Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Ryšio technika
 - Programinė įranga
 - Operacinės ir tinklai
 - Kompiuterinė įranga
 - Kitos protingos mintys
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 25 d. 10:41
Išmanioji buitinė technika: kaip ji gali padėti sumažinti elektros sąskaitą?
Balandžio 25 d. 08:32
HMD pristatė tris atnaujintus „Nokia“ mygtukinius telefonus
Balandžio 24 d. 20:16
Kaip išjungti ar perkrauti visų modelių „iPhone“
Balandžio 24 d. 17:16
Nuo blynus kepančių robotų iki miesto priežiūros technologijų – „Tech_Champ 2024“ hakatone komandos kūrė naujoves
Balandžio 24 d. 14:32
Pristatytas 816 AG „Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE“ kupė
Balandžio 24 d. 11:26
Švietimo ekspertai sutaria: universitetų aljansai – galimybė turėti geresnę švietimo sistemą
Balandžio 24 d. 08:18
„Nothing“ pristatė „Ear“ ir „Ear (a)“ belaidžius ausinukus
Balandžio 23 d. 20:24
Dauguma Lietuvos tėvų riboja vaikų laiką internete: psichologas patarė, kaip nepažeisti vaiko privatumo
Balandžio 23 d. 17:16
Peteris Higgsas: kaip itin kuklus fizikas sugalvojo dieviškosios dalelės idėją
Balandžio 23 d. 14:42
Huawei“ pristatė naujuosius „Pura 70“, „Pura 70 Pro“ ir „Pura 70 Pro+“ išmaniuosius telefonus
FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
 Patarimai » Programinė įranga Ankstesnis patarimas | Sekantis patarimas | Dalintis | Spausdinti

7 patarimai, kaip kuo privačiau ir saugiau suderinti „Telegram“ programėlę

Publikuota: 2021-01-24 18:10
Tematika: Programinė įranga
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

Kai kalbame apie siuntėjų privatumą ir saugumą, reikia suprasti, kad „Telegram“ programėlės funkcijos pranoksta paprastų pranešimų keitimąsi ir pasižymi daugelių stebinančių savybių. „Telegram“ vartotojų bazė, neseniai viršijusi daugiau nei 500 milijonų vartotojų per mėnesį rodiklį, kaip patvirtina jos kūrėjas, dabar apjungia masyviosios komunikacijos portalo, pranešimo siuntimo ir socialinės medijos elementus, todėl saugos ir privatumo koncepcijos skiriasi nuo kitų kitų portalų „Kaspersky“ ekspertai teikia 7 patarimus, kad jūsų patirtis naudojantis „Telegram“ būtų kuo saugesnė.

7 patarimai, kaip kuo privačiau ir saugiau suderinti „Telegram“ programėlę
Asociatyvi „Pixabay“ nuotr.
  1. Pasirinkite vartotojo vardą ir naudoti jį vietoj savo faktinio vardo ar susijusio telefono numerio, kai kalbatės su kitais.
  2. Savo paskyroje aktyvuokite 2FA. Jei kas nors bando perimti jūsų paskyrą, pagrobimo balso skambučio ar tekstinės žinutės su laikinuoju patikros kodu nebepakaks. Įsilaužėlis turės išgauti jūsų slaptažodį. Jei jis sudėtingas ir unikalus, paskyros perėmėjui kils didelė problema. Ši funkcija prieinama „Parametruose“ – „Privatumas ir sauga“ – „Dviejų žingsnių patikra.“
  3. Kai kalbatės su kitais asmenimis, pagalvokite apie „Slaptieji pokalbiai“ funkciją. Tai reiškia, kad jūsų pokalbiai bus geriau šifruojami, kai kiekvienas pranešimas šifruojamas dviem raktais, prieinamais tik jums ir jūsų gavėju.
  4. Naudokite VPN ryšį, kai kalbatės ar skambinate kitiems asmenims. Labai svarbu taikyti dar vieną saugos lygį iš jūsų pusės.
  5. Reguliariai peržiūrėkite „Aktyvūs seansai“ parinktį, prieinamą „Parametrai“ – „Privatumas ir sauga“. Tai padeda nustatyti, ar jūsų „Telegram“ paskyra naudojama kitų įrenginių be jūsų. Jei nustatysite ką nors nežinoma ar įtartina, nutraukite tuos seansus ir pakeiskite savo „Dviejų žingsnių patikros“ slaptažodį.
  6. Norėdami užtikrinti didžiausią savo privatumo vientisumą, kai registruojatės „Telegram“, naudokite virtualųjį numerį vietoj tikrosios mobiliojo telefono linijos. Įsitikinkite, kad tai nebūtų prieinamas virtualusis numeris; priešingu atveju, kažkas vis dar gali užgrobti jūsų paskyrą. Jūsų virtualusis numeris priklauso jums, kad jis nebūtų susietas su jūsų mobiliojo telefono operatoriumi.
  7. Įsitikinkite, kad jūsų duomenys būtų privatūs jums pageidaujamu lygiu. Štai keletas dalykų, kurių galite imtis dėl savo duomenų teikimo pasauliui, prisijungus prie „Parametrai“ ir tada „Privatumas ir sauga“.
  • Jūsų telefono numeris. Pasirinkite „Telefono numeris“ – kas gali matyti mano telefono numerį? Perjunkite į „Niekas.“ „Kas gali rasti mane mano numeriu?“ – perjunkite jį į Mano kontaktai.
  • Kas gali peržiūrėti jūsų veiklą. Bakstelėkite „Paskutiniai matyti ir prisijungimas“ – perjunkite jį į „Niekas“.
  • Kas gali matyti jūsų profilį. Eikite į „Profilio nuotraukos“ ir pasirinkite „Mano kontaktai“.
  • Kas gali peržiūrėti jūsų paskyrą, bakstelėdami savo vardą jums atsiųstame pranešime. Pasirinkite „Išsiųsti pranešimai“ – skirsnyje „Kas gali pridėti nuorodą prie mano paskyra, kai siunčiate mano pranešimus?“ v pasirinkite „Mano kontaktai“.
  • Kas gali jums paskambinti. Bakstelėkite „Skambučiai“ – jei norite priimti skambučius iš bet kokio internete esančio asmens, kadangi ji(s) turi jūsų vartotojo vardą, tada pasirinkite „Kiekvienas“. Šiuo atveju numatytas esminis parametras. Kai skambiname vienas kitam, daugiausia naudojamas P2P ryšys. Tai reiškia, kad skambutis sujungiamas tiesiogiai tarp dviejų ar daugiau vartotojų, nenukreipiant jo į „Telegram“ serverius. Nors tai gerina skambučio kokybę, jis atskleidžia vartotojo IP adresą. Išplėstinei parametro „P2P“ saugai naudokite „Mano kontaktai“ parinktis.
  • Kas gali pakviesti jums į įvairaus turinio pranešimų platformas. Spauskite „Grupės“. Jei nenorite, kad kitas asmuo pridėtų jus prie atsitiktinės grupės be jūsų ankstesnio sutikimo, naudokite „Mano kontaktai“ parinktį.
  • Kas gali peržiūrėti jūsų pranešimus, kai žiūrite jūsų išmanųjį telefoną. Pasirinkite „Slaptojo kodo užraktas“ – aktyvuokite jį, jei norite sumažinti riziką, bet koks asmuo, paėmęs jūsų telefoną, galėtų gauti prieigos prie jūsų pranešimų. Jei aktyvuota, „Telegram“ reikalaus jūsų kodo kiekvieną kartą, kai atveriate jį ar aktyvuojate pirštų atspaudus.

Tačiau svarbiausias patarimas gali būti toks – užtikrinti, kad visiškai suprantate jūsų įrenginyje įdiegtos programėlės funkcijas ir „Telegram“ ne išimtis: „Kai kalbame apie „Telegram“, galbūt būtų tinkamiau ją vadinti platforma, nes jo funkcijos pranoks paprastą pranešimų apsikeitimą, – sako Andis Šteinmanis, „Kaspersky“ vadovas Baltijos šalyse. – pvz.: ji turi taip vadinamą „Šalia esantys žmonės“ funkciją. Ji nustato kitų „Telegram“ vartotojų buvimo vietą šalia jūsų ir jų sukurtas grupes. Todėl kai jūs ar jūsų vaikai naudojasi „Telegram“, turite suprasti, kad be „Messenger“ funkcijų, jis turi pažinčių programėlių ir pranešimų lentų elementų, ir jų vartotojai gali lengvai bendrinti bet kokio tipo turinį, prieinamą ir matomą jums ar kitiems asmenims. Nors einamoji programėlės versija neleidžia išjungti šių grupių, vis dar galite suderinti jūsų „Telegram“ parametrus, kad jiems (-oms) nebūtų perduodama jūsų buvimo vieta ir tapsite nematomu (-a) šalia esantiems asmenims“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (2)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Užderėjo pavasarinis „Facebooko“ problemų derlius – kaip jas spręsti?

Jau kuris laikas „Facebooko“ vartotojai skundžiasi suprastėjusia socialinio tinklo veikla. Sudarytas pagrindinių problemų, su kuriomis susiduria besinaudojantys šia internetine platfoma, sąrašas.

Vaizdo įrašų (video) paieška pagal garsą juose

Ar žinote, kad „Photos“ aplikacijoje vaizdo įrašų galima ieškoti pagal garsus juose? Nors galimybė „Photos“ aplikacijoje vaizdo įrašų ieškoti pagal garsą juose nebuvo plačiai diskutuojama, tačiau man atrodė, kad daugelis šią funkciją žino.

Naudojatės „WhatsApp“ savo „Android“ telefone? Netrukus už vieną pokytį gali tekti susimokėti

Visų, kurie „WhatsApp“ žinučių siuntimo platforma naudojasi „Android“ išmaniajame telefone, laukia pokytis. Visos „WhatsApp“ esančios žinutės, nuotraukos ar vaizdo įrašai saugomi „Google Drive“ debesijos paslaugoje, kurioje nemokamai galima saugoti iki 15 GB duomenų. Nuo šiol pasiekus šį limitą, naudotojams už papildomus duomenis teks sumokėti.

2024-02-22 14:30
Statistika atskleidė dažniausiai į Lietuvos gyventojus nutaikomą kibernetinių atakų būdą: ar jau mokate apsisaugoti?
2024-02-15 09:33
Naujasis Kupidonas – dirbtinis intelektas: patarimai, kuo jis gali pasitarnauti
2024-02-12 16:25
Kaip naudotis nauja „Messages“ funkcija „Check In“
2024-01-29 12:56
„Apple Maps“ žemėlapiai pasiekiami neprisijungus prie tinklo
2024-01-26 14:45
Gera žinia „Messenger“ naudotojams: jau galima išjungti „seen“ funkciją, redaguoti išsiųstas žinutes
2024-01-21 13:34
Kaip naudotis ta pačia „WhatsApp“ paskyra keliuose skirtinguose įrenginiuose?
2024-01-11 08:14
5 patarimai kaip lietuviškai įvaldyti „ChatGPT“
2023-12-20 11:24
Programėlės ir žaidimai smagūs, bet gali būti grėsmingi: ekspertas pateikia 5 patarimus, kaip apsisaugoti
2023-12-19 20:39
Ekspertai abejoja veidus gražinančio įrankio „My Puzzles“ patikimumu ir pataria, kaip įsitikinti, ar duomenys nesiunčiami kitur
2023-12-19 17:43
Kaip ištrinti „Instagram“ žinutes ar pokalbius ir ką daryti norint atgauti tam tikrą informaciją
2023-12-04 20:22
Kaip „iOS 17“ tausoti akis naudojant „iPhone“ ar „iPad“
2023-12-04 12:29
Dirbtinis intelektas mokykloje: kam su juo kovoti, jei galime išnaudoti?
Daugiau...Paieška archyve




Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama