Elektronika.lt
 2025 m. rugsėjo 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugsėjo 21 d. 20:33
Naudotis „Windows 11“ bus dar patogiau: nauja funkcija leis pratęsti veiklą telefone vos vienu paspaudimu
Rugsėjo 21 d. 17:11
Fikcija, kuri pildosi: kaip mokslinė fantastika ruošia mus gyvenimui su dirbtiniu intelektu
Rugsėjo 21 d. 14:28
„Neurotechnology“ išleido įrankį lietuviškų DI sprendimų kūrimui
Rugsėjo 21 d. 11:17
Interviu su profesore Na Fu – apie skaitmenizacijos iššūkius, DI įtaką žmonių darbui organizacijose ir atsparumo didinimą
Rugsėjo 21 d. 08:37
Kyla pagunda įsigyti jau veikiančią e. parduotuvę: kaip nesuklysti?
Rugsėjo 20 d. 20:53
„Google“ paleido naują programėlę: slaptažodžius rasite vos vienu paspaudimu
Rugsėjo 20 d. 17:17
Dar vienas ES reglamentas dėl duomenų: kas svarbu verslui ir gyventojams?
Rugsėjo 20 d. 14:04
Dabar dar spartesnės: net 8 TB talpos „Samsung“ SSD „9100 PRO“
Rugsėjo 20 d. 11:40
„Tesla“ ar „Toyota“? Ekspertas paaiškino, kaip automobilius renkasi skirtingos kartos
Rugsėjo 20 d. 08:43
„Logitech“ pristato platų naujų produktų ir inovacijų asortimentą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Fun football drills
Football Training Equipment, Defending drills football, Kids football training kit
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Verslas ir mokslas inovatyviems produktams kurti prašo daugiau nei 100 mln. eurų

Publikuota: 2018-10-10 19:11
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: LR ūkio ministerija

Verslas ir mokslas stiprina bendradarbiavimą kuriant naujus inovatyvius produktus. Bendriems projektams pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ 138 paraiškoms finansuoti prašoma daugiau nei 100 mln. eurų. Ši suma net 25 mln. eurų didesnė, nei numatyta šios Europos Sąjungos finansuojamos priemonės kvietime.

Verslas ir mokslas inovatyviems produktams kurti prašo daugiau nei 100 mln. eurų

„Įgyvendinant inovacijų reformą vienas svarbiausių tikslų yra sujungti verslą ir mokslą, kad abi pusės matytų bendradarbiavimo naudą ir sukurtų rinkoje paklausių produktų. Pagal šią priemonę finansavimą gausiantys bendri verslo ir mokslo projektai padės matyti partnerystės pranašumus ir paskatins ateityje investuoti nuosavas lėšas. Tai ypač svarbu, nes mažėjant ES finansavimui, be valstybinio inovatyvių produktų kūrimo finansavimo modelio, aktyviau finansuoti naujų produktų kūrimą turės ir pats verslas“, – teigia ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Pagal ES struktūrinių fondų priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ Lietuvos įmonės ir mokslo įstaigos vykdo prioritetinių mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros ir inovacijų raidos (sumaniosios specializacijos) krypčių projektus.

Pagal 44-ias transporto, logistikos ir informacinių technologijų sumaniosios specializacijos krypties paraiškas prašoma 29 mln. eurų; gauta 30 su naujų gamybos procesų, medžiagų ir technologijų sritimi susijusių paraiškų, pagal kurias prašoma 23,42 mln. eurų ES investicijų; pateiktos 24-ios sveikatos technologijų ir biotechnologijų sumaniosios specializacijos krypties paraiškos gauti 19,65 mln. eurų finansavimą; agroinovacijų ir maisto technologijų sumaniosios specializacijos kryptis ne tokia populiari – gauta 14 paraiškų, pagal kurias prašoma 8,25 mln. eurų; taip pat gauta 14 energetikos ir tvarios visuomenės srities paraiškų, o prašomas finansavimas siekia 11,17 mln. eurų; pateikta 12 kūrybingos ir įtraukios visuomenės srities paraiškų gauti 9,45 mln. eurų ES investicijų.

Priemonė „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ suteikia galimybę verslo bendrovėms investuoti į inovaciniams gaminiams, paslaugoms ar procesams kurti reikalingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP). Šia priemone taip pat skatinama įmonių plėtra, investuojant į MTEP ir inovacijų infrastruktūros kūrimą ir plėtrą.

Pagal priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ finansavimo siekia įmonės be partnerių arba bendradarbiaujančios su kitomis įmonėmis arba mokslo ir studijų institucijomis.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama