Elektronika.lt
 2025 m. liepos 8 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 7 d. 20:49
Šis triukas padės naudotis televizoriumi kaip monitoriumi, bet turi ir vieną didžiulį trūkumą
Liepos 7 d. 17:46
KTU profesorius Tomas Ruzgas: matematinis modeliavimas versle – tas pats, kas kompasas jūroje
Liepos 7 d. 14:12
Ką daryti, jei „Google“ paieškoje randate klaidinančią informaciją apie save?
Liepos 7 d. 11:54
Kandidatų patirtys, kurių verslai nenori girdėti: kaip DI transformuoja atrankas
Liepos 7 d. 08:49
Saulė ir jūra – malonu odai, bet pavojinga telefonui: kodėl vasarą įrenginiai nukenčia dažniau?
Liepos 6 d. 20:43
Ketinate įsigyti naują dulkių siurblį? Įvardintos klaidos, kurias daro daugelis pirkėjų ir paskui gailisi
Liepos 6 d. 16:40
Nenorite, kad vaikui rašytų nepažįstamieji? „Apple“ siūlo sprendimą
Liepos 6 d. 12:16
Ekspertai: mažos taršos zonos – neišnaudota galimybė elektromobilių rinkos plėtrai
Liepos 6 d. 08:49
Skaitmeninis šlamštas telefone – naujasis XXI a. triukšmas: štai kaip jį suvaldyti
Liepos 5 d. 20:35
Netrukus teks mokėti už absoliučiai viską: „Google“ paieška gali kardinaliai pasikeisti
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Ateities mobilumas: „CeBIT 2005” NOKIA demonstruoja naujausias 3G multimedijos technologijas ir sprendimus verslui

Publikuota: 2005-03-13 14:50
Tematika: Telekomunikacijos
Inf. šaltinis: NOKIA

„CeBIT 2005” renginio metu „Nokia” pademonstravo išplėtotą mobilumo viziją pristatydama paskutines 3G WCDMA naujoves – pažangias multimedijos ir verslo technologijas. Šiomis dienomis renginio dalyviai galėjo pamatyti NOKIA 6230i megapikselinį telefoną su kamera, NOKIA 6021 ir NOKIA 6030, taip pat naują mobiliųjų laikiklių ir automobilinės įrangos produktų liniją.

Bendrovė NOKIA įvykdė savo įsipareigojimą 3G, neseniai pristačiusi 3G išmaniuosius vaizdo telefonus – NOKIA 6680 ir EDGE tinkluose veikiantį NOKIA 6681. NOKIA 6680 išmanusis vaizdo telefonas, veikiantis pagrindinės 60 serijos platformos pagrindu ir turintis dvi kameras bei įdiegtą naršyklę, idealiai pritaikytas keistis vaizdo medžiaga. Abu modeliai palaiko NOKIA „XpressPrint” spausdinimo technologiją, kuri leidžia lengvai spausdinti įvairiais suderinamais spausdintuvais įvairiuose fotopaslaugų taškuose. NOKIA ir toliau rengiasi plėsti išmaniųjų multimedijos produktų, suteikiančių galimybę naudotis skaitmeninių technologijų susiliejimo privalumais viso pasaulio vartotojams, grupę.

Muzika yra ypač reikšmingas pasiekimas mobiliosios multimedijos plėtros srityje. Bendrovės NOKIA ir LOUDEYE praėjusį mėnesį operatoriams pristatė ryškiausią naujovę – naują mobiliąją muzikos technologiją. Ji leidžia operatoriams siūlyti savo klientams visapuses firmines mobiliąsias muzikos paslaugas. NOKIA pristatė pirmą šios naujos paslaugos klientą „O2 Germany”. Kompanija pabrėžė ir bendradarbiavimo svarbą su „Microsoft”, kuri labai prisidėjo, kad vartotojai galėtų mėgautis skaitmeniniais muzikos įrašais kada tik nori ir kur tik nori, nesijaudindami dėl skaitmeninių formatų.

Kitas strateginę reikšmę turintis NOKIA produktas, pademonstruotas „CeBIT”, – naujas sulenkiamas NOKIA 6101 telefonas su kamera. Klasikinio, rafinuoto dizaino NOKIA 6101 yra pirmasis NOKIA mobilusis telefonas, teikiantis operatoriams išskirtinio dizaino sprendimus bei platų pritaikomosios programinės įrangos pasirinkimą. NOKIA 6101 telefonas paryškina mobiliųjų technologijų pritaikymo savo poreikiams svarbą, atskleidžia naują pramonės kryptį ir mobilumo augimo varomąją jėgą.

Taip pat NOKIA pademonstravo, kaip išplėstos mobilumo galimybės gali išplėsti verslo galimybes. Įmonės, kurios naudojasi NOKIA 9300 išmaniuoju verslo telefonu, NOKIA 9500 COMMUNICATOR bei mobiliosiomis verslui pritaikytomis korporatyviomis tinklų sąsajomis, gali įvertinti tikrus mobilumo privalumus. Verslo mobilumo kategorijoje pristatytos belaidžio el. pašto, interneto ir virtualaus privačiojo tinklo produktai, tokie kaip SSL, VPN, IP, VPN, bei ugniasienės. NOKIA produktai kartu su pirmaujančiais programų pardavėjais „mobilizuojančioms” savo darbo pajėgas įmonėms suteikia didžiules pasirinkimo ir darbo galimybes.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Pristatytas naujasis „Vivo Y29t 5G“ telefonas su „MediaTek“ lustu ir 6 000 mAh talpos baterija

Kinijos technologijų bendrovė neseniai paskelbė apie „Y400 Pro 5G“ išmaniojo telefono modelį. Gamintojas turi ir dar vieną naujieną. Oficialiai pristatytas „Vivo Y29t 5G“ modelis, kuris pasiūlys „MediaTek“ lustą ir talpią bateriją.

„Android“ dabar galima redaguoti iš „iPhone“ gautus RCS pranešimus

„Google“ tyliai pristatė galimybę redaguoti pranešimus, siunčiamus iš „Android“ į „iPhone“. Tiesa, funkcija kol kas prieinama ne visiems ir veikia su tam tikrais apribojimais.

„Nothing Phone (3)“ – neįprastas „flagmanas“ su kiniškais niuansais

Londone įvyko „Nothing Phone (3)“ pristatymas – išmaniojo telefono, kurį bendrovė pozicionuoja kaip savo pirmąjį tikrą flagmaną. Pristatymas truko mažiau nei 10 minučių, o kainos ekrane buvo parodytos vos vieną sekundę, tarsi drovintis prašyti tiek už „Snapdragon 8s Gen 4“.

2025 m. liepa
2025-07-06 14:25
Pristatytas „Vivo Y400 Pro 5G“ išmanusis telefonas su „MediaTek“ procesoriumi ir 50 MP kamera
2025-07-05 14:53
„Blackview“ pristato „Oscal Pilot 3“ išmanųjį telefoną su puikiomis atsparumo savybėmis ir didele baterija
2025-07-05 10:32
Pristatytas naujasis „Oppo Reno 13A“ telefonas su „Qualcomm“ procesoriumi ir triguba kamerų sistema
2025-07-04 13:23
Interneto kokybė nuo dabar galima įsivertinti dar pristatytas atnaujintas „Matuok.lt“
2025-07-04 06:17
Pristatytas naujasis „iQOO Z10 Lite 5G“ biudžetinės klasės telefonas su „MediaTek“ procesoriumi
2025-07-03 12:20
JAV rinkoje debiutuoja ne tik Trumpo vardu pažymėtas išmanusis telefonas, bet ir „Trump Mobile“ ryšio tiekėjas
2025-07-02 18:37
Pristatytas naujasis „Realme Narzo 80 Lite“ išmanusis telefonas su didelės talpos baterija
2025-07-02 15:12
„WhatsApp“ programėlėje atsiras reklamų: „Meta“ paskelbė apie pasikeitimus
2025-07-02 12:05
Liksite be prieigos prie „YouTube“ programėlės: šių įrenginių turėtojai sulaukė blogų naujienų
2025-07-02 09:22
„Infinix“ pristatė naująjį „Smart 10 Plus“ telefono modelį su 120 Hz ekranu ir „Unisoc“ mikroschemų rinkiniu
2025 m. birželis
2025-06-30 18:16
ZTE pristatė biudžetinės klasės „Blade A56“ išmanųjį telefoną su „Unisoc“ procesoriumi
2025-06-29 06:38
Pristatytas naujasis „Huawei Pura 80 Ultra“ išmanusis telefonas su įspūdingomis kameromis nugarėlėje
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama