Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 26 d. 08:48
Kaip „macOS Sequoia“ nurodyti automatiškai atjungti išorinį diską, kai kopijavimas iš jo ar .dmg tomo yra baigtas
Gruodžio 25 d. 18:30
Kibernetinio saugumo specialistai įspėja: išmanusis dulkių siurblys gali jus stebėti ir jūs to net nežinote
Gruodžio 25 d. 08:10
Elektromobilių infrastruktūra ima panašėti į tradicines degalines
Gruodžio 24 d. 18:40
Naujiena keliautojams: oro uoste diegiama sistema, kuri gali pakeisti visos Europos keliones
Gruodžio 24 d. 08:38
Lietuvių požiūris į internetą ir DI: atviri technologijoms, tačiau atsargūs
Gruodžio 23 d. 18:22
Dirbtinis intelektas mažina naršyklės plėtinių poreikį: viskas keičiasi greičiau nei daugelis įsivaizdavo (1)
Gruodžio 23 d. 12:26
Kiek kainuoja šventinė nuotaika? Papasakojo, kaip apskaičiuoti galimas elektros išlaidas
Gruodžio 23 d. 08:53
Kai šventinė nuotaika tampa spąstais: KTU profesorius įspėja apie kibernetinių sukčių pinkles
Gruodžio 22 d. 18:22
Išmanusis telefonas praneša apie programinės įrangos atnaujinimą? Neskubėkite jo įsidiegti, gali kilti problemų
Gruodžio 22 d. 12:17
Tyrimas: pirkėjai Lietuvoje jaučiasi laisvai naudodamiesi dirbtinio intelekto pirkimo rekomendacijomis
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė „Deloitte“ jau dvyliktą kartą įgyvendino projektą „Technology Fast 50“ ir paskelbė sparčiausiai augančių Vidurio Europos regiono technologijų įmonių penkiasdešimtuką.

Į šių metų reitingus pateko technologijų bendrovės iš aštuonių Vidurio Europos regiono valstybių: Bulgarijos, Čekijos Respublikos, Vengrijos, Lietuvos, Lenkijos, Rumunijos, Serbijos ir Slovakijos Respublikos, iš kurių – net devyniolika įmonių pirmą kartą rungėsi „Fast 50“ reitinguose. Didžioji projekto dalyvių dalis – tai programinės įrangos (22) ir interneto paslaugų (21) kompanijos, dažniausiai aktyvią veiklą vykdančios Lenkijoje (20) ir Čekijos Respublikoje (9).

Iš atliktos įmonių finansinių duomenų analizės akivaizdu, jog į „Fast 50“ sąrašą patekusių įmonių vidutinis augimas per pastaruosius penkerius metus pakilo iki 1068 % (2010 m. – 967 % ).

Šiemet „Deloitte“ Vidurio Europos „FAST 50“ reitinguose pirmoji pozicija atiteko Rumunijos aviabilietų prekybos internetu mažmeninkui Vola.ro, kurio pajamų augimo rodiklis per paskutiniuosius penkerius metus pasiekė 6219 %. Tai – pirmasis atvejis „Fast 50“ projekte, kai Rumunijos įmonė užėmė pirmąją vietą, nutraukusi septynerių metų Lenkijos kompanijų dominavimo laikotarpį.

Šiais metais nominacijoje „Rising stars“ („Kylančios žvaigždės“) aukščiausia vieta atiteko Lenkijos biotechnologijų kompanijai „Selvita S.A.“, kurios paskutinių trejų metų pajamų augimas – 2623 %. Pernykštis „Rising Stars“ pirmosios vietos laimėtojas – Čekijos internetinės sporto svetainės operatorius „LiveSport“ – nusileido per vieną poziciją į antrąją vietą.

„BIG 5“ („Didysis penketas“) nominacijos viršūnėje 2011 m. atsidūrė Lenkijos interneto portalo operatorius „Netmedia S.A.“ sugebėjęs išsilaikyti bendro „Fast 50“ sąrašo aukščiausiame penketuke trečius metus iš eilės.

Šiais metais reitinguotos įmonės vidutiniškai augo 1068 %. Lyginant su praėjusių metų rodikliais akivaizdi 967 % augimo progresas. Tai – džiuginantis rodiklis, reiškiantis, kad „Technology Fast 50“ kompanijos sugebėjo pasiekti pakankamai spartų augimą sudėtingo ekonominio klimato kontekste.

Tarp sparčiausiai augusių penkiadešimties Vidurio Europos įmonių pateko dvi savo veikla visiškai skirtingos Lietuvos kompanijos: UAB „Synergium“ ir UAB „Arginta“. Pastaroji sąraše – jau nebe pirmus metus. „Synergium“ specializuojasi vertimų srityje, todėl didelę dalį laiko ir resursų skiria programinės įrangos, skirtos vertimui, kūrimui ir tobulinimui. „Arginta“ rinkoje labiau žinoma kaip gamybos įmonė, išties daug savo resursų skirianti inovacijai, atsinaujinančiai energijai ir tyrimams. Lyginant su praėjusiais metais, iš sąrašo iškrito UAB „Baltnetos komunikacijos“, kadangi augimas pastaraisiais metais nebuvo itin spartus, o bendras paskutinių penkerių metų augimo vidurkis tapo žemesnis nei kitų konkuruojančių kandidatų.

„Pagrindinis sunkumas, su kuo susiduriame daugelyje Vidurio Europos region šalių, įskaitant ir Lietuvą, yra potencialių bendrovių identifikavimas“, – teigia „Deloitte Lietuva“ Finansų konsultacijų departamento vadovas Linas Galvelė. Šiais metais Lietuvoje „Deloitte“ atrinko apie 80 bendrovių, kurios buvo pakviestos dalyvauti atrankoje bei pateikti detalesnius duomenis apie savo veiklą, tačiau aktyviai sudalyvavo mažiau nei pusė, o kriterijus atitiko dar mažesnė dalis. „Tikiu, kad Lietuvoje turėtų būti daugiau bendrovių, turinčių potencialą patekti tarp greičiausiai augančių regiono bendrovių, tačiau pakankamai sudėtinga išlaikyti akivaizdų augimą penkerius metus iš eilės“, – priduria Linas Galvelė.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama