Elektronika.lt
 2025 m. birželio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 25 d. 14:30
RRT pirmininkė Jūratė Šovienė: Lietuva pirmauja 5G srityje, tačiau fiksuoto ryšio plėtra kelia susirūpinimą: kur link judame?
Birželio 25 d. 11:33
126 tonų transformatorius pristatytas į išskirtinį Estijos baterijų parką
Birželio 22 d. 18:11
AOC GAMING Q25G4SR, Q27G4ZR ir Q27G42ZE yra įrankiai pergalėms
Birželio 22 d. 12:22
Dar daugiau galimybių sekti savo poilsio rodiklius – „Garmin“ pristato miego matuoklį „Index Sleep Monitor“
Birželio 21 d. 18:35
Naujos kartos „Volkswagen“ komercinės transporto priemonės – modernesnės, efektyvesnės ir universalesnės
Birželio 21 d. 12:09
Naujas etalonas kompaktiškų automobilių klasėje: trečioji „Audi Q3“ karta
Birželio 20 d. 08:21
Kraunate telefoną naktį? Štai kodėl tai kenkia jūsų telefonui
Birželio 19 d. 18:10
Planuojama atnaujinti LitPOS – nematomą, bet ypač svarbų matavimo tinklą
Birželio 19 d. 16:57
Kodėl vaikai žaidžia agresyvius kompiuterinius žaidimus? (2)
Birželio 19 d. 14:39
Išmanieji skaitikliai: Lietuva – tarp Europos lyderių pagal technologijas ir duomenų prieinamumą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Microsoft“ investuoja milijonus į Dublino duomenų centrą

Publikuota: 2012-03-13 10:16
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Microsoft Lietuva

Sparčiai populiarėjant debesijos paslaugoms šiemet į vieną didžiausių Europoje duomenų centrą Dubline „Microsoft“ investuos dar 130 mln. JAV dolerių ir artimiausiam laikotarpiui sukurs arti 500 naujų darbo vietų. Airijoje esantis duomenų centras aptarnauja klientus iš Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių. Didinti 500 mln. JAV dolerių vertės duomenų centro pajėgumus skatina auganti paklausa paslaugai „Office 365“, taip pat „Windows Live“, „Xbox Live“, „Bing“ ir „Windows Azure“.

„Naudojimasis „Microsoft“ debesijos paslaugomis įgauna pagreitį visoje Europoje. Gyventojai, smulkūs verslai, didžiosios korporacijos ir valstybinės institucijos vis aktyviau išnaudoja debesų kompiuterijos galimybes, – sakė Martynas Bieliūnas, „Microsoft“ rinkodaros vadovas Baltijos šalims. – Toliau investuojame į debesijos infrastruktūrą, siekdami užtikrinti sklandų paslaugų teikimą ir dabar, ir ateityje.“

Paskutinįjį 2011 m. ketvirtį debesijos paslaugų klientų skaičius tiek verslo, tiek privačiame sektoriuose augo beveik trečdaliu. Visame pasaulyje verslo komunikacijos programos „Lync“ ir santykių su klientais valdymo sprendimo „Dynamics CRM“ vartotojų skaičius taip pat didėjo 30 proc. „Xbox“ naudotojų, žaidžiančių internete su „Xbox Live“, padaugėjo trečdaliu ir dabar registruotų vartotojų yra jau 40 mln., o pokalbių programa „Skype“ ketvirtąjį 2011 m. ketvirtį naudojosi jau 200 mln. gyventojų.

Nemažą pasaulinio debesijos paslaugų prieaugio dalį sudaro Europos rinka, todėl buvo nuspręsta išplėsti vieną didžiausių Senojo žemyno duomenų centrų. Dublino duomenų centras padidės 11 tūkst. kvadratinių metrų ir iš viso užims pusketvirtos futbolo aikštės plotą. Duomenų centre papildomai bus įdarbinta nuo 50 iki 70 specialistų, o centro atnaujinimo darbai sukurs 400 naujų darbo vietų statybininkams. Plėsdama debesijos paslaugų teikimą „Microsoft“ taip pat investavo per 7 mln. dolerių ir į duomenų centrą Briuselyje.

Nuo praėjusio rudens, kai Lietuvoje buvo pristatyta naujoji paslauga „Office 365”, debesijos sprendimus gali išbandyti ir mūsų šalies įmonės ir organizacijos. Iš visų centrinės ir rytų Europos šalių būtent Lietuvos įmonės aktyviausiai domisi ir testuoja „Office 365“. Šiuo metu daugiau nei 1000 įmonių Baltijos šalyse testuoja naujosios paslaugos „Office 365“ galimybes, iš jų net 520 – įmonės iš Lietuvos.

Aktyvus „Microsoft“ partnerių domėjimasis rodo, jog visoje Lietuvoje debesijos sprendimais domisi vis daugiau didelių ir mažų įmonių. Šiuo metu vien Lietuvoje aktyviai teikti debesijos paslaugas ruošiasi arti 40 informacinių technologijų bendrovių. „Aukštą Baltijos šalių ir Lietuvos verslo atstovų susidomėjimą debesijos paslaugomis nulemia keletas veiksnių - gerai išplėtota telekomunikacijų infrastruktūra, plačiajuosčio ir mobiliojo interneto teikiamos galimybės. Vartotojai jau įprato, kad verslo ir asmeninę informaciją gali pasiekti bet kuriuo metu iš bet kurios vietos, – sakė debesijos paslaugas teikiančios bendrovės „ATEA“ rinkodaros direktorius Baltijos šalims Simonas Stūrys. – Šios sąlygos suteikia verslui operatyvumo ir lankstumo, tad susidomėjimas debesijos paslauga „Office 365” iš tiesų yra didelis.“

Neseniai paskelbti naujausi tyrimai parodė, kad smulkaus ir vidutinio verslo atstovai jau pripažino teigiamą debesijos paslaugų įtaką įmonių rezultatams. 49 proc. apklaustų įmonių patvirtino, kad debesijos sprendimai leidžia joms veikti lanksčiau. 45 proc. tyrimo dalyvių teigė sutaupiusios lėšų, o 39 proc. bendrovių tapo produktyvesnės. Visame pasaulyje „Microsoft“ debesijos paslaugomis naudojasi ir didžiosios korporacijos tokios kaip „Volkswagen“, „Lufthansa“, „Konica Minolta Business Solutions“ ir kitos. „Skaičiavimai parodė, kad investicijos į debesijos paslaugas įmonėms atsiperka per metus, o trijų metų laikotarpyje investicijų grąža išauga daugiau nei trigubai. Tiek tarptautinės korporacijos, tiek smulkiosios bendrovės jaučia ekonominę debesijos naudą ir palaipsniui keičia darbo įpročius“, – sakė M. Bieliūnas.

M. Bieliūno teigimu, pagal paslaugų kompleksiškumą, patogumą ir prieinamumą bet kurio dydžio įmonėms analogų „Office 365“ produktui rinkoje nėra, todėl jis itin ragina galimybe nemokamai išbandyti „Office 365” pasinaudoti akademines ir švietimo institucijas, kurioms tradiciškai taikomi palankiausi apmokėjimo modeliai. „Naujoji paslauga patraukli tuo, kad klientai savo nuožiūra gali naudotis labai skirtingais paslaugų kompleksais ir rinktis tik tai, kas jiems išties aktualu – naudotis visu paslaugos paketu, ar pavyzdžiui, pasirinkti tik verslo komunikacijos programą „Lync“ ir komandinio darbo aplinką „SharePoint“, – teigė „Microsoft“ atstovas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Ar „Chrome“ išties taps nepriklausoma? JAV valdžia jau spaudžia „Google“

JAV technologijų milžinė „Google“ praėjusiais metais pralaimėjo JAV Teisingumo departamento (DOJ) iškeltą bylą dėl paieškos paslaugų monopolio. Šis sprendimas jau dabar laikomas vienu reikšmingiausių precedentų modernioje technologijų rinkos istorijoje.

Baigėsi paraiškų teikimas 102 mln. eurų paramai elektros kaupimo įrenginiams: rinkos susidomėjimas viršijo lūkesčius

Birželio 17 d. baigėsi juridinių asmenų paraiškų teikimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginių, skirtų teikti balansavimo paslaugas elektros perdavimo sistemos operatoriui, įrengimui. Priemonei buvo skirta 102 mln. eurų.

Sumenkus saulės energijos gamybai elektros kainos ūgtelėjo 19 proc.

Praėjusią savaitę vidutinė didmeninė elektros energijos kaina visose Baltijos šalyse augo: Lietuvoje ir Latvijoje 19 proc. ir siekė 63,19 EUR/MWh, o Estijoje – 38 proc., iki 72,45 EUR/MWh,

2025 m. birželis
2025-06-22 21:08
„Volkswagen“ turi rimtų problemų: tūkstančiai automobilių stovi be pirkėjų, nuotraukos atskleidžia liūdną realybę (5)
2025-06-19 19:34
Biržoje elektros energijos kainos išlieka žemos
2025-06-19 09:31
Praėjusią savaitę didmeninės elektros kainos Lietuvoje augo
2025-06-19 07:27
„Apple“ teisiniai pralaimėjimai nesibaigia: bendrovė privalo stabdyti papildomą „App Store“ kūrėjų apmokestinimą
2025-06-18 16:21
„Kilo Health“ – stabilios pajamos ir ambicingi planai ateinantiems metams
2025-06-16 12:17
„Intel“ nustojo mokėti klientams, kad šie pirktų jos procesorius
2025-06-16 09:21
Dveji metai įgyvendinant „Fintech“ gaires: auga aptarnautų klientų kiekis ir sektoriaus įmonių pajamos
2025-06-15 17:53
Gegužę Lietuva pasigamino 95 proc. jai reikalingos elektros energijos
2025-06-15 12:25
Europos Sąjungos reikalavimai virto „Apple“ košmaru: „Meta“ nori net „Wi-Fi“ istorijos ir žinučių turinio
2025-06-15 09:04
Kviečiama naudotis investicijomis elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimui
2025-06-13 21:38
Birželio pradžioje – mažiausios elektros energijos didmeninės kainos šiais metais
2025-06-12 22:06
Lietuvoje – mažiausias savaitinis didmeninės elektros kainų vidurkis šiais metais
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama