Elektronika.lt
 2025 m. birželio 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 25 d. 20:47
Netrukus galite likti be prieigos prie „Facebook“ ir kitų platformų, Europoje įsigalios svarbūs pasikeitimai
Birželio 25 d. 17:06
„Scania“ plataus naudojimo sunkvežimiuose montuos naują variklį
Birželio 25 d. 14:30
RRT pirmininkė Jūratė Šovienė: Lietuva pirmauja 5G srityje, tačiau fiksuoto ryšio plėtra kelia susirūpinimą: kur link judame?
Birželio 25 d. 11:33
126 tonų transformatorius pristatytas į išskirtinį Estijos baterijų parką
Birželio 22 d. 18:11
AOC GAMING Q25G4SR, Q27G4ZR ir Q27G42ZE yra įrankiai pergalėms
Birželio 22 d. 12:22
Dar daugiau galimybių sekti savo poilsio rodiklius – „Garmin“ pristato miego matuoklį „Index Sleep Monitor“
Birželio 21 d. 18:35
Naujos kartos „Volkswagen“ komercinės transporto priemonės – modernesnės, efektyvesnės ir universalesnės
Birželio 21 d. 12:09
Naujas etalonas kompaktiškų automobilių klasėje: trečioji „Audi Q3“ karta
Birželio 20 d. 08:21
Kraunate telefoną naktį? Štai kodėl tai kenkia jūsų telefonui
Birželio 19 d. 18:10
Planuojama atnaujinti LitPOS – nematomą, bet ypač svarbų matavimo tinklą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Microsoft“ atsisakė „iPhone“ idėjos prieš 20 metų?

Publikuota: 2012-04-17 13:24
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©Technologijos.lt
Inf. šaltinis: Technologijos.lt

Buvęs kompanijos „Microsoft“ techninis direktorius Nathanas Myhrvoldas žurnalui „Men's Journal“ papasakojo, kad dar 1991 metais bandė įtikinti kompaniją išleisti mobilųjį telefoną, analogišką šiandieniniam „iPhone“.

Nathano Myhrvoldo 1991 metų asmeninio komunikatoriaus, analogiško „iPhone“ įrenginiui ar bet kuriam šiuolaikiniam išmaniajam telefonui, idėja

Didžioji dalis Myhrvoldo darbo buvo susijusi su mokslinių prognozių rengimu, pagal kurias jis turėjo tiksliai apibūdinti, kaip galėtų atrodyti tikėtina kompiuterinių sistemų ateitis, kurią „Microsoft“ galėtų išnaudoti saviems tikslams. Dar 1995 metais Myhrvoldas kartu su tuometiniu kompanijos vadovu Billu Gatesu išleido minėtomis prognozėmis paremtą bestselerį „The Road Ahead“. Ateities spėjimai pasirodė esą itin patikimi. Pavyzdžiui, 1991 metais Myhrvoldas numatė „iPhone“ įrenginį atitinkančio gaminio atsiradimą, iki mažiausių jo funkcionalumo detalių, įskaitant „skaitmeninę piniginę“, telefoną, dienotvarkės valdymo programą, užrašinę, kontaktų knygutę ir, žinoma, muzikos įrašų ir knygų biblioteką.

„Microsoft“ atsisakė „iPhone“ idėjos prieš 20 metų?

Myhrvoldas tikino kompanijos vadovus, kad įrenginys bus santykinai pigus: nuo 400 iki 1000 dolerių, tačiau „Microsoft“ vadovybė nusprendė atmesti jos nuomone finansiniu požiūriu rizikingą projektą. „Microsoft“ viduje visada labai stipriai buvo proteguojama „Windows“ operacinė sistema ir „Office“ biuro programų paketas, todėl iš kiekvieno naujo projekto buvo reikalaujama, kad jis atitiktų „Windows“ infrastruktūrą, ir tai, kaip jame veiks biuro programų paketas.

Dėl tos pačios priežasties nebuvo realizuotas perspektyvus planšetinio kompiuterio „Courier“ projektas. „Žinoma, tai [idėjos atmetimas] buvo geriau, nei neteisinga prognozė“, – sako Myhrvoldas žurnalistams. „Sėdėti rankas sudėjus ir visą laiką gailėtis nėra įdomu. Tačiau „Microsoft“ išties galėjo imtis šios idėjos. Vienas didingiausių dalykų, kuriuos itin gerai gebėjo daryti „Apple“ kartu su Jobsu, buvo drąsa imtis laba iskirtingų idėjų“, – priduria specialistas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Ar „Chrome“ išties taps nepriklausoma? JAV valdžia jau spaudžia „Google“

JAV technologijų milžinė „Google“ praėjusiais metais pralaimėjo JAV Teisingumo departamento (DOJ) iškeltą bylą dėl paieškos paslaugų monopolio. Šis sprendimas jau dabar laikomas vienu reikšmingiausių precedentų modernioje technologijų rinkos istorijoje.

Baigėsi paraiškų teikimas 102 mln. eurų paramai elektros kaupimo įrenginiams: rinkos susidomėjimas viršijo lūkesčius

Birželio 17 d. baigėsi juridinių asmenų paraiškų teikimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginių, skirtų teikti balansavimo paslaugas elektros perdavimo sistemos operatoriui, įrengimui. Priemonei buvo skirta 102 mln. eurų.

Sumenkus saulės energijos gamybai elektros kainos ūgtelėjo 19 proc.

Praėjusią savaitę vidutinė didmeninė elektros energijos kaina visose Baltijos šalyse augo: Lietuvoje ir Latvijoje 19 proc. ir siekė 63,19 EUR/MWh, o Estijoje – 38 proc., iki 72,45 EUR/MWh,

2025 m. birželis
2025-06-25 19:01
„Ignitis“ 7 metus tieks elektrą „Litgrid“ už fiksuotą kainą
2025-06-25 18:08
„Xiaomi“ elektromobilių verslas ir toliau auga: pateikiami pirmojo šių metų ketvirčio rezultatai
2025-06-22 21:08
„Volkswagen“ turi rimtų problemų: tūkstančiai automobilių stovi be pirkėjų, nuotraukos atskleidžia liūdną realybę (5)
2025-06-19 19:34
Biržoje elektros energijos kainos išlieka žemos
2025-06-19 09:31
Praėjusią savaitę didmeninės elektros kainos Lietuvoje augo
2025-06-19 07:27
„Apple“ teisiniai pralaimėjimai nesibaigia: bendrovė privalo stabdyti papildomą „App Store“ kūrėjų apmokestinimą
2025-06-18 16:21
„Kilo Health“ – stabilios pajamos ir ambicingi planai ateinantiems metams
2025-06-16 12:17
„Intel“ nustojo mokėti klientams, kad šie pirktų jos procesorius
2025-06-16 09:21
Dveji metai įgyvendinant „Fintech“ gaires: auga aptarnautų klientų kiekis ir sektoriaus įmonių pajamos
2025-06-15 17:53
Gegužę Lietuva pasigamino 95 proc. jai reikalingos elektros energijos
2025-06-15 12:25
Europos Sąjungos reikalavimai virto „Apple“ košmaru: „Meta“ nori net „Wi-Fi“ istorijos ir žinučių turinio
2025-06-15 09:04
Kviečiama naudotis investicijomis elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama