Elektronika.lt
 2026 m. birželio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 6 d. 16:38
Kaip žmogaus kūnas reaguotų į ilgas kosmines keliones: FTMC mokslininkai pateikia naujų žinių
Birželio 6 d. 10:41
Išmanusis laikrodis tapo sveikatos stebėtoju: kada nereikėtų numoti ranka į jo signalus
Birželio 5 d. 18:35
3 dalykai, kurių bankas niekada neprašo telefonu
Birželio 5 d. 16:09
Ar Lietuvai vis dar reikalinga saulės energetika?
Birželio 5 d. 14:36
Kaip meninė instaliacija padeda vizualizuoti nematomas DI grėsmes
Birželio 5 d. 12:24
Fizikos teismas Holivudui: kas įmanoma, o kur filmai klysta?
Birželio 5 d. 10:24
Ekonomikos augimas priklausys nuo to, kaip žmonės priims technologijas: atskleidė, kokie pokyčiai laukia kasose
Birželio 5 d. 08:30
Programišiai pergudravo „Meta“ DI robotą ir perėmė paskyras: žmogaus budrumo jau nebepakanka
Birželio 4 d. 18:36
Bemiegės naktys prieš egzaminus: kodėl „dar viena valanda prie knygų“ gali pakenkti?
Birželio 4 d. 16:26
Klaipėdos universitete įvyko didžiausias Europos STEAM mokytojų festivalis
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Omnitel“ mokėjimo planas „Mano“ – palankiausias Europos Sąjungoje

Publikuota: 2006-03-02 11:25
Tematika: Telekomunikacijos
Inf. šaltinis: Omnitel, UAB

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ privatiems vartotojams skirto plano „Mano“ kainos – žemiausios Europoje, o pagal Europos Sąjungos kriterijus „Omnitel“ paslaugos skirtingoms vartotojų grupėms yra palankiausios Lietuvoje. Tai konstatuojama Europos Komisijos paskelbtoje 2005 m. elektroninių ryšių rinkos ir priežiūros Europos Sąjungos šalyse ataskaitoje.

Europos Komisijos paskelbtoje ataskaitoje apžvelgiami Europos Sąjungos elektroninių ryšių sektoriaus raidos 2005 metais bruožai, aptariami svarbiausi rinkos reguliavimo mechanizmai, lyginamos Europos šalyse veikiančių telekomunikacijų operatorių teikiamos paslaugos, jų plėtra ir kainos.

Mobiliojo ryšio rinkos paslaugas Europos Komisija vertino pagal Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (OECD) nustatytą metodiką, kuri remiasi trimis – mažo, vidutinio ir intensyvaus – mobiliojo ryšio paslaugų vartojimo krepšeliais. Pagal šiuos sąlyginius krepšelius buvo grupuojami ir lyginami duomenys apie vidutines sąskaitas už paslaugas, kurias Europos Sąjungos mobiliojo ryšio operatoriai teikė savo reguliaraus mokėjimo abonentams.

Ataskaitoje nurodyta, kad „Omnitel“ paslaugų kainos mažo mobiliojo ryšio paslaugų vartojimo krepšelyje yra žemiausios Europoje: vidutinė mėnesinė privatiems vartotojams skirto plano „Mano“ sąskaita neviršija 5,5 eurų.

„Omnitel“ reguliaraus mokėjimo abonentai už paslaugas vidutinio ir intensyvaus vartojimo krepšeliuose vidutiniškai per mėnesį mokėjo po 18,2 ir 37,4 eurų. Europos Komisijos ataskaitos duomenimis, „Omnitel“ mokėjimo planas „Mano“ visuose vartojimo segmentuose buvo palankiausias Lietuvoje ir vienas palankiausių Europos Sąjungoje. Vidutinio ir intensyvaus paslaugų naudojimo krepšeliuose jis užėmė atitinkamai 5 ir 8 vietą tarp 49 ataskaitoje nagrinėtų Europos Sąjungos mobiliojo ryšio operatorių.

„Europos Komisijos elektroninių ryšių rinkos ir priežiūros Europos Sąjungos šalyse ataskaita dar kartą patvirtino faktą, kad Lietuvoje mobiliojo ryšio kainos yra vienos žemiausių Europoje, o kainų skirtumo tarp mūsų šalyje veikiančių operatorių iš esmės nėra,“ – teigė „Omnitel“ viceprezidentas komercijai Remigijus Štaras.

Europos Komisijos elektroninių ryšių sektoriaus Europos Sąjungos šalyse tyrimai liudija, kad „Omnitel“ jau antrus metus iš eilės yra tarp palankiausias kainas vartotojams siūlančių operatorių Europoje. Pernai bendrovės paslaugų kainos, lyginant su 2004 m. dar labiau sumažėjo.

Remiantis paskutiniais viešai skelbtais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Omnitel“ pagal gautas pajamas užima daugiau nei pusę mobiliojo ryšio rinkos (52 proc.). Bendrovė, teikianti lengvai ir paprastai naudojamas bei užtikrintai veikiančias paslaugas, šiais metais didžiausią dėmesį skiria mobiliojo interneto plėtrai.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (2)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„LP Express“ klientus apie siuntas nuo šiol informuos ir „Viber“ žinutėmis

Nuo šiol informaciją apie į paštomatą pristatytas ar juose saugomas siuntas klientai gaus ne tik SMS žinutėmis ar el. paštu, bet ir per „Viber“ platformą.

Visi „Meitu“ išmanieji telefonai virto „plytomis“ir jau nebėra kam tai ištaisyti

Remiantis vartotojų pranešimais, dabar „Meitu“ telefonuose neįmanoma įdiegti programėlių arba atlikti pilno gamyklinio atstatymo. Be to, naršyklėse neatsidaro daugelis svetainių, o kai kurių vartotojų įrenginiuose net išjungimo meniu neveikia.

Pirmąjį ketvirtį Lietuvoje užblokuota 13,8 mln. apgaulingų skambučių ir 2,12 mln. SMS

RRT duomenimis, šių metų pirmąjį ketvirtį Lietuvos ryšio operatoriai užblokavo daugiau kaip 13,8 mln. skambučių iš užsienio su suklastotais numeriais – daugiau nei per visus 2025 metus (13,1 mln.). Per metus (2026 metų pirmąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu metu pernai) blokuotų apgaulingų SMS skaičius išaugo beveik 30 proc. iki 2,12 mln.

2026 m. gegužė
2026-05-27 18:18
„OPPO Reno 16“ ir „Reno 16 Pro“ – subalansuoti vidutinės klasės išmanieji su „OPPO Bubble“ ekranu
2026-05-27 12:24
„Honor 600 Vitality Edition“ – keistas krizinio laikotarpio kūrinys
2026-05-26 21:15
Lietuva telefoniniams sukčiams – per kietas riešutėlis: skambučių skaičius krito beveik 25 kartus
2026-05-26 11:51
RRT atnaujino priežiūros tvarką: prioritetas – didžiausią poveikį vartotojams turinčios sritys
2026-05-22 19:32
Daug kam bus naujiena – jūsų „Instagram“ žinutės nebėra šifruojamos
2026-05-22 13:04
Įsteigta nauja visą parą veikianti linija padės gyventojams pasirengti ekstremaliosioms situacijoms
2026-05-22 09:44
Netikros svetainės atrodo vis įtikinamesnės: vien per mėnesį užblokuota 65 mln. grėsmių
2026-05-21 15:03
„Lenovo Legion Y70 New Generation“: žaidimų flagmanas už patrauklią kainą
2026-05-14 11:21
„Sony Xperia 1 VIII“ – naujas dizainas dėl patobulintos priartinimo kameros (1)
2026-05-11 19:21
„Huawei Nova 15 Max“ – Kinijoje hitu tapęs modelis pasirodė pasaulinėje rinkoje
2026-05-11 15:38
RRT ragina operatorius aiškiau informuoti vartotojus: „dovana" neturi tapti mokama paslauga
2026-05-09 12:23
„OnePlus Nord CE6“: 8000 mAh baterija ir IP69K apsauga
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama