Elektronika.lt
 2025 m. spalio 18 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 17 d. 20:24
Ši lemputė yra didžiausias vairuotojų košmaras: dauguma daro lemtingą klaidą, bet šis sprendimas gali išgelbėti
Spalio 17 d. 17:42
Senos apgaulės, nauji spąstai: kodėl vis dar pasimauname ant sukčių kabliuko?
Spalio 17 d. 14:19
Ateitis po „Q-Day“ – pasaulis, kuriame šifrus laužys kvantiniai kompiuteriai
Spalio 17 d. 11:15
„Visa“ pristatė „Trusted Agent Protocol“ – naują sistemą, skirtą saugiai DI agentų prekybai
Spalio 17 d. 08:25
Studentai vos per dvi paras sukūrė idėją, galinčią tapti startuoliu: „Tai – tik pradžia“
Spalio 16 d. 20:20
Ši maža lemputė gali reikšti didelį gedimą: mechanikai įspėja, kad ignoravimas gali kainuoti tūkstančius
Spalio 16 d. 17:26
KTU mokslininkų proveržis: šimtus valandų veikiantys naujos kartos saulės elementai artėja prie komercinio pritaikymo
Spalio 16 d. 14:38
Kaip išvengti didelių sąskaitų šildantiems namus elektra, pataria ekspertas
Spalio 16 d. 11:16
Dirbtinio intelekto žinios darbo rinkoje tampa naująja anglų kalba (2)
Spalio 16 d. 08:28
Dirbtinis intelektas keičia darbo rinką: kokių įgūdžių prireiks jaunajai kartai 2030 metais?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

BSS pernai augo beveik ketvirtadaliu

Publikuota: 2009-03-12 13:04
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Baltic Software Solutions, UAB

Pažangią verslo procesų valdymo programinę įrangą kuriančios įmonės „Baltic Software Solutions“ (BSS) pernai metų apyvarta siekė 5,3 mln. Lt − 23 proc. daugiau nei 2007 m.

„Tai geriausi rezultatai per beveik 8-erius įmonės gyvavimo metus. Apyvartos didėjimui daugiausia įtakos turėjo sėkmingai vystomi projektai užsienio šalyse – Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pernai pasirašėme ne viena svarbią bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos ir užsienio įmonėmis“, − augimo priežastis įvardijo BSS generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

BSS yra viena didžiausių Kaune programinės įrangos įmonių, kurianti sprendimus tiek stambioms, tiek vidutinėms užsienio ir Lietuvos įmonėms. Praėjusiais metais beveik visas įmonės pajamas sudarė lėšos, gaunamos iš užsienio – beveik 89 proc. „Mūsų įmonė yra tarptautinės įmonių grupės CID narė. Tai ne tik padeda plėtoti verslą užsienio rinkose, tačiau ir leidžia abiejų įmonių darbuotojų patirtį ir bendradarbiavimą panaudoti vis didėjantiems klientų poreikiams patenkinti. Net 81 proc. pajamų gauname iš Vokietijos. Pagrindinius projektus iki šiol vykdėme Vakarų Europoje, tačiau turime ambicijų plėsti savo veiklą ir Pabaltijo regione“, − teigė A. Kavaliauskas.

Pernai BSS suteiktas „Microsoft“ auksinio partnerio statusas už įdirbį taikomųjų sprendimų ir duomenų valdymo sprendimų kūrimo srityje. Tai įrodo, kad BSS verslo valdymo sistemos yra itin pažangios, pritaikomos kiekvienam klientui.

Išaugo ir personalo skaičius – įmonės kolektyvo gretas papildė 23 įvairaus lygio administracijos ir techninio pobūdžio darbuotojai. Šiuo metu įmonėje dirba beveik 80-ies specialistų komanda.

2009 m. įmonė planuoja rinkai pasiūlyti naujų finansinei sričiai skirtų produktų. „Savo veiklą pradėjome nuo finansinių paslaugų valdymo sprendimų kūrimo – šioje srityje turime daugiausia patirties. Nuo šios savaitės prie mūsų komandos prisijungia itin daug patirties bankinėje srityje turintis specialistas Linas Blažaitis. Planuojame rinkai pasiūlyti inovatyvius mažmeninei bankininkystei skirtus klientų rizikos vertinimo sprendimus“, − sako A. Kavaliauskas.

L. Blažaitis prie bankams skirtų informacinių sistemų kūrimo ir diegimo dirba nuo 1993 m. „Patirties įgijau dirbdamas vienuose didžiausių ir patikimiausių Lietuvos bankų. Susipažinau su BSS veikla ir kuriamais pažangiais sprendimais, ir manau, kad kartu sėkmingai praplėsime bankinės srities produktų liniją, pasiūlysime Lietuvos rinkai ne vieną sprendimą, padėsiantį įmonėms išgyventi sunkmetį“, − teigia naujasis BSS komandos narys L. Blažaitis.

Šiemet BSS taip pat planuoja dalyvauti įvairiose užsienio IT parodose, forumuose. Artimiausias renginys – kovo 18 d. vyksiančios KTU „Karjeros dienos 2009“. „Įmonei strategiškai sėkmingus veiksmus atlikome dar iki krizės. Ir nors tiek Lietuvoje, tiek užsienyje vis daugėja žinių apie darbuotojų atleidimus – mes vis dar ieškome geriausių IT srities specialistų. Nors esame palankiai vertinami užsienio įmonių, Lietuvoje nesame pakankamai žinomi. Todėl vienas iš šių metų tikslų – įrodyti Lietuvos verslininkams, kad mūsų kuriama programinė įranga yra pažangus įrankis, taupantis įmonės lėšas, optimizuojantis veiklą bei padėsiantis sėkmingai persiorientuoti ir pasiruošti naujiems ekonomikos iššūkiams“, − teigia A. Kavaliauskas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Sostena“ atvėrė oficialios „Lynk & Co“ automobilių atstovybės Vilniuje duris ir pristatė naujausius „Lynk & Co“ modelius

Oficiali „Lynk & Co“ atstovė Lietuvoje, bendrovė „Sostena“, Vilniuje, Ukmergės g. 279, atidarė pirmąją šio inovatyvaus automobilių prekės ženklo atstovybę.

Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 78 proc. suvartotos elektros energijos. Vietinės elektros gamybą Lietuvoje užtikrino augusi šiluminių elektrinių gamyba, o trūkstama elektra importuota iš Latvijos, Lenkijos ir Švedijos. Vidutinė didmeninė elektros kaina buvo 0,126 Eur/kWh, arba 54 proc. didesnė nei ankstesnę savaitę, kai siekė 0,082 Eur/kWh.

Istorinės „Toyota“ investicijos Europoje: šimtai milijonų gamyklai Čekijoje ir viskas dėl elektromobilių

Japonijos automobilių milžinė paskelbė apie didžiausią investiciją savo istorijoje. Čekijoje bus statomas elektromobilių ir jų baterijų gamykla, o šiam projektui skirta net 680 mln. eurų. Tai pirmasis tokio masto elektrifikacijos „Toyota“ projektas Europoje.

2025 m. spalis
2025-10-17 10:57
Didmeninė elektros kaina Lietuvoje rugsėjį kilo 4,9 proc.
2025-10-16 19:48
Lietuvių startuolis „Uvireso“ su skaitmeninių inovacijų pagalba žengia į kosmosą
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-14 19:20
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis praėjusią savaitę buvo 48 proc. didesnis nei ankstesnę
2025-10-13 13:27
Kitąmet didmeninės rinkos elektros energijos rinkos kaina mažės, prognozuoja VERT
2025-10-10 21:00
Rugsėjo mėnesį elektros kainos augo vos 5 proc.
2025-10-10 13:06
Elektros kainos rugsėjį Lietuvoje augo, bet išliko artimos ES vidurkiui
2025-10-08 10:19
Spalio 10 d. – naujas kvietimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginiams
2025-10-08 07:37
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros fiksuotos kainos planų tarifus, didmeninei kainai kylant
2025-10-07 21:30
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus vartojimui elektros kaina augo 6 proc.
2025-10-06 16:22
Didmeninė elektros energijos kaina mūsų šalyje kilo
2025-10-06 13:25
„Stellantis“ nusprendė atsitraukti: elektromobilių planas subyrėjo, grįžta vidaus degimo varikliai
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama