Elektronika.lt
 2025 m. spalio 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 20 d. 08:46
Susirašinėjimas su sukčiais įmonei kainavo 60 tūkst. eurų: ekspertas paaiškino, kaip nusikaltėliai pergudrauja verslus
Spalio 19 d. 20:15
Vairuotojų svajonės tampa realybe: nauji elektromobiliai važiuos toliau, krausis greičiau ir svers mažiau
Spalio 19 d. 17:18
Dirbtinio intelekto dilema verslui: žinių trūkumas kelia didesnį susirūpinimą nei duomenų apsauga
Spalio 19 d. 14:12
Išmanioji energetika Turto banko pastatuose – bus įrengiami energijos kaupikliai
Spalio 19 d. 11:22
Anglys ir dujos ar saulė ir vėjas: ar lietuviai už elektrą moka mažiau nei lenkai?
Spalio 19 d. 08:15
Strateginis sprendimas kibernetiniam atsparumui – saugumo operacijų centras
Spalio 18 d. 20:28
Dirbtinis intelektas kuria tyrimus, kurie keičia gydymą: suklastoti straipsniai galėjo kainuoti tūkstančius gyvybių
Spalio 18 d. 17:38
Dirbtinis intelektas atkeliauja ir į vejos priežiūrą: „Husqvarna“ pristatė dar išmanesnius robotus vejapjoves
Spalio 18 d. 14:45
„Microsoft“ skaitmeninės gynybos ataskaita 2025: daugiau nei pusė kibernetinių atakų susijusios su išpirkos reikalavimais ir šantažu
Spalio 18 d. 11:25
Sudužo telefono ekranas: kada pirkti naują apsimoka labiau nei taisyti?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Valstybė kompensavo už studijas sumokėtą kainą 1767 studentams

Publikuota: 2012-01-30 16:07
Tematika: Švietimas, studijos
Aut. teisės: ©Diena.lt
Inf. šaltinis: Diena.lt

Valstybinis studijų fondas išmokėjo daugiau nei 11,6 mln. Lt kompensacijų valstybės nefinansuojamose vietose geriausiai studijavusiems studentams. Kompensacijas gavo daugiau nei 1,7 tūkst. studentų.

Už studijas sumokėta kaina buvo kompensuota studentams, įstojusiems 2009 m. ir jau pabaigusiems 2 metus arba pusę studijų programos. Kompensacijos skirtos studentams, kurie visą šį laikotarpį arba dalį jo (1–3 semestrus) studijavo valstybės nefinansuojamose vietose.

„Daugiau nei 7,5 mln. Lt buvo išmokėti 883 studentams, studijuojantiems šalies universitetuose. Dar 4,1 mln. Lt buvo paskirstyti 884 studentams, studijuojantiems kolegijose“, – informavo Jurga Barcevičiūtė, Valstybinio studijų fondo vyresnioji specialistė.

Pasak jos, nors universitetų ir kolegijų studentų, gavusių kompensacijas, skaičius labai panašus, tačiau universitetų studentams išmokėta suma yra beveik dvigubai didesnė. „Taip yra dėl to, jog universitetuose studijų kaina yra didesnė“, – sakė ji.

Didžiausia išmokėta suma vienam asmeniui viršijo 37 tūkst. Lt. Šią kompensaciją gavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas, studijuojantis Orlaivių pilotavimo programoje. Mažiausia kompensacija – 500 Lt už vieną semestrą – išmokėta tos pačios aukštosios mokyklos studentui, studijuojančiam Įstaigų vadybos programoje.

Daugiausia kompensacijų (176) buvo išmokėta Vilniaus kolegijos studentams. Kiek mažiau – Vilniaus universiteto (138) bei Kauno kolegijos (120) studentams.Už studijas sumokėtos kainos kompensaciją gali gauti tik akademinių skolų neturintis asmuo, kurio rezultatų vidurkis yra ne mažesnis už jų aukštųjų mokyklų, jų studijų programų ir formos to paties kurso studijų rezultatų vidurkį. Geriausius studentus atrinko aukštosios mokyklos savo nustatyta tvarka. Studentams iš valstybės biudžeto kompensuojama faktiškai sumokėta studijų kaina, ne didesnė už norminę studijų kainą.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
«« Atgal Į pradžią

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama