Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 1 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 30 d. 18:33
RRT: elektroninių paslaugų rinkoje trūksta konkurencijos ir investicijų į gyventojų švietimą
Balandžio 30 d. 16:26
Dirbtinis intelektas kaip katalizatorius: kaip KTU kartu su partneriais keičia inžinerinį ugdymą
Balandžio 30 d. 14:28
Dirbtinis intelektas moksle: pagalbininkas ar klaidinantis įrankis?
Balandžio 30 d. 12:32
Dirbtinio intelekto modeliai vilioja patikėti sveikatos duomenis: kodėl ekspertai ragina neskubėti?
Balandžio 30 d. 10:34
Naujieji skaitmeniniai produktų pasai: ką turi žinoti verslas
Balandžio 30 d. 08:39
Ekspertas papasakojo, kas nutinka išsaugojus kortelės duomenis internete: ne viskas taip saugu
Balandžio 29 d. 18:17
Kokį maitinimo šaltinį pasirinkti pagal apkrovą ir galią?
Balandžio 29 d. 15:26
Svyruojančios išlaidos elektrai keičia verslo taisykles: didžiausia problema – ne kaina
Balandžio 29 d. 12:21
Inovacijos buitinės technikos rinkoje: nuo kaitlentės su integruotu gartraukiu iki išmanaus šaldytuvo
Balandžio 29 d. 09:30
Kauno muziejus pristatė unikalų dirbtinio intelekto gidą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Mid Europa“ įsigijo „Pigu“ ir „Hobby Hall Group“, suformavo e. prekybos lyderę Baltijos šalyse

Publikuota: 2021-06-17 20:34
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai (reklama)

Privataus kapitalo investuotoja „Mid Europa Partners“ („Mid Europa“) baigė kompanijų „Pigu“ ir „Hobby Hall Group OÜ“ (HHG) akcijų įsigijimo procesą, kurio metu į vieną grupę sujungė pagrindinius prekybos centrus internete Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje. Jungtinė grupė tapo didžiausiu e. prekybos žaidėju Baltijos šalyse.

„Pigu“

Grupė sujungė kelis milijonus registruotų klientų keturiose šalyse – „Pigu.lt“ Lietuvoje, „Kaup24.ee“ ir „Hansapost.ee“ Estijoje, „220.lv“ ir „Xnet.lv“ Latvijoje bei „Hobbyhall.fi“ Suomijoje. Centrinis jungtinės grupės biuras veiks Lietuvoje.

Didžiausios naujojo darinio dalies – „Pigu“ grupės – Baltijos šalių prekybos centruose internete prekiauja 3000 parduotuvių su daugiau nei 1,5 milijono prekių, o pirkėjai apsilanko daugiau nei 100 milijonų kartų per metus. Po susijungimo su didžiausia HHG interneto parduotuve, bendra e. platformos prekių apimtis išaugs iki daugiau nei 2 milijonų, o lankytojų skaičius – iki beveik 145 milijonų per metus.

„Pirkėjų elgesys pandemijos metu sparčiai kito – apsipirkimas internetu šiandien yra tapęs norma. Sujungę svarbiausias e. prekybos platformas Baltijos šalyse, toliau investuosime į šios ekosistemos augimą ir skatinsime inovacijas“, – teigia Kerim Turkmen, „Mid Europa“ partneris.

Anot jungtinės grupės ir „Pigu“ vadovo Dainiaus Liulio, sėkmingai užbaigus sandorį, pradedamas grupei priklausančių skirtingų e. platformų integracijos procesas.

„Pigu“ grupės vadovas Dainius Liulys
„Pigu“ grupės vadovas Dainius Liulys

„Tai – reikšmingas proveržis mūsų e. prekybos centro istorijoje, perkeliantis mus į naują lygį. Toliau rūpinsimės tvaria plėtra ir tęsime šios elektroninės ekosistemos kūrimą. Užtikrinsime, kad visi išaugusio e. prekybos centro dalyviai – tiek pirkėjai, tiek pardavėjai – galėtų dar sklandžiau ir patogiau naudotis e. prekybos teikiamomis galimybėmis“, - teigia D. Liulys.

Jo vertinimu, skirtingų e. platformų susijungimas iš principo yra gera žinia visiems e. prekybos centro dalyviams.

„Augant e. prekybos centrui, žymiai didėja ir asortimentas, todėl pirkėjams prekių pasirinkimas bus dar platesnis. Taip pat augs investicijos į techninę infrastruktūrą, o tai leis pagerinti pirkėjų apsipirkimo internete patirtį“, – naudas pirkėjams įvardina D. Liulys.

Svarbiausias privalumas pardavėjams – sujungus skirtingas e. platformas išplėsta prekybos geografija. „Prekės taps pasiekiamos Suomijos rinkoje, kuri yra net keturis kartus didesnė už visų trijų Baltijos valstybių. Prekes pasiūlysime žymiai platesniam pirkėjų ratui, tai turės įtakos pardavimams“, – sako D. Liulys.

Jo teigimu, visų šių faktorių sujungimas leis užtikrinti prekyboje ypač sunkiai pasiekiamą rezultatą – pasiūlyti plačiausią asortimentą, greičiausią pristatymą ir geriausias kainas. „Šias tris dedamąsias pirkėjams Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos rinkoje tikimės pateikti per artimiausius trejus metus“, – planais dalinasi D. Liulys.

„Mid Europa“ sudarė susitarimą su „Pigu“ ir jos akcininke „MCI Group“ (MCI) dėl „Pigu“ sujungimo su Estijos HHG šių metų kovo mėnesį.

Pagrindiniu naujos įmonių grupės akcininku tapo „Mid Europa“, akcininkais liko MCI, „Pigu“ bei HHG steigėjai, kurie išsaugojo reikšmingus jungtinės grupės akcijų paketus.

Apie „Mid Europa Partners“

„Mid Europa Partners“ yra pirmaujanti nepriklausoma privataus kapitalo įmonė, orientuota į augančias Vidurio ir Rytų Europos rinkas. Iš Londono, Varšuvos, Bukarešto ir Stambulo veikianti „Mid Europa“ yra surinkusi ir valdo apie 5,3 mlrd. eurų dydžio fondą.

Regioniniu požiūriu pasižymi „Mid Europa“ investuoja į pirmaujančias rinkos bendroves, daugiausia – į vidaus augimą orientuotas įmones. „Mid Europa“ nuo pat įkūrimo 1999 m. užbaigė 44 investicijas 18 regiono šalių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai nesikeitė

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 140 proc. suvartotos elektros energijos – 259,3 GW. Didmeninės elektros energijos savaitės kainos vidurkis siekė 0,036 Eur/kWh ir buvo mažiausia nuo pernai birželio pabaigos.

„Apple“ pasisakė prieš griežtesnes „žaliosios“ energetikos taisykles

„Apple“ jau daugelį metų stipriai akcentuoja savo „žalią“ įvaizdį ir produktų ekologiškumą. Prisidengdama rūpesčiu aplinka, bendrovė sumažino „iPhone“ komplektaciją, todėl vartotojams tenka atskirai pirkti įkroviklius. Tačiau realūs veiksmai, panašu, ne visai atitinka deklaracijas.

Elektros kainų savaitės vidurkis – mažiausias šiemet

Lietuvoje ir visame regione dėl stiprių vėjų praėjusią savaitę išaugus vėjo elektrinių generacijai, pasigaminome daugiau elektros nei suvartojome – 140 proc., o didmeninės elektros energijos savaitės kainų vidurkis mažėjo 58 proc.

2026 m. balandis
2026-04-29 07:06
„Telia“ investuoja 5 mln. eurų į namams skirto šviesolaidžio tinklo plėtrą
2026-04-28 11:02
„Fima ITS“ tapo „Jenoptik Baltic“
2026-04-27 10:15
Augant konkurencijai balansavimo pajėgumų paslaugų rinkoje, mažinamos „Energy Cells“ apimtys
2026-04-24 14:14
„Light Conversion“ plės lazerių gamybos ir tyrimų centrą Vilniuje: 47 mln. eurų investicijai suteiktas stambaus projekto statusas
2026-04-24 10:52
„OIXIO“ žengia į Vokietijos rinką: pradeda strateginį bendradarbiavimą su „erminas“
2026-04-24 07:22
„Tele2“ pirmasis ketvirtis: daugiau pajamų ir sumokėtų mokesčių
2026-04-21 20:58
Lietuvių energetikos technologijų įmonė fiksavo rekordinius 2025 metus: kaupikliai tampa nauju standartu
2026-04-21 16:07
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai sumažėjo
2026-04-20 17:39
Elektros energijos kainų vidurkis šalyje išaugo 61 proc.
2026-04-19 09:17
Kovą dėl atšilusių orų didmeninės elektros kainos Baltijos šalyse sumažėjo 2–2,5 karto
2026-04-17 11:42
Žalia šviesa uždegta: 40 mln. eurų keliaus Lietuvos gynybos ir saugumo pramonei
2026-04-17 10:33
„Apple“ prašo iš „Samsung“ duomenų apie tai, kaip žmonės pereina iš „iPhone“ į „Android“
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama