Elektronika.lt
 2025 m. rugpjūčio 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugpjūčio 19 d. 11:16
Įvardijo, kodėl kai kurių naujų „Google Maps“ funkcijų nesulauksime Lietuvoje
Rugpjūčio 19 d. 08:13
Jaunimo požiūris į automatizaciją: turi mokytis greičiau nei technologijos keičia darbo rinką
Rugpjūčio 18 d. 20:32
Marse aptiktos paslaptingos sferos: NASA atradimas gali pakeisti viską, ką žinojome apie šią planetą
Rugpjūčio 18 d. 17:44
KTU mokslininkai: dirbtinį intelektą integruojantys karinės tematikos žaislai gali paveikti vaikų mąstymą
Rugpjūčio 18 d. 14:34
KTU studentas diegia komunikacinių stotelių sistemą – padėtų užtikrinti ryšį įvykus ekstremaliai situacijai
Rugpjūčio 18 d. 11:39
NIS2: kai direktyva tampa įstatymu, saugančiu nuo abejingumo
Rugpjūčio 18 d. 08:34
Sukčiai skambina ir rašo jūsų tėvams bei seneliams: kaip juos apsaugoti?
Rugpjūčio 17 d. 20:32
NASA pasiekė tikrą revoliuciją: išbandė dirbtiniu intelektu paremtą technologiją
Rugpjūčio 17 d. 16:24
Kokios yra nuotolinio darbo realijos ir perspektyvos?
Rugpjūčio 17 d. 12:27
Lietuvoje sukurtas „OBDeleven 3“ pristatytas pasauliui – prie palaikomų automobilių grupės prisijungia ir „Ford“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Šviesolaidinio interneto tinklas „Skynet“ šiemet pradžiugino savo klientus dar didesniais greičiais

Publikuota: 2006-12-13 09:30
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: PENKI.LT

Šviesolaidžio technologija laikoma vienu iš moderniausių ryšio kanalų pasaulyje ir savo galimybėmis bei kokybe gerokai pranoksta dabar paplitusius varinius kabelius. „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ optinius kabelius nutiesia iki kiekvieno vartotojo namo (angl. Fiber To The Home – FTTH). Šiais kabeliais perduodama informacija nepatiria trukdžių, o šviesa galima koduoti kur kas daugiau informacijos nei elektros signalu.

Todėl „Skynet“ tinklu tiekiamo interneto greičiui Lietuvoje nėra lygių. Bendras duomenų parsisiuntimo srautas 2006 m. siunčiantis duomenis iš užsienio ūgtelėjo 50 proc. ir pasiekė 320 Mb/s. Lietuvoje interneto greitis dvigubai spartesnis nei metų pradžioje ir dar įspūdingesnis – 2 Gb/s. Galutiniam vartotojui jo sparta Lietuvoje siekia 10 Mb/s, o naršant po užsienio tinklalapius – 4 Mb/s.

Išraizgęs beveik visus sostinės mikrorajonus, šiandien šviesolaidinis tinklas jungia daugiau nei 70 tūkstančių privačių ir verslo vartotojų. „Skynet“ paslaugos teikėjai kasdien plečia tinklą. Siekdama išlaikyti aukščiausią paslaugos kokybę UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ rūpinasi ne tik techniniais aspektais, bet ir toliau tobulina paslaugų paketą.

Visiems savo klientams „Skynet“ 2006-aisiais pasiūlė ne tik spartų ir patikimą interneto ryšį, bet ir kur kas daugiau galimybių, nei siūlo dauguma kitų interneto tiekėjų. Viena iš jų yra vis labiau populiarėjantis „SkyTel“ – fiksuotasis ryšys internetu. Mažesnis abonementinis mokestis, žemi tarifai, pokalbio laikas, skaičiuojamas sekundžių tikslumu, spėjo pelnyti daugelio vartotojų palankumą. Juolab kiekvienas, užsisakęs šią paslaugą, gauna trumpąjį miesto numerį ir gali džiaugtis nemokamais pokalbiais tarp „Skynet“ vartotojų.

2007-aisiais metais visų esamų ir naujų vartotojų laukia nauji pasiūlymai, nauji greičiai ir daugybė malonių siurprizų. Laukiame Jūsų!


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Auga siuntų kiekiai: per pusmetį „Omniva“ Lietuvoje jau pristatė daugiau kaip 7,2 mln. siuntų

Baltijos šalyse pirmaujanti logistikos ir siuntų pristatymo bendrovė „Omniva“ paskelbė šių metų antro ketvirčio ir pirmo pusmečio finansinius rezultatus. Įmonių grupės pajamos 2025 m. antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, iš viso didėjo 6 proc. ir siekė 35,8 mln. eurų. 2025 m. pirmo pusmečio pajamos, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, augo 8 proc. ir siekė 71,3 mln. eurų.

Praėjusios savaitės vidutinė didmeninė elektros energijos kaina buvo viena mažiausių šiemet

Išaugusi nacionalinė generacija bei pigios elektros importas iš Skandinavijos lėmė tai, kad praėjusios savaitės (rugpjūčio 4–10 d.) vidutinė didmeninė elektros energijos kaina „Nord Pool“ biržoje buvo viena žemiausių šiais metais – 0,037 Eur/kWh, tai 27 proc. mažesnė kaina nei ankstesnę savaitę (0,056 Eur/kWh).

„Spotify“ paskelbė antrojo ketvirčio rezultatus: vartotojų daugėja, bet finansiniai rezultatai prastėja

Antrojo 2025 metų ketvirčio rezultatai rodo, kad „Spotify“ ir toliau išlaiko stiprią poziciją muzikos transliacijos rinkoje, tačiau susiduria ir su rimtais finansiniais iššūkiais.

2025 m. rugpjūtis
2025-08-19 10:32
Praėjusią savaitę elektros kaina išliko mažesnė nei ankstesniais metais
2025-08-18 22:02
Lietuvos aukštųjų technologijų eksportas toliau demonstruoja konkurencingumą ir atsparumą
2025-08-18 16:02
Liepos mėnesį elektros kainos augo 8 proc.
2025-08-12 13:07
Praėjusią savaitę pigo elektra
2025-08-07 22:04
Išaugus vėjo energijos gamybai praėjusią savaitę elektra pigo 9 proc.
2025-08-07 21:22
RRT: pašto rinka nuosekliai auga, o paštomatai įsitvirtina kaip pagrindinis siuntinių pristatymo būdas
2025-08-07 15:16
„Google“ konkurencijos visiškai nebijo: technologijų milžinė uždirbo milijardus, „ChatGPT“ įtakos nedaro
2025-08-07 13:13
Vidutinė didmeninė elektros kaina liepą Lietuvoje buvo 42,5 proc. mažesnė nei vidutiniškai ES
2025-08-07 10:41
„SES“ apyvarta pirmąjį šių metų pusmetį sudaro 978 mln. eurų
2025-08-06 22:04
Didmeninių elektros kainų vidurkiai mažiausi per kelerius metus, mažėjo ir fiksuotų kainų planų vidutiniai tarifai
2025-08-06 19:52
LG skelbia 2025 m. antrojo ketvirčio rezultatus
2025-08-06 10:53
„Tele2“ ir GCI kuria pirmą Baltijos šalių mobiliojo ryšio bokštų įmonę
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama