Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 11 d. 20:15
Istorinė akimirka Europoje: Europoje pademonstruotas pirmasis autonominis karo konvojus
Gruodžio 11 d. 17:27
Ką būtina žinoti verslui, norint tinkamai išsirinkti energijos kaupiklį?
Gruodžio 11 d. 14:21
Ploni, labai ryškūs ir net suvyniojami: OLED technologijomis paremti ekranai sparčiai veržiasi į rinkos lyderius
Gruodžio 11 d. 11:31
Kai atrodo per gerai, kad būtų tiesa: perspėjimas keliaujantiems dėl sukčių „Booking“ ir „Airbnb“ platformose
Gruodžio 11 d. 08:47
„Lexus“ pristatė „LFA Concept“ – ateities sportinį elektromobilį
Gruodžio 10 d. 20:20
Didžiausi žmonijos planai pakibo ant plauko: vienas „Starship“ manevras gali sužlugdyti grįžimą į Mėnulį
Gruodžio 10 d. 17:08
Patefono sugrįžimas: kodėl vis daugiau žmonių renkasi analoginį garsą?
Gruodžio 10 d. 14:19
Metalo laužo supirkimas: kaip vertinamas metalo laužas supirkimo punktuose?
Gruodžio 10 d. 11:36
„Toyota GAZOO Racing“ oficialiai pristatė „GR GT“ ir „GR GT3“
Gruodžio 10 d. 08:21
„Sony“ pristato „ALPHA 7 V“ ir FE 28-70MM F3.5-5.6 OSS II
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Nokia Siemens“ atleis 17 000 darbuotojų

Publikuota: 2011-11-24 10:22
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©Delfi.lt
Inf. šaltinis: Delfi.lt

Su finansiniais sunkumais kovojantys telekomunikacijų įrangos gamintojai „Nokia Siemens“ atleis 17 000 darbuotojų – 23 proc. visos įmonės darbo jėgos, rašo bbc.co.uk.

Šie atleidimai įmonės veiklos kaštus turėtų sumažinti maždaug 1 mlrd. eurų (3,45 mlrd. litų), skelbiama bendrovės pranešime.

Nuostolinga bendrovė, valdoma Suomijos „Nokia“ ir Vokietijos „Siemens“, konkuruoja su tokiomis įmonėmis, kaip „Huawei“ ir „Ericsson“.

Bendros įmonės savininkai šį projektą vertina kaip atskirą bendrovę. „Tai yra rimtas sprendimas. Esu tikras, kad tikslas yra pirminis viešas siūlymas. Tai nebūtų įmanoma esant dabartinei įmonės struktūrai ir veiklos modeliui“, – sakė „Swedbank“ analitikas jari Honko.

„Nokia Siemens“ generalinis direktorius Rajeevas Suri planuojamus atleidimus pavadino „nemaloniais, bet būtinais“.

„Vertinant nepriklausomos ateities perspektyvas turime jau dabar imtis veiksmų gerinant savo pelningumą ir pinigų generavimą“, – sakė direktorius.

„Šie pokyčiai nėra netikėti. Kai buvo paskirtas naujas tarybos pirmininkas, taryba pareiškė, kad reikia laukti strategijos atnaujinimo“, – sakė „Nordea Bank“ analitikas Sami Sarkamies.

Pasak jo, galima buvo tikėtis, kad bus paskelbta apie panašaus žmonių kiekio atleidimus keliais etapais. Analitikas mano, jog labai tikėtina, kad šis sprendimas teigiamai paveiks įmonės akcijų vertę.

„1 mlrd. eurų sutaupymas gali reikšti 10 centų už „Nokia“ akciją padidėjusį uždarbį“, – vertina S. Sarkamies.

Akcijų savininkų uždarbis už vieną akciją yra pagrindinis įmonės, kurios akcijomis prekiaujama biržoje, vertės rodiklis.

Suomijos ir Vokietijos technologijų milžinų valdoma bendrovė paskelbė, kad restruktūrizacijos programa turės įtakos viso pasaulio padaliniams.

Po pranešimo paviešinimo „Nokia“ akcijų vertė pakilo 2 proc. iki 4,27 euro už akciją. Pastaruoju metu „Nokia Siemens“ savo rinkoje jautė stiprų spaudimą iš rinkos lyderių „Ericsson“ pusės, vis labiau stiprėja konkurencija su Kinijos bendrovėmis „Huavei“ ir ZTE.

Tai nėra vienintelė šios rinkos bendrovė, paskelbusi apie didelio darbuotojų kiekio atleidimą. Konkurentai iš Prancūzijos „Alcatel Lucent“ 2007 metais atleido 12 500 darbuotojų, o „Ericsson“ 2009 metais atsisakė 5000 darbuotojų paslaugų ir 1500 darbuotojų – 2010 metais.

Finansines problemas sunkiai sprendžianti Kanados bendrovė „Nortel“ paskelbė bankrotą.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama