Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 15 d. 18:33
Nematoma „ChatGPT“ kaina: ar jūsų sugeneruotas eilėraštis išgėrė daugiau vandens nei jūs per dieną?
Gegužės 15 d. 16:42
„Telia“ teiks dirbtinio intelekto platformą verslui
Gegužės 15 d. 14:22
Tarp 12 geriausiųjų pasaulyje: FTMC fizikė J. Žemgulytė pateko į NATO konkurso finalą
Gegužės 15 d. 12:31
Saulės elektrinių bumas turi ir kitą pusę: jau dabar daugėja pavojingų atliekų
Gegužės 15 d. 10:36
Akmenės LEZ 30 MW vėjo parke įdiegti inovatyvūs lietuvių energijos valdymo sprendimai
Gegužės 15 d. 08:41
Ar įmanoma, kad Lietuvoje dingtų internetas? (2)
Gegužės 14 d. 20:21
Tamsioji DI pusė – neegzistuojantys šaltiniai ir netikros citatos: kaip neapsigauti?
Gegužės 14 d. 18:36
Ekspertas apie artėjantį 6G: internetas leis liesti, jausti ir užuosti per atstumą
Gegužės 14 d. 16:27
Kruonio teritorijoje energiją kaups ne tik baseinas, bet ir kaupikliai
Gegužės 14 d. 14:04
Ko mus gali išmokyti mokslinė fantastika?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Labas Extreme Jam 2006“ sezono atidarymas padės pajusti gatvės gyvenimo ritmą

Publikuota: 2006-06-08 10:19
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: BITĖ Lietuva, UAB

Šį šeštadienį, birželio 10 dieną prie Vilniaus Baltojo tilto adrenalino mėgėjus suburs tarptautinės ekstremalų varžybos „LABAS Extreme Jam 2006“. Renginio metu virs tikras gatvės ekstremalų gyvenimas: triukus demonstruos geriausi Lietuvos ir užsienio ekstremalai, o gatvės pulsą padės pajusti kiečiausi šalies DJ ir muzikantai.

„LABAS Extreme Jam 2006“ sezono atidaryme netrūks naujovių – pirmą kartą gatvės nuotaiką palaikys gyvo „beat-box“ ritmas bei „break-dance“ šokėjai, kurie šoks pagal gyvą, vien lūpomis išgaunamą muziką. O viena iš renginio intrigų taps graffiti mėgėjų pasirodymai: jie apipieš specialiai tam skirtą autobusą. Jau tradiciniu tapusį renginį organizuoja telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ išankstinio mokėjimo paslauga „Labas“ kartu su ekstremalaus sporto klubu „Iksas“. „Labas Extreme Jam 2006“ – septintasis jų organizuojamas ekstremalaus sporto renginys.

„Daugybė puikių idėjų gimsta tiesiog gatvėje, tad nusprendėme jomis pasidalinti su visais ekstremalaus sporto, muzikos, šokio ar graffiti gerbėjais. „LABAS Extreme Jam 2006“ renginyje tikimės atskleisti tikrą gatvės gyvenimą – tokį, koks jis verda didmiesčių kiemuose ir aikštėse atėjus šiltajam metų sezonui“, – sakė „Bitės Lietuva“ Privačių klientų marketingo direktorius Paulius Dambrauskas.

„Labas Extreme Jam 2006“ sezono atidarymo renginyje dėl geriausiųjų vardų susirungs riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių sporto mėgėjai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Ekstremalų kovos užvirs jau nuo 12.30 valandos, o nugalėtojų apdovanojimai numatyti 16.50 valandą. Muzikos foną pasirodymams kurs geriausias hip-hop DJ Lietuvoje DJ Mamania, o renginį ves Marius Šmitas.

Į tradicines ekstremalų rungtynes atvyks ir gerai žinomos ekstremalaus sporto žvaigždės. Tarp jų – daugelio tarptautinių riedučių varžybų prizininkas iš Rusijos Lionia Kamburovas.

„Street life“ kultūra Lietuvoje vis labiau populiarėja, todėl šiemet be ekstremalų varžybų vyks ir daugybė kitų reginių, kuriuos vienys gatvės stilius. Kaip ir kiekvienas „Labas Extreme Jam“ renginys, šis taip pat nestokos naujovių“, – sakė ekstremalaus sporto klubo „Iksas“ atstovas Giedrius Skrebutėnas.

Šių metų renginyje žiūrovai galės stebėti ir išskirtinį graffiti mėgėjų pasirodymą – jie apipieš specialiai tam skirtą autobusą. Vėliau šį autobusą bus galima išvysti įvairių šalies miestų gatvėse. Planuojama, kad autobusas „transportuos“ ekstremalus į kitus Lietuvos miestus, kuriuose vyks ekstremaliam sportui skirti renginiai. „Lietuvoje to dar niekas nedarė, tad mes būsime pirmieji. Šiuo žingsniu siekiame paskatinti jaunimą piešti tik ten, kur tai daryti galima“, – teigė G. Skrebutėnas. „LABAS Extreme Jam 2006“ gatvės ritmą kvies pajusti ir „Street life“ idėją palaikantys muzikos atlikėjai ir grupės - „sdh band“ su „pushu & def one“ bei grupė SEL.

„LABAS Extreme Jam 2006“ sezono atidarymo programa:

12.30 Bandymas: riedlentės, riedučiai, BMX dviračių sportas

14.00 Pasirodymas: riedučiai ir riedlentės

14.10 „sdh band“ ir „pushaz&def one“

14.40 Finalas: riedlentės, riedučiai, BMX dviračių sportas

16.10 Pasirodymas: riedučiai ir riedlentės

16.20 Grupė SEL

16.50 Apdovanojimai

Jeigu lis, renginys įvyks sekmadienį, birželio 11 dieną, tuo pačiu metu.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nacionalinio jaunųjų inžinierių čempionato „Steam Team“ finale susigrums stipriausios komandos iš visos Lietuvos

Gegužės 15 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyks ketvirtojo nacionalinio jaunųjų inžinierių čempionato „Steam Team“ finalas. Jame susitiks pusfinaliuose nugalėjusios 15 išradingiausių moksleivių komandų iš visos šalies.

Vytauto Didžiojo universitete prasidėjo priėmimas į magistrantūros studijas

Nuo gegužės 5 d. 12.00 val. Vytauto Didžiojo universitete prasideda priėmimas į magistrantūros studijas. Norintys studijuoti magistrantūros studijose kviečiami teikti prašymus internetu. Pirmasis priėmimo į magistrantūros etapas vyks ir stojantieji prašymus gali pateikti iki birželio 26 d. 12.00 val.

Rugsėjį Klaipėdoje duris atvers „Airtech“ dronų mokymo centras

Balandžio 29 d. Klaipėdos technologijų mokymo centre pasirašyta šio centro ir Lietuvos neformaliojo švietimo agentūros bendradarbiavimo sutartis dėl „Airtech“ metodinio centro įkūrimo.

2026 m. gegužė
2026-05-12 19:16
„Mokykla ir DI: grėsmė ar galia?“ – nemokama konferencija ir išmanios dirbtuvės mokytojams
2026-05-12 07:12
Netikėtos jaunimo idėjos tampa verslais – KTU apdovanojo inovatyviausias moksleivių komandas
2026-05-04 13:17
Nacionalinėje programoje mokytojai kūrė technologinius sprendimus: elektronika keliasi į klases
2026-05-02 08:25
KTU – stipriausias inžinerinis universitetas Lietuvoje
2026-05-01 08:03
VU išlieka lyderis Lietuvos universitetų reitinge
2026 m. balandis
2026-04-28 17:42
KTU atidaryta pažangi energetikos laboratorija: stiprins studentų praktinius gebėjimus
2026-04-27 07:19
Seimas: pavesta patvirtinti mobiliųjų telefonų naudojimo mokyklose rekomendacijas
2026-04-23 08:31
CERN mokslas arčiau mokyklų: KTU ir partneriai pristato naujas galimybes
2026-04-21 13:30
Inžinerija Panevėžyje: verslo plėtra ir augantis specialistų poreikis
2026-04-20 10:31
Duomenimis grįsta ekonomika: naujos kartos specialistų rengimas
2026-04-16 17:26
KTU atidaryta pažangi energetikos laboratorija: stiprins studentų praktinius gebėjimus
2026-04-16 14:32
„Vilnius Tech“ taps verslo ir talentų traukos centru: vyks 22-oji karjeros diena GRAVITY
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama