Elektronika.lt
 2026 m. birželio 30 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 29 d. 18:35
Atostogos dar neprasidėjo, o telefono atmintis jau pilna: ką verta padaryti prieš kelionę
Birželio 29 d. 16:08
DI lenktynės nukrypo nuo kurso
Birželio 29 d. 14:41
Darbas po darbo ir teisė atsijungti
Birželio 29 d. 12:44
Iš ko uždirba podcastai ir kodėl didelė auditorija dar negarantuoja pelno
Birželio 29 d. 10:38
Neapsisprendžiate, kada siųsti el. laišką? Ekspertai pateikė duomenimis grįstą atsakymą
Birželio 29 d. 08:23
Skaitmeninis euras – žalias signalas iš Briuselio
Birželio 28 d. 16:49
Karšti orai gali sugadinti siuntą paštomate: kaip apsaugoti vaistus, kosmetiką ir elektroniką
Birželio 28 d. 10:29
Telekomunikacijų rinka jau pasidalinta? Kodėl telekomunikacijų verslas vėl tampa įdomus investuotojams
Birželio 27 d. 16:40
„Samsung“ pristato „Galaxy A27 5G“: didesnis ekranas ir platesnės DI galimybės
Birželio 27 d. 10:14
„Tesla“ autonominiai automobiliai jau Lietuvoje: ar lietuviai pasirengę sėsti į automobilį be vairuotojo?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Linkomanijos“ įkūrėjas Kęstas Ermanas siūlosi į LANVA pirmininkus

Publikuota: 2013-04-24 21:16
Tematika: Įvykiai, renginiai
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt

Didžiausios lietuviškos „torrent“ svetainės Linkomanija.net įkūrėjas Kęstas Ermanas kreipiasi į Lietuvos antipiratinės veiklos asociacijos (LANVA) narius, siūlydamas apsvarstyti jo kandidatūrą į šios organizacijos pirmininkus. Be kita ko, K. Ermanas žada per pirmus veiklos metus uždaryti 10 piratinių tinklalapių.

Antradienį savo tinklaraštyje K. Ermanas paviešino atvirą laišką LANVA nariams. Jis užsimena girdėjęs, kad po to, kai ilgametis organizacijos vadovas Vytas Simanavičius prisipažino platinęs narkotikus, organizacija ieško naujo „antipiratų“ veido.

„Linkomanijos“ įkūrėjas aiškina, kad būtų puikus kandidatas, nes turi didelę patirtį dirbant su „piratiniais“ tinklalapiais ir naujausiomis technologijomis. „Aš puikiai išmanau „piratinės“ produkcijos platinimo kelius nuo A iki Z. Turiu virš dešimties metų patirtį dirbant su tokio tipo projektais, išmanau naujausias technologijas ir interneto veikimo ypatumus, žinau, kodėl vienur ar kitur padarius kratą nieko nerandama ir kaip rasti“, – argumentuoja K. Ermanas.

Tuo pačiu jis ironiškai užsimena, kad, kitaip nei V. Simanavičius, turi išsilavinimą informacinių technologijų srityje (K. Ermanas yra baigęs Verslo informatikos bakalauro studijas Mykolo Romerio universitete) ir greit turės mokslinį laipsnį šioje sferoje. Be to, jis yra susipažinęs su LANVA veikla ir veikimo principais, mintinai žino asociacijos narius, taigi darbą galėtų pradėti be ilgesnio įsivažiavimo.

Laiško pabaigoje K. Ermanas pateikia intriguojantį pažadą: per pirmus metus uždaryti mažiausiai 10 piratinių tinklalapių. Dar viena įdomi detalė – „Linkomanijos“ įkūrėjui priklauso interneto domenas Lanva.lt, mat jis pirmasis suskubo jį užregistruoti, todėl asociacija buvo priversta glaustis užsienietišku adresu Lanva.org.

K. Ermanas žada šviesti visuomenę, kurti autoriams palankią aplinką, tyrimus atlikti apgalvotai ir pakeisti LANVA įvaizdį „iš bauginančios, nieko neišmanančios apie informacines technologijas organizacijos į šiuolaikišką, inovacijas šioje srityje įgyvendinančią asociaciją“.

Primename, kad K. Ermanui ir jo vadovaujamai bendrovei „N5“ korporacija „Microsoft“ yra iškėlusi ieškinį, kuriuo reikalauja 130 tūkst. Lt kompensacijos, uždaryti portalą Linkomanija.net bei uždrausti naudoti „Microsoft“ prekės ženklus. Vilniaus apygardos teismas „Microsoft“ ieškinį patenkino visa apimtimi, bet K. Ermanas šį sprendimą apskundė.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (2)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Paskelbta, kada šiemet įvyks tradicija tapęs konkursas „Lietuvos metų automobilis 2027“

Lietuvos žurnalistų autoklubas paskelbė autoritetingiausių šalyje automobilių rinkimų „Lietuvos metų automobilis 2027“ programą. Tradiciškai ištisą mėnesį truksiantys rinkimai pareikalaus ne tik intensyvių bandomųjų važiavimų, bet ir ekspertinių diskusijų apie ateities transportą.

Vyriausybė pritarė siūlomiems elektros rinkos pokyčiams: naujos galimybės elektros vartotojams

Vyriausybė pritarė Energetikos ministerijos parengtam Elektros energetikos įstatymo projektui, kuriuo siekiama išplėsti vartotojų galimybes, stiprinti jų teises ir sudaryti sąlygas aktyviau dalyvauti elektros energijos rinkoje.

Seimo sprendimas padės visiems pažeidžiamiems vartotojams sutaupyti už elektros energiją

Seimas pritarė Energetikos ministerijos siūlomiems Elektros energetikos įstatymo pakeitimams, kuriais siekiama užtikrinti, kad pažeidžiamų elektros energijos vartotojų apsaugos sistema lengviau pasiektų tuos gyventojus, kuriems ji skirta.

2026 m. birželis
2026-06-26 13:46
Vežėjams pristatyta, kaip veiks nuo 2027-ųjų startuojanti „Via Toll“ sistema
2026-06-25 17:23
Duomenys dirbs žmonėms ir verslui: Seimas priėmė svarbų įstatymą
2026-06-22 19:45
Nuo liepos 1 d. gyventojams – padidinta 15 mln. eurų parama šildymo įrenginių keitimui
2026-06-16 10:46
Ministras J. Taminskas Liuksemburge uždegė žalią šviesą autonominio transporto bandymams tarp ES valstybių
2026-06-15 21:06
Telecentras: radijas prasidėjo nuo inžinierių ir tebesiremia jų darbu
2026-06-15 19:36
VERT ruošia rinką ateityje diegti dinaminius elektros perdavimo tarifus vartotojams (1)
2026-06-15 18:07
Lietuvos radijo šimtmečiui – kolekcinė moneta, įamžinanti šimtą metų ryšio
2026-06-15 15:18
Seimas priėmė Statybos įstatymo pataisas dėl pastatų energinio naudingumo
2026-06-12 15:37
Jauni specialistai darbe ieško prasmės – „KTU WANTed karjeros dienos 2026“ kviečia įmones tapti svajonių karjeros dalimi
2026-06-12 11:28
Vyriausybė pritarė pokyčiams atsinaujinančios energetikos sektoriuje
2026-06-11 15:17
Po svarstymo pritarta pataisoms dėl patogesnių kelionių viešuoju transportu
2026-06-11 07:15
Seimui pateikti Technologijų ir inovacijų įstatymo pakeitimai stiprins MTEP vertinimo aiškumą ir eksporto skatinimą
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama