Elektronika.lt
 2025 m. liepos 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 11 d. 20:49
Jeigu savo namuose turite kaitlentę – reikėtų suklusti: šią klaidą daro daugelis, o tai gali brangiai kainuoti
Liepos 11 d. 17:28
„Samsung“ pristatė naują sulenkiamų išmaniųjų kartą
Liepos 11 d. 14:23
Vilniaus universiteto tyrimas įvertino egzaminų rezultatus: kas daro didžiausią įtaką mokinių pasiekimams?
Liepos 11 d. 11:21
99 atvejais iš 100 navigacijos telefone pakaks, bet vienas kartas gali būti lemiamas: kada nerizikuoti?
Liepos 11 d. 08:43
„Astrolight“ sėkmingai išbandė lazerinio ryšio terminalą su Lietuvos Karinėmis jūrų pajėgomis
Liepos 10 d. 20:47
Mokslininkams pavyko tai, ko nesitikėjo niekas: saulė atskleidė slapčiausią savo pusę
Liepos 10 d. 17:58
Įspėja dėl karščio pavojų: vasarą baterijos gali virsti sprogmenimis
Liepos 10 d. 14:13
Kauno rajonas pristato išmaniąją naujieną gyventojams – startuoja oficiali savivaldybės programėlė
Liepos 10 d. 11:23
Tyrimas: Lietuvos jaunimas dirbtinį intelektą aktyviai naudoja mokymuisi, bet darbo paieškai – dar vangiai
Liepos 10 d. 08:26
Išmanus pasirinkimas: kaip sutaupyti pinigų ir tausoti gamtą renkantis telefoną?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Per mėnesį internetu išnuomojama daugiau nei 1500 DVD vaizdo įrašų

Publikuota: 2006-11-27 08:08
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Virtualios visuomenės naujienų portalas

Per mėnesį Lietuvos gyventojai internetu išsinuomojo daugiau nei 1500 DVD vaizdo įrašų. Tokią paslaugą siūlanti „DVDonline“ nuomos internetu svetainė, pradėjusi veiklą rugsėjo mėn. pabaigoje, jau turi daugiau nei 200 paslaugos vartotojų. Apie 80 proc. klientų yra didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos – gyventojai. Likusią dalį sudaro vartotojai iš Šiaulių, Panevėžio, Telšių, Mažeikių ir mažesnių šalies miestų.

Anot „DVDonline“ projekto vadovės Indrės Žukauskaitės, pirmųjų dviejų mėnesių rezultatus reikėtų vertinti palankiai. „Tai nauja paslauga Lietuvos rinkoje, todėl didelio klientų antplūdžio pirmaisiais mėnesiais neprognozavome. Tikimės, kad ateityje vartotojų žymiai daugės, nes savo klientams netrukus pasiūlysime priimtinesnių mokėjimo už paslaugą būdų“, - sakė I. Žukauskaitė.

Jos teigimu, galimybė „DVDonline“ abonementą įsigyti tik turint kreditinę kortelę šiuo metu yra viena opiausių paslaugos populiarėjimo problemų ir verslo plėtros stabdžių.

„Nors Lietuvoje yra beveik 200 tūkst. kreditinių kortelių turėtojų, daug kam trūksta priimtino atsiskaitymo būdo. Sistemoje turime net apie 1 tūkst. užsiregistravusių klientų, kurie negali naudotis paslauga tik dėl to, kad neturi kreditinės kortelės. Tikimės, kad greitai jie taps mūsų paslaugos vartotojais nes per artimiausias kelias savaites pasiūlysime galimybę apmokėti už paslaugas atliekant pavedimą per banką“, - teigė I. Žukauskaitė.

Didžioji dalis dabar besinaudojančių „DVDonline“ paslauga yra pasirinkę „Bronzinį“– arba „Auksinį“ paslaugos mokėjimo planą. Jie atitinkamai kainuoja 29,99 ir 49,99 Lt. ir vienu metu abonentui leidžia turėti 1 arba 3 diskus. I. Žukauskaitės manymu ateityje populiariausias bus „Auksinis“ mokėjimo planas, nes tai daugeliu atveju optimaliausias paslaugos variantas klientams. Šiuo metu apie 40 proc. mažesnio „Bronzinio“ plano turėtojų ketina jį pakeisti į „Auksinį“.

Nuo rugsėjo mėnesio net 25 proc. padidėjo ir siūlomas filmų archyvas. Jame jau sukaupta daugiau nei 2400 skirtingų pavadinimų DVD įrašų. „Anksčiau skelbėme, kad siūlome klientams didžiausią filmų pasirinkimą. Tokio išskirtinumo sieksime ir ateityje. Esame supirkę visus Lietuvoje legaliai įmanomus įsigyti diskus ir nuolat sekame naujienas“, - tikino I. Žukauskaitė.

Šiuo metu populiariausių užsakomų filmų trejetuke – kino teatruose neseniai rodyti filmai „Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės“, „Išsiskyrimas“ bei „Majamio policija“.

Norintys išsinuomoti DVD internetu, privalo užsiregistruoti DVDonline.lt svetainėje, atsiskaityti už paslaugą ir susidaryti savo norimų pamatyti filmų sąrašą, pagal kurį ir yra siunčiami pageidaujami filmai. „DVD online“ klientus filmai pasiekia per „Lietuvos pašto“ tarnybą jų nurodytu adresu – yra atsiunčiami tiesiai į kliento pašto dėžutę. Peržiūrėtą diską reikia įmesti į bet kurią pašto priėmimo dėžutę ir laukti kito disko iš sudaryto pageidaujamų filmų sąrašo.

„DVDonline“ vienintelė Baltijos šalyse siūlo išsinuomoti DVD vaizdo įrašus internetu. Netolimoje ateityje šias paslaugas ketinama pasiūlyti ir kaimyninėse šalyse - Latvijoje bei Estijoje.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nuo metų pradžios JAV technologijų bendrovės dėl dirbtinio intelekto atleido 94 000 darbuotojų

Iki 2025 m. vidurio darbą prarado beveik 94 000 didžiausių JAV technologijų bendrovių darbuotojų. Tai jau ne tik dar vienas optimizavimo ar kaštų taupymo etapas – rinkos dalyviai pradėjo transformuoti savo žmogiškuosius išteklius, prisitaikydami prie dirbtinio intelekto realijų.

„Google“ keis paiešką dėl ES spaudimo: paieškos rezultatų viršuje dabar bus konkurentų svetainės

„Google“ pasirengusi iškelti konkuruojančių prekybos ir kelionių platformų nuorodas į paieškos rezultatų puslapio viršų, kad atitiktų ES „Skaitmeninių rinkų akto“ (DMA) reikalavimus ir išvengtų baudų.

„Apple“ teisinės problemos nesibaigia: teisme atsidūrė dar vienas ieškinys, šįsyk jį pateikė bendrovės akcininkai

„Apple“ susiduria su nauju teisiniu iššūkiu ir šįkart iš pačių savo akcininkų. Birželio 20 dieną federaliniame Kalifornijos teisme buvo pateiktas grupinis ieškinys dėl vertybinių popierių sukčiavimo, kuriame teigiama, jog kompanija klaidino investuotojus dėl dirbtinio intelekto funkcijų.

2025 m. liepa
2025-07-11 21:27
Liepos pradžioje – didesnė vietinė elektros gamyba nei reikia vartojimui ir žemos didmeninės kainos
2025-07-11 19:45
Iš žaliosios elektros energijos gamintojų surinkta virš 300 tūkst. eurų įmokų
2025-07-11 13:49
Birželį elektros kainos mažėjo 36 proc.
2025-07-11 07:25
„Fintech“ sektorius toliau augina raumenis – vidutinis atlyginimas čia du kartus didesnis nei šalies vidurkis
2025-07-10 22:09
Daugiau elektros eksportavome nei importavome
2025-07-09 21:53
Didmeninė elektros kaina Baltijos šalyse birželį – viena mažiausių Europos Sąjungoje
2025-07-08 16:23
Indijos IT paslaugų teikėja Lietuvoje įkurs pirmąjį padalinį Europoje: ieškos programuotojų
2025-07-07 21:53
Lietuvių aeronautikos bendrovė suomiams ir švedams pagamins 10 orlaivių
2025-07-03 19:32
Lietuvos kosmoso ambicijos: nuo kraujo tyrimų kortelėje iki durpynų stebėjimo iš palydovo
2025-07-03 13:57
„Elinta Charge“: Strateginiai pokyčiai ir investicijos į augimą – pamatai tvaresniam rytojui
2025-07-03 07:21
VERT suderino dalį AB „Ignitis gamyba“ 2025 m. investicijų
2025-07-02 21:56
Elektros didmeninės kainos – mažiausios per kelerius metus, o fiksuotos kainos planų tarifai didėjo
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama