Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 4 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 3 d. 20:39
Naujoji „Toyota Corolla“ tapo elektrine ir keičia automobilių rinkos istoriją
Gruodžio 3 d. 17:10
Kalėdinės nuolaidos: pirkimas ar taisymas? Buitinės technikos servisas ragina rinktis ekologiją ir taupymą
Gruodžio 3 d. 14:34
Tyrimas parodė, kad DI įmonėse kelia naujas rizikas: vadovus ragina atsižvelgti į dvi sritis
Gruodžio 3 d. 11:35
„Garmin“ pristato naująjį „inReach Mini 3 Plus“: suteikia galimybę susisiekti net ir esant už ryšio zonos ribų
Gruodžio 3 d. 08:25
Kaip patikrinti „Mac“ akumuliatoriaus ciklų skaičių ir įgalinti „Low Power“ režimą
Gruodžio 2 d. 20:17
Vairavimas pasikeis visiems laikams: naujausia „Android Auto“ versija kurs maršrutus ir reguliuos muziką
Gruodžio 2 d. 17:26
KTU molekulės, kurias naudoja pasaulis: lietuviškas proveržis perovskito technologijose
Gruodžio 2 d. 14:10
Penki „Samsung“ telefonai: kaip išsirinkti tinkamą sau?
Gruodžio 2 d. 11:28
Nematomų grėsmių žemėlapiai: kaip mokslininkai stebi radiaciją mūsų kaimynystėje
Gruodžio 2 d. 08:33
„Porsche“ pristatė galingiausius elektrinius „Cayenne“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Samsung“ sutiko sumokėti „Microsoft“ už „Android“ naudojimą

Publikuota: 2011-10-01 16:58
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©Delfi.lt
Inf. šaltinis: Delfi.lt

„Samsung“ nusprendė nebekovoti su „Microsoft“ dėl galimų patentinių teisių pažeidimo ir sutiko susimokėti licencinius mokesčius už kiekvieną parduodamą įrenginį su „Android“ bei bendradarbiauti su „Microsoft“ kuriant telefonus su „Windows“.

Tokiu būdu „Samsung“ prisijungė prie didėjančios įmonių jau pasidavusių „Microsoft“ spaudimui, grupės. Per pastaruosius tris mėnesius panašiu būdu su „Microsoft“ sutarė „Acer“, „General Dynamics“, „Itronix“, „Onkyo“, „Velocity Micro“, „ViewSonic“ ir „Wistron“, rašo tgdaily.com.

„Samsung“ sutiko sumokėti „Microsoft“ už „Android“ naudojimą

„Praėjusiais metais licencijavimo sutartis buvo pasirašyta su HTC, o šiandienos sutarimas su „Samsung“ reiškia, kad du pagrindiniai „Android“ įrenginių gamintojai įsigijo licenciją naudotis „Microsoft“ patentų rinkiniu. Šios dvi bendrovės kartu pagamino daugiau nei pudę visų „Android“ telefonų, kurie praėjusiais metais buvo parduoti JAV teritorijoje. Nepasirašęs licencijos liko tik vienas JAV rinkoje svarbus „Android“ išmaniųjų telefonų gamintojas, šiuo metu besibylinėjantis su „Microsoft“ - tai „Motorola Mobility“, – sakė „Microsoft“ advokatai Bradas Smithas ir Horacio Gutierrezas.

Patentinių klausimų ekspertas Florianas Muelleris tvirtina, kad „Samsung“ nebelaukia „Google“ pagalbos.

„Šio pranešimo turinys ir pasirašymo laikas kelia klausimų apie tai, kaip artimai „Google“ bendradarbiauja su pagrindiniais techninę įrangą gaminančiais partneriais. Prisiimdami apmokestinamą licenciją, „Samsung“ pripažįsta, jog „Android“ turi tam tikrų intelektinės nuosavybės problemų, kurias reikia spręsti licenciniais mokesčiai ir paneigia absurdišką idėją, kad įsigijus „Motorola Mobility“ „Google“ imsis ginti „Android“, – sakė F. Muelleris.

Tokiu būdu susitarus su „Microsoft“, visi „Samsung“ teisininkai galės sutelkti dėmesį į didžiausią patentinį galvos skausmą – bylinėjimąsi su „Apple“. Šiandien pastaroji bendrovė stengsis įtikinti Australijos teismą priimti sprendimą, draudžiantį prekybą „Samsung Galaxy“ planšetiniais kompiuteriais.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama