sąskaitas už elektrą?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Kinijoje bus gaminamas neįtikėtinas kiekis LCD ekranų

Publikuota: 2020-11-03 21:12
Tematika: Verslo naujienos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Įsigijusios dvi pagrindines LCD ekranų gamyklas, tokios milžinės kaip CSOT ir BOE yra pasirengusios užvaldyti LCD ekranų rinką. Kaip skelbia „Digitimes“, pagal pasaulinį LCD ekranų gamybos pajėgumą, Kinija labai greitai pralenks visus kitus.

Kinijoje bus gaminamas neįtikėtinas kiekis LCD ekranų

„Digitimes“ pranešime teigiama, kad netrukus 70 proc. viso pasaulinio LCD ekranų gamybos pajėgumo užims Kinija. Pasak pramonės šaltinius cituojančio straipsnio, tai yra didžiulis 10 proc. šuolis nuo dabartinių 60 proc.. Taip pat priduriama, kad 2020 metais šioje srityje pirmaujančios Kinijos kompanijos buvo „BOE Technology“ ir „China Star Optoelectronics Technology (CSOT). Visos kitos kompanijos, tokios kaip „Innolux“, Chongging HKC“, „Samsung Display“, „LG Display“ ir „Au Optronics“ (AUO), sąraše užėmė gerokai žemesnes vietas.

Be to, pranešama, kad kitais metais Kinijoje LCD ekranų gamybai bus skiriama daug daugiau dėmesio. Taip yra dėl to, kad BOE ir CSOT kompanijos įsigijo naujas gamyklas. Kaip jau žinoma, BOE įsigijo dvi 8.5G ir 8.6G gamyklas iš „CEC-Panda LCD Technology“, kadangi pastaroji patyrė didelius finansinius nuostolius. Šis žingsnis, kuriuo siekiama sustiprinti ir taip jau dominuojantį LCD technologijų akcijų paketą, greičiausiai leis kompanijai užimti net 28 proc. viso pasaulio plačiųjų ekranų gamybos rinkos.

Kita vertus, CSOT nusipirko 8.5 gamyklą iš „Samsung Display“ kompanijos, nes pastaroji aplamai panaikino savo LCD ekranų verslo segmentą Kinijoje. Tai reiškia, kad bendras BOE gamybos pajėgumas dabar siekia 12,71 milijoną kvadratinių kilometrų lyginant su CSOT kompanijos 8,58 milijonais kvadratinių kilometrų. Taigi, minėtos kompanijos buvo vienintelės iš šešių, kurios pateko į LCD ekranų geriausių tiekėjų sąrašą ir 2020 metų pirmąjį pusmetį sparčiai augo.

Atitinkamai, televizorių pardavimo rinka taip pat stebėjo 12 proc. išaugusią pasaulinę televizorių prekybą lyginant 2019 ir 2020 metų trečiuosius ketvirčius. Šiaurės Amerikoje prekybos augimo tempas siekė net 20 proc. lyginant su 2020 metų sausio - rugpjūčio mėnesių laikotarpiu. Pagrindinė priežastis atsikovoti rinką yra pandemijos metu visame pasaulyje išaugusi švietimo ir pramogų sistemų paklausa. Bendrame televizorių pardavime visapusiškai pirmauja „Samsung“, o sąrašą užbaigia kompanijos „LG“, „TCL“, „HiSense“ ir „Xiaomi“.

Iš jų visų, įspūdingiausiai auga kompanijos „TCL“ pelnas: net 29 proc. lyginant pagal ketvirčius ir 57 proc. lyginant pagal metus, o pardavimai Šiaurės Amerikoje siekia net 7,33 milijonus vienetų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas

Nepriklausomų elektros tiekėjų siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę padidėjo 0,1 proc., o 24 mėn. fiksuotos kainos planų tarifai nepakito. Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 70 proc. suvartotos elektros energijos – 159,1 GWh.

„Tele2“ rezultatai: daugiau pajamų ir sumokėtų mokesčių

Didžiausias Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ per tris šių metų ketvirčius uždirbo 271 mln. eurų. Bendrovės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą, amortizaciją bei po nuomos mokesčių (EBITDAaL) siekė 132,4 mln. eurų.

Leidėjai trina rankomis: „Microsoft“ siūlo modelį, kuris privers dirbtinio intelekto gigantus mokėti leidėjams

Pastaruoju metu vis daugiau diskusijų kyla dėl dirbtinio intelekto naudojimo ir jo santykio su tradiciniais leidėjais. Skaitmeninės technologijos sparčiai keičia turinio kūrimo bei sklaidos taisykles, o leidėjai ieško būdų, kaip apginti savo autorines teises ir gauti atlygį už darbą. Šiame kontekste pasirodė žinia apie naują „Microsoft“ iniciatyvą.

2025 m. spalis
2025-10-22 13:10
Praėjusią savaitę išaugus vartojimui elektros kaina Lietuvoje augo 3 proc.
2025-10-20 21:05
Per savaitę elektra brango
2025-10-19 16:26
VERT nustatė elektros energijos reguliuojamų paslaugų kainų viršutines ribas
2025-10-19 15:09
Kritinės svarbos Kinijos įtaka: be šių metalų gali nebelikti naujų elektrinių automobilių
2025-10-18 13:12
„LG Electronics India“ įtraukta į Nacionalinės vertybinių popierių biržos sąrašą
2025-10-17 13:34
„Sostena“ atvėrė oficialios „Lynk & Co“ automobilių atstovybės Vilniuje duris ir pristatė naujausius „Lynk & Co“ modelius
2025-10-17 10:57
Didmeninė elektros kaina Lietuvoje rugsėjį kilo 4,9 proc.
2025-10-16 19:48
Lietuvių startuolis „Uvireso“ su skaitmeninių inovacijų pagalba žengia į kosmosą
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-15 16:22
Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas
2025-10-14 19:20
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis praėjusią savaitę buvo 48 proc. didesnis nei ankstesnę
2025-10-13 13:27
Kitąmet didmeninės rinkos elektros energijos rinkos kaina mažės, prognozuoja VERT
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama