Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 7 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 7 d. 11:31
VU mokslininkai siekia sukurti biojutiklį efektyvesnei vėžio diagnostikai
Gruodžio 7 d. 08:17
Baltijos šalių gyventojai taupo energiją tik prireikus: Lietuva pirmauja pagal investicijas į saulės elektrines
Gruodžio 6 d. 20:10
Dėl šios smulkmenos gali nepavykti užvesti automobilio: skirkite 10 minučių ir neturėsite jokių problemų
Gruodžio 6 d. 17:24
Nuo „Excel“ iki dirbtinio intelekto: kaip NT vystytojo kasdienybę keičia specialiai tam pritaikyta projektų valdymo sistema
Gruodžio 6 d. 14:28
Daugiau nei pusė lietuvių vairuodami griebiasi telefono: ekspertė įvardijo, kas slypi už šio pavojingo įpročio
Gruodžio 6 d. 11:31
Motociklų pasaulyje elektrifikacija vandens nedrumsčia: kokias tendencijas parodė didžiausia metų paroda?
Gruodžio 6 d. 08:50
Debesija keičia e. prekybos taisykles – kainuoja kiekviena sekundė
Gruodžio 5 d. 20:30
Ar automobilis tikrai apsaugo nuo žaibo? Pateikiamas atsakymas, kuris gali išgelbėti jūsų gyvybę
Gruodžio 5 d. 17:19
Skaitmeninio gyvenimo kokybės tyrimas: kaip atrodo Lietuva?
Gruodžio 5 d. 14:43
ESO per 2025–2028 m. miškuose nuties 2 tūkst. kilometrų kabelinių linijų: didės ne tik tinklo patikimumas, bet ir gamtos apsauga
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Enefit“ nuo sausio turi naują padalinio Lietuvoje generalinį direktorių

Publikuota: 2019-01-03 07:33
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Nepriklausomas elektros energijos ir dujų tiekėjas „Enefit“, priklausantis „Eesti Energia“ grupei, nuo sausio turi naują padalinio Lietuvoje generalinį direktorių. Juo paskirtas ilgametę patirtį tarptautinėse korporacijose sukaupęs Vytenis Koryzna. Iki šiol „Enefit“ Lietuvoje ir Latvijoje vadovavęs Janis Bethers toliau vadovaus grupės įmonei Latvijoje.

„Mūsų elektros ir dujų tiekimo verslas auga ir Lietuvoje, ir Latvijoje. Šiemet pasiūlėme naujas efektyvesnio energijos panaudojimo paslaugas verslui, abiejose šalyse analizuojame galimybes pradėti tiekti energiją ne tik verslui, bet ir gyventojams. Turime siekį per 5 metus turėti 1 mln. patenkintų klientų šešiose Baltijos jūros regiono šalyse. Augimas ir tolimesnės ambicijos reikalauja atitinkamos valdymo struktūros, kuri užtikrintų maksimaliai efektyvų veiklos organizavimą ir lokalumą“, – teigia „Eesti Energia“ valdybos pirmininkas Hando Sutter.

Anot jo, J. Bethers nuo šiol dėmesį skirs aktyviai „Enefit“ plėtrai Latvijoje, o Lietuvoje tuo nuo sausio mėnesio pradeda rūpintis V. Koryzna. „Tikime, kad V. Koryznos patirtis, sukaupta tarptautinėse informacinių technologijų kompanijose, verslo ir namų vartotojų poreikių išmanymas bei asmeninės savybės bus naudingos plėtojant „Enefit“ veiklą Lietuvoje“, – sako H. Sutter.

„Turimas tarptautinio verslo išsilavinimas, vadovų magistrantūros studijos, patirtis ir žinios, įgytos į rinką įvedant naujus produktus ir paslaugas, nuolatinis siekis edukuoti vartotojus išnaudojant technologijų pranašumus, suteikia gerą pagrindą prisidėti prie „Enefit“ vystymo išnaudojant energetikos industrijos ir IT sąsajas“, – teigia „Enefit“ generalinis direktorius V. Koryzna.

Pastaruosius 4 metus V. Koryzna dirbo tarptautinėje korporacijoje „Lenovo“ ir buvo atsakingas už šio prekės ženklo plėtrą ir namų vartotojų segmento pardavimus Baltijos šalyse. Prieš tai V. Koryzna 6 metus dirbo „Nokia“ mažmeninės prekybos ir pardavimų vadovu Lietuvos rinkai.

„Eesti Energia“ šių metų viduryje patvirtino įmonių grupės 5 metų veiklos strategiją. Ji numato, kad iki 2022 m. grupės įmonės Estijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Suomijoje ir Švedijoje bendrai pasieks 1 mln. patenkintų klientų ribą. Tuo tikslu bendrovė ketina kurti ir siūlyti novatoriškus ir vertingus energijos sprendimus, žaliąją energiją ir užtikrinti aukštos kokybės klientų aptarnavimą.

Elektros kaip energijos šaltinio svarba didėja – ji vis dažniau naudojama vietoje skystojo kuro ar dujų. Tai paprasčiausias būdas siekiant sumažinant pasaulinę anglies dvideginio emisiją. Su tuo susijusi ir viena pagrindinių „Eesti Energia“ ambicijų – gaminti energiją aplinkai draugišku būdu ir taip prisidėti prie švaresnio pasaulio.

Šiuo metu „Enefit“ Lietuvoje veikia kaip nepriklausomas elektros ir dujų tiekėjas verslo sektoriui. Bendrovės užimama elektros rinkos dalis Lietuvoje sudaro daugiau kaip 7 proc., o verslo klientų rinkos dalis – apie 13 procentų. „Enefit“ aptarnauja 1,4 tūkst. verslo klientų, o per 2018 m. jiems patiekė 870 GWh elektros energijos. Apie 44 proc. bendrovės parduotos elektros gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„European Energy“ fiksuoja augimą: finansiniai rodikliai gerėja nepaisant svyravimų rinkoje

Danijos atsinaujinančios energetikos bendrovė „European Energy“ per tris 2025-ųjų ketvirčius užfiksavo geresnius finansinius rezultatus, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai. Rezultatų augimą daugiausia lėmė padidėję atsinaujinančiosios energijos projektų pardavimai.

Išmaniųjų telefonų kainos šoktels jau 2026 m. – ir nesunku suprasti kodėl (1)

Visuotinis atminties trūkumas ir didėjančios išlaidos jau daro įtaką daugeliui elektronikos pramonės sektorių, ir tai tik pradžia – kitais metais situacija dar labiau pablogės. Išmaniųjų telefonų rinka nukentės smarkiai.

Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino visi trys tiekėjai

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 47 proc. suvartotos elektros energijos, arba 135 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

2025 m. gruodis
2025-12-04 16:22
Praėjusią savaitę itin išaugus elektros vartojimui, elektros kainos augo 23 proc.
2025-12-03 21:02
Įvardijo 3 faktorius, kurie darys įtaką elektros kainoms gruodį
2025-12-03 18:23
„Apple“ fiksuoja rekordinius rezultatus, paslaugų pardavimai pasiekė dar neregėtas aukštumas
2025-12-03 10:23
Lietuvių startuolis „Ligence“ gavo JAV FDA 510(k) patvirtinimą
2025-12-03 07:24
Elektros kainos kilo visose kaimyninėse valstybėse
2025-12-02 21:12
Visus metus mažėjančios elektros kaupimo įrenginių kainos didina technologijų atsipirkimą
2025 m. lapkritis
2025-11-28 07:28
Skelbiamas 10 mln. eurų kvietimas DI sprendimus kuriantiems regionų verslams
2025-11-26 16:44
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus elektros vartojimui, elektros kainos augo 19 proc.
2025-11-26 13:54
Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas
2025-11-25 08:28
„Tesla“ elektrinių automobilių pardavimai atsigauna, tačiau bendrovės pelnas ir toliau mažėja
2025-11-24 13:58
Praėjusią savaitę didmeninė elektros energijos kaina Baltijos jūros regione didėjo
2025-11-23 16:29
„Elesen“ 2025 m. I pusmečio rezultatai: augimas nepaisant rinkos sąstingio
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama