Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 14 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 14 d. 11:25
„OpenAI“ duomenų nutekėjimas: kas nutiko ir kaip apsaugoti verslą?
Gruodžio 14 d. 09:33
Globalus investicijų lėtėjimas: kaip Lietuva gali laimėti permainų laikotarpiu?
Gruodžio 14 d. 07:10
Šalies keliuose modernizuoti šviesoforai ir eismo valdymo sistemos: kaip dėl to pasikeis eismo pralaidumas
Gruodžio 13 d. 21:03
Tankai tampa bejėgiai: JAV kariuomenė testuoja spiečių robotų atakas prieš šarvuotą techniką
Gruodžio 13 d. 19:23
Dinamiškoje rinkoje – stabili kaina: už ką mokate įkraudami savo elektromobilį?
Gruodžio 13 d. 17:24
Žaliasis vandenilis: KTU mokslininkai kuria pigesnį kelią į švarią energijos ateitį
Gruodžio 13 d. 15:38
EY tyrimas: 88 proc. darbuotojų naudoja DI, tačiau – tik paprastoms užduotims atlikti
Gruodžio 13 d. 13:28
Šventinis laikotarpis – darbymetis kibernetiniams sukčiams: kokius veiksmus atlikti, kad netektų gailėtis?
Gruodžio 13 d. 11:06
Kai 96 proc. lietuvių rytas prasideda ekrane: kaip nuolatinis informacijos srautas keičia mąstymą?
Gruodžio 13 d. 09:53
Naviguokite net be interneto – saugumo programėlė KOVAS pristato naują funkcionalumą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Mokslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Lietuvoje prestižinei „L`ORÉAL Baltic“ stipendijai gauti pagal programą „Mokslo moterims“, kuri parengta bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline UNESCO komisija ir Lietuvos mokslų akademija, šiemet pateiktos 37 paraiškos. Kaimyninėse šalyse – Estijoje ir Latvijoje stipendijai gauti iš viso pateiktos 65 paraiškos.

Mokslininkių paraiškas vertins Lietuvos mokslų akademijos ekspertai. Trijų šalių stipendininkių vardai bus paskelbti per iškilmingą ceremoniją, kuri įvyks šių metų gegužės 26 dieną Latvijos mokslų akademijoje.

2017 metais įmonė „L’Oreal Baltic“, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline UNESCO komisija, Estijos nacionaline UNESCO komisija, Lietuvos mokslų akademija ir Estijos mokslų akademija, išplėtė stipendijų ribas įsteigusi programą „Mokslo moterims“ ir kaimyninėse šalyse – Estijoje ir Lietuvoje.

Programos tikslas – paremti moterų galimybes, joms siekiant karjeros moksle. Stipendija gali būti naudojama be apribojimų – moksliniam darbui, asmeniniam tobulėjimui, asmeniniam ar šeimos biudžetui papildyti.

Šiemet „L’Oreal Baltic“ 6 000 EUR dydžio stipendija „Mokslo moterims“ bus suteikta penkioms gyvybės ir aplinkos mokslų, fizikos ir inžinerijos mokslų srityse dirbančioms Baltijos šalių mokslininkėms. Latvijos mokslininkėms bus suteiktos trys stipendijos, iš kurių dvi stipendijos bus suteiktos doktorantėms iki 33 metų amžiaus ir viena stipendija – mokslų daktarei iki 40 metų amžiaus. Lietuvos ir Estijos mokslų daktarėms bus suteikta po vieną stipendiją iki 40 metų amžiaus.

Latvijos mokslininkėms pagal tarptautinę L`ORÉAL-UNESCO bendradarbiavimo programą „For Women in Science“ („Mokslo moterims“) ši stipendija bus suteikta jau tryliktus metus iš eilės. Lietuvos ir Estijos mokslininkėms stipendija „Mokslo moterims“ bus suteikta pirmą kartą. Programa buvo įsteigta 1998 metais Paryžiuje, kuomet tarptautinė kosmetikos milžinė L`ORÉAL ir Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) suvienijo jėgas mokslininkėms paremti, kad skatintų moterų pasiekimus moksle ir sumažintų lyčių profesinę nelygybę šioje gamybos srityje. Programa „Mokslo moterims“ sėkmingai išlaikė laiko egzaminą, 19-ais metais įgijo aukštą prestižą tarptautinėje mokslinėje bendruomenėje. Pagal šią programą jau paremtos 2 250 mokslininkių daugiau kaip 112 šalių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama