Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 18 d. 20:30
Pamirškite, ką iki šiol žinojote apie išmaniuosius telefonus: šie mitai daro jums meškos paslaugą
Gegužės 18 d. 17:24
50 proc. per metus augantis elektromobilių skaičius diktuoja infrastruktūros pokyčius: nuo kiekybės pereinama prie kokybės
Gegužės 18 d. 14:10
Dirbtinis intelektas VU mokslininką įkvėpė sukurti metodą, paspartinantį šviesą konvertuojančių sistemų tyrimus
Gegužės 18 d. 11:16
Elektriniu sunkvežimiu po Europą – misija (ne)įmanoma?
Gegužės 18 d. 08:26
Iki 15 metų – jokių socialinių tinklų: ES bręsta iniciatyva vaikams uždrausti naudotis „TikTok“ ir „Instagram“
Gegužės 17 d. 20:25
Vienas neatsargus veiksmas ir liksite be savo pinigų: taip kasdien prarandami tūkstančiai eurų
Gegužės 17 d. 17:23
Tikslui pasiekti – greičiau ir efektyviau: pristatyti nauji išmanieji „Garmin“ treniruočių pagalbininkai
Gegužės 17 d. 14:51
Tyrimas: jau trečdalis Lietuvos vartotojų naudojasi dirbtiniu intelektu apsipirkdami, jų skaičius sparčiai auga
Gegužės 17 d. 11:28
Elektros energijos kaupiklis: kodėl verta įsirengti ir kaip efektyviai naudoti?
Gegužės 17 d. 08:52
Ekspertai apie vaikų priklausomybę nuo ekranų: signalai, kurių tėvai dažnai nepastebi
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„InfoMene“ – ateities gyvūnai

Publikuota: 2011-02-21 10:49
Tematika: Įvykiai, renginiai
Aut. teisės: ©Ekodiena
Inf. šaltinis: Ekodiena

„InfoMene“ – ateities gyvūnaiKTU Informatikos fakulteto Studentų atstovybė „InfoSA“ organizuoja ekologijai skatinti skirtą projektą – „InfoMenas“. Jo metu, renginio iniciatoriai kviečia nereikalingą, ar neveikiančią elektroniką išmesti į žaliąsias „InfoMeno“ dėžes, o dirbtuvių metu iš jos padaryti originalius meno kūrinius.

Anot projekto koordinatorės Š. Šarmavičiūtės pagrindinis „InfoMeno“ tikslas – priminti, kad elektronikos prietaisų negalima išmesti į buitinių atliekų konteinerius, o privaloma perdirbti.

„Elektros prietaisuose ir elektroninėje įrangoje yra itin toksiškų sunkiųjų metalų bei organinių teršalų. Kenksmingos medžiagos patekusios į dirvožemį, užteršia gruntinius vandenis, augalus, apnuodija gyvūnus, taip pat kenkia ir žmonių sveikatai“, – teigė projekto koordinatorė.

Todėl visi kviečiami nereikalingą elektroninę techniką atnešti į InfoMeno dėžes, kurios yra KTU Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50), Dizaino ir technologijų fakultete (Studentų g. 56), Statybos rūmuose (Studentų g. 48), Chemijos fakultete (Radvilėnų g. 19), Studentų laisvalaikio centre (Studentų g. 69) ir KTU Centriniuose rūmuose (Donelaičio g. 73).

„InfoMeno“ organizatoriai taip pat siekia, kad į ekologiją būtų pažvelgta kitu kampu – pasitelkus kūrybiškumą elektronikos atliekas paversti įdomiais ir dar nematytais meno kūriniais. ŠIais metais ypatingai norime atkreipti dėmesį į gyvūnams daromą žalą. Kviečiame įsivaizduoti, kokie gyvūnai – mutantai laukia mūsų ateityje, jeigu neatsižvelgsime į ekologines problemas“, – įvardino dirbtuvių temą Š. Šarmavičiūtė.

Vasario 23 d. 16 val Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50) 101 auditorijoje vyks „InfoMeno“ konferencija, kurios metu galėsite daugiau sužinoti apie ekologiją. O kūrybinės dirbtuvės vyks vasario 24 dieną 16 val., KTU Studentų laisvalaikio centro (Studentų g. 69) patalpose. Jų metu kiekvienas galės įgyvendinti netikėčiausias idėjas ir sukurti meno šedevrą. Eksponatus galima kurti namuose bei iki kovo mėnesio atnešti į „InfoSA“ (Studentų g. 69-121).

Visi projekto dalyvių kūriniai bus eksponuojami kovo mėnesį vyksiančioje parodoje KTU Elektronikos rūmuose. Po jos darbai bus grąžinti savininkams arba išvežti perdirbti kartu su dirbtuvėse nepanaudota elektronika į „Žalvario“ perdirbimo įmonę. Išradingiausių darbų autoriai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Taip pat kviečiame sudalyvauti InfoMeno „Facebook“ puslapyje vykstančiame konkurse.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama