Elektronika.lt
 2026 m. birželio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 5 d. 18:35
3 dalykai, kurių bankas niekada neprašo telefonu
Birželio 5 d. 16:09
Ar Lietuvai vis dar reikalinga saulės energetika?
Birželio 5 d. 14:36
Kaip meninė instaliacija padeda vizualizuoti nematomas DI grėsmes
Birželio 5 d. 12:24
Fizikos teismas Holivudui: kas įmanoma, o kur filmai klysta?
Birželio 5 d. 10:24
Ekonomikos augimas priklausys nuo to, kaip žmonės priims technologijas: atskleidė, kokie pokyčiai laukia kasose
Birželio 5 d. 08:30
Programišiai pergudravo „Meta“ DI robotą ir perėmė paskyras: žmogaus budrumo jau nebepakanka
Birželio 4 d. 18:36
Bemiegės naktys prieš egzaminus: kodėl „dar viena valanda prie knygų“ gali pakenkti?
Birželio 4 d. 16:26
Klaipėdos universitete įvyko didžiausias Europos STEAM mokytojų festivalis
Birželio 4 d. 14:24
AI SEO – kodėl tai svarbu šiuolaikiniam verslui?
Birželio 4 d. 12:26
VU mokslininkas sukūrė modelius, vertinančius meno kūrinių ir reklamos poveikį
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Barbora“ pirkėjų patogumui – išskirtinis mokėjimo sprendimas

Publikuota: 2015-01-22 16:18
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Sparčiai augant pirkėjų skaičiui, didžiausia Lietuvoje maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė „Barbora“ diegia sprendimus, kurie dar labiau supaprastina pirkimą internetu.

Nuo šiol „Barbora“ klientai gali „online“ režimu už pirkinius atsiskaityti mokėjimo kortelėmis. Atsiskaityti galima „Visa“, „Visa Electron“ ir „MasterCard“ debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis. Technologinis sprendimas buvo įgyvendintas bendradarbiaujant su SEB banku ir „First data“ bendrove.

„Galimybė elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ atsiskaityti mokėjimo kortelėmis dar labiau supaprastina maisto ir kasdienių prekių pirkimą internetu. Šį sprendimą įgyvendinome atsižvelgdami į klientų pageidavimus. Tai ypač patogu tiems, kas užsako prekes iš užsienio – norint atsiskaityti mokėjimo kortele elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ nebūtina turėti banko sąskaitos viename iš Lietuvoje esančių bankų. Mokėjimo kortelė gali būti išduota bet kurioje iš Europos ekonominės erdvės šalių“, – sako bendrovės „Barbora“ direktorius Tomas Kibildis.

Į užsienį išvykę lietuviai yra viena tų pirkėjų grupių, kurios elektroninės prekybos maisto ir kasdieniais produktais privalumais naudojasi dažniau. Prekės yra užsakomos Lietuvoje likusiems artimiesiems.

Galimybė atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje banko kortele naudinga ir Lietuvoje esantiems pirkėjams, kuriems galimybė mokėti kortele pagreitina visą apsipirkimo internetu procesą. Vieną kartą elektroninėje parduotuvėje „Barbora“ atsiskaičius banko kortele, sistema šią kortelę atsimena ir perkant vėliau, kortelės duomenų suvedinėti nebereikia. „Barbora“ yra vienintelė maisto ir kasdienių prekių elektroninė parduotuvė šalyje savo pirkėjams pasiūliusi tokią galimybę. Atsiskaitymai interneto parduotuvėje priimami ir debetinėmis, ir kreditinėmis kortelėmis. „Barbora“ – pirmasis SEB banko klientas Lietuvoje, kuriam suteikta atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis internetu paslauga.

„Kurdami ar tobulindami teikiamas finansines paslaugas nuolatos atsižvelgiame ir į mūsų klientų nuomonę. Ne išimtis ir šis atvejis – klientui pageidaujant, bendradarbiaudami su SEB kolegomis iš kitų Baltijos šalių, įdiegėme šią paslaugą, kuri patogi tiek gyventojams, tiek įmonėms, apsiperkantiems internetu. 2015 metais tikimės šią paslaugą pasiūlyti ir platesniam SEB Lietuvoje klientų ratui“, – sako SEB banko Mokėjimo kortelių departamento direktorius Tomas Pigaga.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Kokių elektros kainų tikėtis birželį: kainų mažėjimui prielaidų kol kas nedaug

Gegužę vidutinė didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje siekė 82,33 Eur/MWh ir buvo 21,7 proc. aukštesnė nei tuo pačiu laikotarpiu pernai, kuomet mėnesio vidurkis buvo 67,64 Eur/MWh. Birželį kainų mažėjimui prielaidų kol kas nedaug – rinką toliau veikia riboti tarpvalstybiniai elektros perdavimo pajėgumai, žaliavų kainos, geopolitinis neapibrėžtumas ir prognozuojami šiltesni bei sausesni orai.

Elektros fiksuotos kainos planų vidutinės kainos padidėjo

Lietuvos nepriklausomų elektros energijos tiekėjų siūlomų vartotojams 12 mėn. ir 24 mėn. fiksuotos elektros kainos planų vidutinės 1 kWh kainos per savaitę padidėjo apie 1 procentą. Praėjusią savaitę šalyje pasigaminome apie 121 proc. suvartotos elektros – 256,3 GWh.

Elektros energija gegužę Lietuvoje brango 41 proc.

Gegužės mėnesį elektros kaina biržoje augo net 41,4 proc., o vidutinė mėnesio megavatvalandės kaina siekė 82,33 euro. Ekspertų teigimu, pagrindine tokio augimo priežastimi tapo jungties remontas.

2026 m. birželis
2026-06-03 19:41
Rekordinė saulės gamyba 23 proc. mažino elektros kainas
2026-06-01 19:17
95 % Lietuvos įmonių ruošiasi geopolitiniams trikdžiams, didžiausias prioritetas – kibernetinis atsparumas
2026-06-01 17:30
„Polestar“ tęsia plėtrą Europoje – pradedama prekyba Baltijos šalyse
2026-06-01 13:20
Per savaitę atpigo elektra
2026 m. gegužė
2026-05-29 17:29
ESO vadovas: investicijos į tinklą stiprina visos šalies saugumą
2026-05-27 19:47
Inovacijų agentūra: iki 2030 m. Lietuvos ekonomikai – 5,5 mlrd. eurų ir 10 tūkst. darbo vietų
2026-05-27 15:32
Praėjusią savaitę didmeninės elektros kainos Lietuvoje mažėjo 7 proc.
2026-05-27 10:31
Nepriklausomų elektros energijos tiekėjų siūlomų planų vidutinės kainos padidėjo
2026-05-26 09:27
Atleisti darbuotojus dėl DI tampa ekonomiškai nenaudinga – pastarasis pasirodė esantis brangesnis
2026-05-26 07:11
Per savaitę atpigo elektra, saulės elektrinės pagamino daugiausia elektros
2026-05-25 19:22
„Bitė Lietuva“ pajamos 2025 metais augo iki 340 mln. eurų, sumokėjo 40 mln. eurų mokesčių
2026-05-20 19:38
„StartupBlink 2026“ pasauliniame reitinge – rekordinis Vilniaus pakilimas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama