Elektronika.lt
 2026 m. birželio 5 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 4 d. 18:36
Bemiegės naktys prieš egzaminus: kodėl „dar viena valanda prie knygų“ gali pakenkti?
Birželio 4 d. 16:26
Klaipėdos universitete įvyko didžiausias Europos STEAM mokytojų festivalis
Birželio 4 d. 14:24
AI SEO – kodėl tai svarbu šiuolaikiniam verslui?
Birželio 4 d. 12:26
VU mokslininkas sukūrė modelius, vertinančius meno kūrinių ir reklamos poveikį
Birželio 4 d. 10:46
Technologijų proveržis komerciniame transporte: gamintojai atsisuka ir į įmonių poreikius
Birželio 4 d. 08:34
BBC serialas „The Capture“ – jau ne fantastika, o saugumo iššūkis Lietuvai
Birželio 3 d. 18:35
Skambutis iš nežinomo numerio: kaip įsitikinti, kad su jumis nekalba sukčius
Birželio 3 d. 16:20
Dabartinis duomenų šifravimas ateityje gali tapti bevertis – ar jūsų IT infrastruktūra tam pasiruošusi?
Birželio 3 d. 14:40
Ką iš tiesų apie jus žino „Temu“ ir kitos pigaus apsipirkimo platformos?
Birželio 3 d. 12:16
Fizinio ir elektroninio apsipirkimo sintezė: kodėl daugiakanališkumas tampa būtinybe, o ne pranašumu?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Lietuvos verslo paramos agentūroje – diskusija apie saulės energetiką

Publikuota: 2019-10-03 20:49
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

2018 m. saulės energija sudarė 0,5 proc. visų atsinaujinančių energetikos išteklių išlaidų Lietuvoje (Lietuvos statistikos departamento duomenys). Nepaisant to, kad saulės energetika nėra itin plačiai išvystyta, Lietuvoje pastebimas saulės elektrinėse sugeneruoto energijos kiekio augimas – saulės elektrinės 2018 m. pagamino 86,6 mln. kilovatvalandžių (kWh) elektros energijos – 27,3 proc. daugiau nei 2017 m. Tai – sveikintinas pokytis, ne tik dėl to, kad taip skatinama vietinė elektros energijos gamyba ir prisidedama prie klimato kaitos stabdymo, bet ir dėl to, kad matomas saulės energetikos populiarinimo potencialas.

Lietuvos verslo paramos agentūroje - diskusija apie saulės energetiką

Šių metų spalio 10 d. Lietuvos verslo paramos agentūroje (LVPA) organizuojamas seminaras-diskusija „Saulės energetika – palankios galimybės sutaupyti“.

Lietuva, kaip ir kitos Europos sąjungos valstybės narės, pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą (ES) 2018/2001 dėl skatinimo naudoti atsinaujinančiųjų išteklių energiją yra įsipareigojusi užtikrinti, kad bendrojo galutinio energijos suvartojimo procentinė dalis, kurią sudaro atsinaujinančių išteklių energija, 2030 m. būtų bent 32 procentai.

Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje numatyti dar aukštesni rodikliai – atsinaujinančių energetikos išteklių (AEI) dalis galutiniame energijos suvartojime iki 2020 m. turėtų būti ne mažesnė nei 30 proc., iki 2030 m. – 45 proc., o 2050 m. – net 80 proc.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis 2017 m. Lietuvoje AEI dalis bendrame šalies energijos balanse buvo 25,77 proc., todėl siekiant įgyvendinti Nacionalinės strategijos ir ES direktyvos tikslus būtina aktyviai investuoti į AEI, įskaitant ir saulės energijos panaudojimą.

LVPA organizuojamame seminare apie saulės energetikos perspektyvas Lietuvoje, ES investicijas į saulės energijos panaudojimą, jos naudą ir kitus aspektus diskutuos LVPA direktorius Aurimas Pautienius-Želvys, Energetikos viceministras Rytis Kėvelaitis, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas Vitas Mačiulis ir viceprezidentas Andrius Karazinas bei LVPA Investicijų valdymo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Karolis Balaišis.

Renginio vieta: VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra, Savanorių pr. 28, Vilnius

Renginio laikas: 2019 m. spalio 10 d., 9:15 val.

Kviečiame prisijungti ir prisidėti prie žaliosios energetikos plėtros Lietuvoje.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama