Elektronika.lt
 2025 m. rugsėjo 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugsėjo 22 d. 14:43
Rimtieji žaidimai – efektyvus būdas mokytis ir įgyti naudingų įgūdžių
Rugsėjo 22 d. 11:17
Ekspertas – apie vartotojams naudingą konkurenciją: krauti elektromobilį viešoje stotelėje gali būti pigiau nei namuose
Rugsėjo 22 d. 08:37
Dirbtinio intelekto balsu prabylantys sukčiai: kaip atskirti, ar telefonu kalbatės su tikru žmogumi?
Rugsėjo 21 d. 20:33
Naudotis „Windows 11“ bus dar patogiau: nauja funkcija leis pratęsti veiklą telefone vos vienu paspaudimu
Rugsėjo 21 d. 17:11
Fikcija, kuri pildosi: kaip mokslinė fantastika ruošia mus gyvenimui su dirbtiniu intelektu
Rugsėjo 21 d. 14:28
„Neurotechnology“ išleido įrankį lietuviškų DI sprendimų kūrimui
Rugsėjo 21 d. 11:17
Interviu su profesore Na Fu – apie skaitmenizacijos iššūkius, DI įtaką žmonių darbui organizacijose ir atsparumo didinimą
Rugsėjo 21 d. 08:37
Kyla pagunda įsigyti jau veikiančią e. parduotuvę: kaip nesuklysti?
Rugsėjo 20 d. 20:53
„Google“ paleido naują programėlę: slaptažodžius rasite vos vienu paspaudimu
Rugsėjo 20 d. 17:17
Dar vienas ES reglamentas dėl duomenų: kas svarbu verslui ir gyventojams?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Fun football drills
Football Training Equipment, Defending drills football, Kids football training kit
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

ABB oficialiai atidarė naująjį centrą Avižieniuose

Publikuota: 2015-08-26 12:07
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Pirmaujanti energetikos ir automatikos technologijų įmonė UAB ABB vakar Vilniaus rajone, Avižieniuose, oficialiai atidarė naująjį centrą. Naujasis pastatas, palyginti su senuoju, yra daugiau nei 1000 kvadratinių metrų erdvesnis, o sandėlio plotas išaugo daugiau nei dukart.

„Naujojo pastato statybą lėmė didesnių verslui ir sandėliavimui skirtų patalpų poreikis, taip pat norėjome užtikrinti klientams geresnį privažiavimą“, – paaiškino ABB Baltijos šalių vadovas Bo Henriksson.

Naujojo pastato statybos buvo patvirtintos 2011 m. Po metų įsigytas sklypas, o dar po metų – pradėti projektavimo darbai, kuriuos atliko įmonė „City Projects“. 2014 m. projektavimo darbams vadovavo įmonė „Contestus projektai“, tais pačiais metais buvo pradėti ir statybos darbai, kuriuos vykdė bendrovė „Irdaiva“. Statybos darbai buvo baigti šių metų pavasarį, o gegužės pabaigoje jau buvo pradėta kraustytis į naująjį pastatą.

Bendras naujojo pastato plotas – 3200 m2, iš kurio apie 1000 m2 užima sandėlio plotas. Kaip ir pridera energetikos įmonei, naujajame technologijų bei verslo pastate naudojami modernūs bei energiją taupantys sprendimai, pvz., šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo kontrolės sistema HVAC bei apšvietimo kontrolės sistema KNX.

„Tai yra modernios aukšto lygio darbo sąlygos, atitinkančios aukštus ABB reikalavimus, – pastebėjo Bo Henriksson. – ABB Lietuvoje veiklą vykdo jau 23 metus, ir tai yra pakankamas laiko tarpas, kad žingsnis po žingsnio užsitikrintume savo tvirtą padėtį. Tarp visų Baltijos valstybių Lietuvos rinka turi didžiausią potencialą. Čia mes turime glaudžius ryšius su Europa, apie tai liudija elektros jungtys „NordBalt“ ir „LitPol“. Motyvuojanti darbo aplinka, aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei potencialių klientų rinka – čia turime visas galimybes eiti pirmyn.“

Atidaryme dalyvavęs ABB grupės Europos regiono prezidentas Veli-Matti Reinikkala patvirtino, kad ABB grupė visur ieško augimo galimybių. „Tikiuosi, kad naujoji darbo aplinka suteiks įkvėpimą „Naujo lygio“ (angl. Next Level) strategijos, kurios pagrindinis tikslas yra paspartinti tvarios vertės kūrimą, įgyvendinimui. Mūsų strategija akcentuoja tris sritis: pelningą augimą, be kompromisinį darbų atlikimą ir į verslą orientuotą bendradarbiavimą.“

Reinikkala pridūrė, jog, nepaisant Europos rinkų nestabilumo, mes pastebime ekonomikos atsigavimo požymių. „Mūsų planai Europoje yra ambicingi, mes siekiame užimti didesnę rinkos dalį ir Lietuvoje, – patvirtino Reinikkala. – Mūsų prekių ir paslaugų portfelis yra labai platus ir apima automatizavimo sprendimus, aukštos, vidutinės ir žemos įtampos produktus bei priežiūros paslaugas.“


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama