Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 14 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 13 d. 20:32
Naujieji „Garmin Forerunner 70“ ir „Forerunner 170“: daugiau motyvacijos kiekvienam bėgimui
Gegužės 13 d. 18:25
Pristatytas prabangiausias ir technologiškai pažangiausias visų laikų „Range Rover“
Gegužės 13 d. 16:29
SAP pristato autonomiškai veikiančios įmonės koncepciją
Gegužės 13 d. 14:30
Dirbtinis intelektas ir mokymosi kokybė: kodėl mokymuisi reikia laiko net DI amžiuje? (1)
Gegužės 13 d. 12:06
Kaip nepasimesti stojimų labirinte: patarimai būsimiems studentams
Gegužės 13 d. 10:17
ESO investicijos tinklo modernizavimui neaplenkia ir Utenos apskrities: šiemet bus nutiesta 340 km kabelinių linijų
Gegužės 13 d. 08:35
Nauja „iOS 18.2“ garsumo kontrolės sistema
Gegužės 12 d. 20:20
„Autorystės išplovimas“: kaip DI, per kelias sekundes, paverčia svetimą kūrinį „niekieno“ nuosavybe
Gegužės 12 d. 18:47
Dirbtinis intelektas drastiškai keičia IT rinką: kokių specialistų reikės ateityje?
Gegužės 12 d. 16:19
Agentinio dirbtinio intelekto ekspertas: tradicinio „ChatGPT naršyklėje“ era baigiasi (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Lietuviai tieks įrangą dviem didžiausiems Kazachstano bankams

Publikuota: 2008-03-26 14:32
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Penkių kontinentų bankinės technologijos, UAB

„Penkių kontinentų“ įmonių grupei priklausanti kompanija „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) laimėjo Kazachstane skelbtus konkursus dėl bankinės įrangos diegimo ir priežiūros didžiausiuose šalies bankuose „Halyk Bank“ ir „ATF Bank“.

„Augančia Kazachstano rinka domisi nemažai stambių kompanijų tiek iš Rytų, tiek iš Vakarų. Taigi nugalėti šiuose konkursuose buvo tikrai nelengva. Didžiuojamės tuo, kad mums pavyko“, – sako bendrovės „BS/2 Kazachstanas“ direktorius Andrius Butkus.

Šiemet 85-erių metų sukaktį mininčiam „Halyk Bank“ įmonė BS/2 įrengs beveik 300 vokiečių kompanijos „Wincor Nixdorf“ bankomatų, iš jų 30 su grynųjų priėmimo funkcija. Beje, šiame Kazachstano banke BS/2 jau įrengusi daugiau kaip 1,3 tūkst. bankomatų, informacijos terminalų ir kitų savitarnos įrenginių.

„ATF Bank“, kurį neseniai įsigijo viena iš didžiausių finansų grupių Vidurio ir Centrinėje Europoje „UniCredit Group“, Lietuvos kompanija įdiegs 350 „Wincor Nixdorf“ bankomatų. Kiek anksčiau šis Kazachstano bankas iš Lietuvos kompanijos yra įsigijęs 100 bankomatų.

„Džiaugiamės sėkminga verslo plėtra Kazachstane ir kitose Azijos šalyse, kur verslo sąlygos yra kur kas sudėtingesnės nei, pavyzdžiui, Baltijos valstybėse. Nepaisant kai kurių rizikos faktorių, šios rinkos turi daug potencialo“, – įsitikinęs A. Butkus.

Kazachstano Nacionalinio banko duomenimis, kovo pradžioje šioje šalyje veikė 4,9 tūkst. bankomatų. Tuo tarpu Lietuvoje, kaip rodo Lietuvos banko statistika, veikia 1,3 tūkst. bankomatų.

BS/2 yra oficiali pasaulinės kompanijos „Wincor Noxdorf“ atstovė Rytų Europoje ir Centrinėje Azijoje. Bankinę įrangą, jai skirtus programinius sprendimus ir įvairias paslaugas Lietuvos bendrovė parduoda daugiau nei 60-yje pasaulio šalių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nepriklausomų elektros energijos tiekėjų siūlomų planų kainos didėjo

Lietuvos nepriklausomų elektros energijos teikėjų siūlomų vartotojams 12 mėn. ir 24 mėn. fiksuotos kainos planų vidutinės 1 kWh kainos per savaitę padidėjo 1 procentu.

Balandį didmeninės elektros kainos Lietuvoje sumažėjo beveik trečdaliu ir buvo artimos mažiausioms tarp ES šalių kainoms

Pavasario orai balandį lėmė didesnę saulės ir vėjo elektrinių elektros gamybą bei mažesnes didmenines elektros kainas nei pernai. Vidutinė didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje balandžio mėnesį siekė 58 Eur/MWh – 29 proc. mažiau nei kovą, kai buvo 82 Eur/MWh. Didmeninės elektros kaina Baltijos šalyse buvo mažesnė nei ES valstybių vidurkis, kuris siekė 77 Eur/MWh.

Lietuvos elektros rinka keičiasi: net 100 kW elektrinės jau gali uždirbti iš balansavimo

Iki šiol elektros balansavimo rinkoje dominavo stambieji dalyviai – hidroakumuliacinės, dujinės elektrinės ir valstybės valdomos energijos kaupimo sistemos. Mažesni gamintojai, nors teoriškai galėjo dalyvauti, praktiškai susidurdavo su reikšmingais techniniais ir finansiniais barjerais.

2026 m. gegužė
2026-05-12 21:09
Balandį elektros kainos Lietuvoje mažėjo 29 proc.
2026-05-12 13:45
Praėjusią savaitę brango elektra
2026-05-11 21:17
„Enefit“ 2025 m.: nuostolingų metų kontekste – stabili rinkos dalis
2026-05-09 08:25
„ETNA“ įsigijo „Brolis Defence Group“
2026-05-08 07:05
Didmeninės elektros kainos augo 35 proc.
2026-05-07 21:02
Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės eksporto proveržis
2026-05-07 11:03
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros energijos kainas
2026-05-07 09:32
„Civinity“ perka liftų inžinerijos verslą Pietų Europoje, kuris per metus sugeneruoja apie 19 mln. eurų pajamų
2026-05-07 07:23
„Western Union“ išleido USDPT stabilųjį kriptotokeną „Solana“ tinkle tarptautiniams mokėjimams
2026-05-05 19:38
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis kilo
2026-05-05 13:03
„Crayon“ Lietuvoje tampa „SoftwareOne“: stiprina globalias kompetencijas ir vieningą veikimą rinkoje
2026-05-04 21:08
Pernai „Modus Group“ pajamos siekė 561 mln. eurų, per metus augo 17 proc.
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama