Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 8 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 8 d. 08:23
Darbo diena persikelia į telefoną: kodėl įmonėms tai kelia naujų iššūkių?
Gegužės 7 d. 20:30
Atskleidė, koks slaptažodis – stiprus
Gegužės 7 d. 18:23
DI statybos inžinierių nepakeis, bet gali būti geras padėjėjas
Gegužės 7 d. 16:32
Kaip pasirinkti internetą dirbant iš namų
Gegužės 7 d. 14:43
Kodėl dalis nemėgsta matematikos – ir ar tikrai?
Gegužės 7 d. 12:43
Kaip pakeisti telefoninio skambučio ir „FaceTime“ pokalbio garso ir vaizdo kokybę
Gegužės 7 d. 10:34
Kur dingo pradedantieji IT specialistai 2026-aisiais: kodėl DI atima ne patirtį, o „pirmąjį laiptelį“?
Gegužės 7 d. 08:27
Kodėl DI programėlės su mumis kuria toksiškus santykius?
Gegužės 6 d. 20:13
„PayPal" ir „Canva" pristatė tiesioginio atsiskaitymo įrankį kūrėjams
Gegužės 6 d. 18:53
KU „Inžinierių diena 2026“: nuo smalsumo iki ateities technologijų
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Lietuvių sukurtas skolininkų siaubas žengia į Europą

Publikuota: 2019-07-12 10:23
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Lietuvių sumanytas ir Jungtinėje karalystėje įsikūręs finansinių technologijų startuolis „Inform Debtor“ praneša apie plėtrą Europoje – analogo Lietuvoje neturinčia skolų išieškojimo platforma jau domisi Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir JAV šalių rinkos.

„Inform Debtor“ atstovų teigimu, plėtrą užsienyje paskatino pastebimai išaugęs klientų, pageidaujančių informuoti skolininką užsienyje ir skolą atgauti per partnerius kitose šalyse, skaičius.

„Pastaraisiais metais sulaukdavome vis daugiau klientų užklausų, prašančių padėti atgauti skolas per užsienio partnerius, todėl jų patogumui savo platformoje sudarėme galimybę aukciono būdu už patrauklų mokestį savo skolą pasiūlyti skolų išieškojimo kompanijoms užsienio valstybėse“, – sako „Inform Debtor Ltd“ generalinis direktorius Dovydas Varkulevičius.

Pasak D. Varkulevičiaus, „Inform Debtor“ platformoje veikiančia sistema per šiuos metus jau pasinaudojo daugiau kaip 550 vartotojų, kurie informavo ir aukciono būdu paskelbė beveik 14,5 milijonų eurų skolų įvairiose Europos šalyse.

„Sparčiai greitėjantis gyvenimo tempas įpareigoja, kad kreditorius savo lėšas atgautų kuo greičiau. Mūsų platforma, užtikrindama, kad vartotojui už patrauklią kainą bei interneto greičiu galės informuoti skolininką, bet taip pat išvengs galvos skausmo randant patikimą partnerį skolai atgauti“, – pabrėžia D. Varkulevičius.

Sparčiai besiplečiant užsienio partnerių skaičiui, lietuviškoms įmonėms sudaroma galimybė ne tik atgauti skolas, tačiau tuo pačiu skelbia aukcione apie skolas ir skolininkus skatindami savo klientus jas skelbti interneto platformoje. Tokiu būdu Lietuvoje veikiančios įmonės ne tik sutaupo laiko ieškant kas padės jiems atgauti pinigus esančius pas vengiančius mokėti klientus ar verslo partnerius, bet ir sutaupydamos iki 90% skolos išieškojimo ir skolininko informavimo išlaidų.

Šiuo metu „Inform Debtor“ aktyviai bendradarbiauja su partneriais labiausiai įsiskolinusiose Europos valstybėse Portugalijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Intensyvios derybos dėl tolimesnės plėtros vyksta dar 24 Europos valstybėse. Partnerystės su „Inform Debtor“ siekia ir potencialūs partneriai Šiaurės Amerikoje.

Pasak Bloomberg.com pasaulinė skolų rinka yra išaugusi iki 240 trilijonų dolerių, o pasaulinės verslo skolos išaugusios iki 19 trilijonų dolerių. Europoje verslo skolos sudaro apie 6 trilijonus eurų. Augant skolų rinkai pasaulio mastu, atgauti skola su minimaliomis išlaidomis ir maksimaliai greitai tampa ypač aktualu.

Startuolių įkurtą skolų išieškojimo platforma Lietuvoje veikia nuo 2018 lapkričio. Platformą įkurti p askatino klientų ir partnerių skundai apie nuolat vėluojančius atsiskaitymus ir nemokius klientus.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros energijos kainas

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 108 proc. suvartotos elektros energijos – 202,1 GWh, elektros energijos perteklius buvo eksportuotas į Švediją ir Lenkiją.

„Western Union“ išleido USDPT stabilųjį kriptotokeną „Solana“ tinkle tarptautiniams mokėjimams

„Western Union“ išleido JAV doleriais paremtą stabilųjį kriptotokeną „Solana“ blokų grandinėje, kad jį galėtų naudoti kaip atsiskaitymų aktyvą savo globaliame mokėjimų tinkle, veikiančiame 24/7 režimu.

Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai nesikeitė

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 140 proc. suvartotos elektros energijos – 259,3 GW. Didmeninės elektros energijos savaitės kainos vidurkis siekė 0,036 Eur/kWh ir buvo mažiausia nuo pernai birželio pabaigos.

2026 m. gegužė
2026-05-08 07:05
Didmeninės elektros kainos augo 35 proc.
2026-05-07 21:02
Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės eksporto proveržis
2026-05-07 09:32
„Civinity“ perka liftų inžinerijos verslą Pietų Europoje, kuris per metus sugeneruoja apie 19 mln. eurų pajamų
2026-05-05 19:38
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis kilo
2026-05-05 13:03
„Crayon“ Lietuvoje tampa „SoftwareOne“: stiprina globalias kompetencijas ir vieningą veikimą rinkoje
2026-05-04 21:08
Pernai „Modus Group“ pajamos siekė 561 mln. eurų, per metus augo 17 proc.
2026-05-03 20:21
Energijos sąnaudų mažinimas stiprintų Lietuvos gamintojų konkurencingumą
2026 m. balandis
2026-04-30 09:56
„Apple“ pasisakė prieš griežtesnes „žaliosios“ energetikos taisykles
2026-04-29 07:06
„Telia“ investuoja 5 mln. eurų į namams skirto šviesolaidžio tinklo plėtrą
2026-04-28 16:27
Elektros kainų savaitės vidurkis – mažiausias šiemet
2026-04-28 11:02
„Fima ITS“ tapo „Jenoptik Baltic“
2026-04-27 10:15
Augant konkurencijai balansavimo pajėgumų paslaugų rinkoje, mažinamos „Energy Cells“ apimtys
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama