Elektronika.lt
 2025 m. lapkričio 28 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 27 d. 20:21
„Audi“ atnaujino savo programėlę: integruotas „ChatGPT“ dirbtinis intelektas dabar keičia viską (1)
Lapkričio 27 d. 17:36
„Philips 27B2G5601“: daugiau galios ir mažesnis poveikis aplinkai
Lapkričio 27 d. 14:50
ES atvėrė kelią spartesniam internetui regionuose: ką tai reiškia Lietuvai?
Lapkričio 27 d. 11:17
Energijos gamybą pradėjo „European Energy“ saulės parkas, pirmasis Lietuvoje prijungtas prie balansavimo rinkos
Lapkričio 27 d. 08:28
Mokslininkai apie Lietuvos energetikos transformaciją: su kokiais iššūkiais susiduriame šiandien ir kiek pažengėme per šimtmetį?
Lapkričio 26 d. 20:19
Legendinė „Paint“ programėlė sulaukė didelio atnaujinimo, leis kurti kaip tikriems profesionalams
Lapkričio 26 d. 17:13
Lietuvių įmonė stiprina skaitmeninį saugumą Europoje: grėsmes padeda atpažinti anksčiau nei įvyksta ataka
Lapkričio 26 d. 14:49
Kaimynų skirtumai: lietuviai DI technologijomis pasitiki mažiausiai, latviai – labiausiai
Lapkričio 26 d. 11:30
U27G4XM dovanoja neprilygstamą HDR vaizdą su „Dual Frame” universalumu, o 25G4KUR – varžybų vertą greitį
Lapkričio 26 d. 08:25
Ar gali būti, kad stovėjimo aikštelių legendos netrukus išnyks?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Biuro mašinos“: spalviniai įrenginiai ir jų nuoma populiarėja

Publikuota: 2009-01-29 17:09
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Biuro mašinos, UAB

Visoje Lietuvoje veikianti spausdinimo ir vokavimo sprendimų UAB „Biuro mašinos“ 2008 metais 70% užaugino spalvinių biuro įrenginių nuomą bei 52% vokavimo mašinų pardavimus – tai didino bendrovės apyvartą.

„Biuro mašinų“ direktorius Virginijus Tumas teigia, kad metų rezultatus ypač augino populiarėjanti biuro įrenginių nuoma – dėl ekonominio nuosmukio bendrovės vengia vienkartinių didelių finansinių išlaidų. Jei 2006 m. tarp visų „Biuro mašinų“ klientams pastatytų įrenginių išnuomoti sudarė 29%, tai pernai ir parduotų, ir išnuomotų yra po 50%. Pasak V.Tumo, biuro įrenginių nuomą renkasi įvairaus dydžio bendrovės, nes taip gali matyti tikslias viso nuomos laikotarpio išlaidas, iš karto neskirti didelių sumų pirkiniui, neapsikrauti turtu ir rūpesčiais jį eksploatuojant. Beje, pernai rudenį naujų įrenginių nuoma nuo 3 metų pailginta iki 4: šiam laikotarpiui siūlomas fiksuotas abonentinis mokestis, aptarnavimas, aprūpinimas eksploatacinėmis medžiagomis ir garantijos.

Šoktelėjusią vokavimo mašinų paklausą „Biuro mašinų“ specialistai sieja su nuo šių metų įsigaliojusiomis Asmens duomenų apsaugos įstatymo pataisomis, kuriose numatyta, kad visos sąskaitos ar kita su asmens duomenimis susijusi informacija turi būti pristatyta vokuose arba įteikta asmeniškai.

Bendrovę augino ir stiprėjantys ryšiai su užsienio partneriais.

„2008 m. tapome technologijų bendrovės „Sharp“ daugiafunkcinių, spausdinimo, kopijavimo ir fakso įrenginių pardavimo ir techninio aptarnavimo oficialiu atstovu Lietuvoje. Taip pat ėmėmės atstovauti Europoje pirmaujančiai ir antrai pagal užimamą rinką pasaulyje pašto sistemų ir vokavimų mašinų kompanijai „Neopost“. Todėl dabar galime pasiūlyti įvairesnių įrenginių patraukliomis kainomis,“– sako V.Tumas.

Žvelgdamas į 2009 m. jis teigia, kad bene visi biuro įrangos gamintojai prognozuoja brangsiant šią techniką. Pvz., Japonų kompanija „Kyocera“ jau informavo apie kainų kilimą.

„Ši kompanija teigia, kad biuro įranga brangs dėl pakitusio jenos ir euro santykio. Kiti gamintojai įrangos brangimo priežasčių atvirai nedeklaruoja, tačiau tendencija jau aiški“, – teigia „Biuro mašinų“ vadovas ir priduria, kad dar anksti prognozuoti, kaip greitai pasaulinių gamintojų skelbiami pokyčiai atsilieps Lietuvos verslui.

Vilniuje įsikūrusios „Biuro mašinos“ padalinius turi Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Bendrovė nuomoja bei parduoda spausdinimo, kopijavimo bei daugiafunkcinius biuro įrenginius, prekiauja vokavimo mašinomis visoje Lietuvoje. „Biuro mašinose“ dirba 52 darbuotojai.

Bendrovė pernai sukrovė 8,8 mln. Lt apyvartą, o tai 7% daugiau nei 2007 m. kai ji sudarė 8,2 mln. Lt. 2006 m. „Biuro mašinų“ apyvarta buvo 4,6 mln. Lt, 2005 m. – 4 mln. Lt.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas

Nepriklausomų elektros tiekėjų siūlomų 24 mėn. fiksuotos kainos planų vidutinė 1 kWh kaina per savaitę padidėjo 0,3–0,4 proc., o 12 mėn. fiksuotos kainos planų vidutinė kaina nepakito. Lietuvoje praėjusią savaitę pasigaminome 62 proc. suvartotos elektros energijos – 162,6 GWh, arba 30,3 proc. daugiau nei ankstesnę savaitę.

„Tesla“ elektrinių automobilių pardavimai atsigauna, tačiau bendrovės pelnas ir toliau mažėja

„Tesla“ paskelbė 2025 metų trečiojo ketvirčio finansinius rezultatus, kurie sukėlė dvejopų reakcijų. Bendrovė pasiekė naują rekordą pagal pajamas, tai 23,99 mlrd. eurų ir pristatė net 497 tūkst. elektromobilių. Tačiau kartu su augančiais pardavimais „Tesla“ pelnas smarkiai sumažėjo.

Artėjama prie naujos puslaidininkių krizės? Kinijos ir Europos konfliktas jau verčia uždaryti gamyklas

Automobilių gamintojas „Volkswagen“ sustabdė dviejų populiarių modelių „Golf“ ir „Tiguan“ gamybą. Bendrovė tikina, kad tai suplanuota gamybos pertrauka, neturinti nieko bendra su galimais elektronikos tiekimo sutrikimais. Vis dėlto daugelis analitikų įžvelgia, kad priežastis gali būti daug gilesnė ir susijusi su nauju puslaidininkių tiekimo chaosu Europoje.

2025 m. lapkritis
2025-11-26 16:44
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus elektros vartojimui, elektros kainos augo 19 proc.
2025-11-24 13:58
Praėjusią savaitę didmeninė elektros energijos kaina Baltijos jūros regione didėjo
2025-11-23 16:29
„Elesen“ 2025 m. I pusmečio rezultatai: augimas nepaisant rinkos sąstingio
2025-11-23 12:26
Leidimas „Paysera“ įsigyti UAB „Finansinės paslaugos Contis“ užbaigia 165 tūkst. klientų kortelių gelbėjimo operaciją
2025-11-19 21:06
„Tesonet“ spartina dirbtinio intelekto kryptį – 6 naujos investicijos ir švedų vienaragis portfelyje
2025-11-19 16:59
Lietuvos kosminių palydovų gamintoja „Kongsberg NanoAvionics“ plečia veiklą Jungtiniuose Arabų Emyratuose
2025-11-18 21:06
Praėjusią savaitę rekordiškai išaugus vėjo gamybai, elektros kaina išliko stabili
2025-11-18 16:38
Padidėjus vietinei generacijai – mažesnė didmeninė elektros kaina, o mokėjimo planų kainas didino tik vienas tiekėjas
2025-11-17 21:09
EIMIN skiria finansavimą DI reguliacinei smėliadėžei
2025-11-17 13:31
Energijos išteklių kainos praėjusią savaitę išliko stabilios, keitėsi apie vieną procentą
2025-11-16 13:33
Spalį elektros kainų augimą lėmė jungčių remontai (2)
2025-11-16 07:38
Didmeninių elektros energijos kainų vidurkis spalį kilo 25 proc. beveik visame Baltijos jūros regione
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama