Elektronika.lt
 2026 m. sausio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Sausio 23 d. 20:12
Medicinos ateitis jau čia? „ChatGPT Health“ perima vaidmenį, kurį anksčiau turėjo gydytojai
Sausio 23 d. 17:28
Elektromobilis šaltą žiemą: kada skeptikų frazė „aš tau sakiau“ gali tapti realybe?
Sausio 23 d. 14:28
Saulės energetikos bumas slepia tyliai augančią atliekų krizę: Europa jai nepasiruošusi (1)
Sausio 23 d. 11:24
Ekspertas apie 2026-ųjų telefonus: „Naujovių yra, bet jos nebūtinai pasiteisins“
Sausio 23 d. 08:40
Asmens duomenų kaina: kiek vertas jūsų kortelės numeris juodojoje rinkoje
Sausio 22 d. 20:23
Technologinė gausa prieš socialinę nelygybę: dirbtinis intelektas gali pakeisti mūsų supratimą apie pinigus
Sausio 22 d. 17:24
Naujos paramos taisyklės – nauja logika: kam šiandien apsimoka saulės energetika
Sausio 22 d. 14:40
Elektromobilių bumas verčia keisti baterijų gamybą: revoliucijai reikia naujų sprendimų, ką siūlo mokslas?
Sausio 22 d. 11:44
Internete šeimininkauja botai: daugiau nei pusę turinio jau generuoja DI
Sausio 22 d. 08:26
Ką kuris „Apple“ klaviatūros klavišo simbolis reiškia ir kuo „Return“ skiriasi nuo „Enter“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, RDR2 Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Koinvesticinio fondo“ žinutė startuoliams: gyvenimas tęsiasi, neeilinėje situacijoje ieškokite galimybių

Publikuota: 2020-03-26 14:50
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Kartu su verslo angelais į startuolius investuojantis „Koinvesticinis fondas“ neketina sudėtingu laikotarpiu stabdyti naujų investicijų arba keisti investavimo sąlygų bendrovėms, su kuriomis šiuo metu deramasi. Atvirkščiai. Fondas skatina jaunas įmones – ypač tas, kurios plėtoja kovai su koronavirusu skirtas priemones arba mato naujai atsiverčiančias galimybes – ieškoti finansavimo, vykdyti plėtrą arba komercializuoti stalčiuje esančias idėjas.

„Neeilinė situacija skatina didesnį poreikį medicininėms apsaugoms priemonėms, į kitą lygį persikelia maisto ir kitų produktų pristatymas, gyvybiškai svarbią reikšmę įgauna asmens higiena, sveikesnis gyvenimo būdas, stipriai auga naudojimasis nuotolinėmis paslaugomis. Tai pasaulinės tendencijos, kurias startuoliai ir kitos jaunos įmonės gali išnaudoti, kurdami naujus produktus ar paslaugas. Galbūt su bendraminčiais universitete ar laboratorijoje kuriate produktą, susijusį su asmens higiena, o galbūt programėlę, kuri padės žmonėms gauti paslaugas ekstremalios situacijos metu? Kviečiu jaunas įmones ir startuolius dabar ieškoti finansavimo, kuris padėtų išplėtoti jūsų produkto apimtis ar idėją. Ieškoti finansavimo turėtų ir tie startuoliai, kurių sprendimai nėra susiję su dabartine situacija, tačiau numato, ko pasauliui reikės, įveikus pandemiją“, – teigia „Koinvesticinio fondo“ direktorė Viktorija Vaitkevičienė.

V. Vaitkevičienė teigia, kad gali atrodyti, jog viskas aplinkui sustojo, tačiau taip nėra. Šis sulėtėjimas yra laikinas, verslo angelai sudėtingą laikotarpį turi matyti kaip galimybę padėti perspektyvioms įmonėms įsigyjant jų akcijų, todėl jaunos įmonės turėtų būti ryžtingos ir aktyvios. Tuo pačiu fondas planuoja artimiausiu metu sudaryti galimybes pasinaudoti fondo investavimu platesniam įmonių ratui.

„Mes investuojame kartu su verslo angelais ir rizikos kapitalo fondais, o šie pasidaliję į dvi stovyklas. Vieni sutelkę dėmesį į portfelyje esančių bendrovių stebėjimą ir į naujas investicijas nesidairo. Tačiau antrojoje stovykloje gyvenimas tęsiasi – šie investuotojai dairosi į tolimesnį laiko horizontą ir dabartinę situaciją mato kaip galimybę įsigyti įmonių akcijų ir laukti jų vertės augimo, įveikus koronavirusą. Todėl kviečiu startuolius ir kitas jaunas įmones bei verslo angelus dabartinį laiką išnaudoti produktyviai bei domėtis naujai atsiveriančiomis galimybėmis“, – sako V. Vaitkevičienė.

Kartu su verslo angelais į startuolius ir kitas jaunas įmones investuojantis „Koinvesticinis fondas“ veikia kaip tylusis investuotojas. Tai naudinga įmonės steigėjams, nes jie strateginius sprendimus išlaiko savo rankose. Privatiems investuotojams, kuriais gali būti verslo angelų grupės arba rizikos kapitalo fondai, naudinga investuoti su fondu, nes jo maksimali grąža tėra 6 % sudėtinių metinių palūkanų, o visa likusi uždirbta suma, sėkmės atveju, atitenka privatiems investuotojams.

2017 m. įkurtas fondas yra investavęs į 8-ias Lietuvos įmones, tarp jų – UAB „Interactio“, UAB „Oxipit“, „Moremins“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonėms – naujos galimybės bendradarbiaujant su CERN

Ženevoje pasirašyti ketinimų memorandumai tarp Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) ir trijų Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių: „Ostaralab“, „Ekspla“ ir „Sargasas“. Šie susitarimai žymi strateginį lūžį stiprinant Lietuvos verslo ir mokslo ryšius su viena pažangiausių pasaulio mokslinių tyrimų organizacijų.

Įspūdingas „Xiaomi“ šuolis: jau gamina dešimtis tūkstančių elektromobilių, netrukus ir Europoje

„Xiaomi“ užbaigė išskirtinius metus ir įspūdingai išaugo elektromobilių rinkoje. Nuo pirmojo savo automobilio pristatymo 2024 m. bendrovė iki 2025 m. pabaigos jau yra pateikusi daugiau kaip 400 000 elektromobilių.

Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę pakito nežymiai

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 60 proc. suvartotos elektros energijos, arba 199,1 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

2026 m. sausis
2026-01-22 16:19
EIMIN startuolių kūrimui, vystymui ir plėtrai regionuose skiria 5 mln. eurų
2026-01-22 07:39
Tyrimas atskleidžia: pernai elektroninė prekyba Lietuvoje išaugo trečdaliu
2026-01-21 21:08
Pasauliniame reitinge Lietuva nušluostė nosį Vokietijai ir JK: štai kur mūsų tikroji jėga
2026-01-20 18:25
Stiprinama Vilniaus energetikos ekosistema: „Gijos“ plečia įmonių grupę
2026-01-20 13:34
Didėjant vartojimui, Lietuvoje elektra pabrango
2026-01-19 19:14
Gruodį elektra reikšmingai pigo, o elektromobilių įkrovimas gerino elektros vartojimo rekordą
2026-01-19 10:12
Elektros energijos vidutinė didmeninė kaina 2025-aisiais Lietuvoje – mažesnė nei vidutiniškai ES šalyse
2026-01-18 14:35
Automobilių pramonę vėl parklupdė lustų badas: trys milžiniškos Kinijos gamyklos stabdo darbą
2026-01-16 15:29
Gruodį vidutinė elektros kaina mažėjo, daugiausia elektros pagamino vėjo elektrinės
2026-01-16 13:42
„Tesonet“ skelbia pradedanti strateginę investiciją į Lietuvos švietimą
2026-01-16 10:20
Atnaujintos energetikos bendrijų finansavimo galimybės savivaldybėms
2026-01-15 19:12
Gruodį elektros kainos Lietuvoje mažėjo 24 proc.
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama