Elektronika.lt
 2025 m. rugsėjo 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugsėjo 11 d. 17:19
Elektromobilumo rinka – kryžkelėje: kaip užtikrinti tolesnę jos plėtrą?
Rugsėjo 11 d. 14:23
Savarankiško gyvenimo pradžia: kaip vartoti elektrą, kad pinigų liktų daugiau?
Rugsėjo 11 d. 11:24
Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnyba: atsakomybė už dirbtinį intelektą tenka žmogui
Rugsėjo 11 d. 08:38
„Škoda“ pristatė elektrinį ateities universalą – „Vision O“ koncepciją
Rugsėjo 10 d. 20:53
Kinijos technologinė pažanga stebina visą pasaulį: pademonstruota įspūdinga plūduriuojanti turbina
Rugsėjo 10 d. 17:01
Nuo „Pac-Man“ iki „Mortal Kombat“: arkadinių žaidimų pakilimas ir nuosmukis
Rugsėjo 10 d. 14:44
KTU, Latvijos ir Taivano mokslininkai kuria NIR-OLED technologiją: žingsnis link pažangesnių 3D jutiklių
Rugsėjo 10 d. 11:52
Lietuvių startuolis pasauliui pristatys ateities technologiją: duomenis saugos molekulėje
Rugsėjo 10 d. 08:27
Pirmasis BMW „Neue Klasse“ modelis – viena įkrova 805 km įveikiantis „BMW iX3“
Rugsėjo 9 d. 20:29
Istorinė akimirka kosmose: NASA parodė, ką slepia jų brangiausias palydovas, tokio įrenginio dar nebuvo
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Fun football drills
Football Training Equipment, Defending drills football, Kids football training kit
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

10G Ethernet taps masiniu jau šiais metais – „Realtek“ parodė daugybę prieinamų valdiklių

Publikuota: 2025-06-05 06:22
Tematika: Telekomunikacijos
Aut. teisės: ©TopCom.lt
Inf. šaltinis: TopCom.lt

Praėjo dveji metai nuo tada, kai „Realtek“ išleido tinklo valdiklius, palaikančius 5 Gbit/s spartą ir užsiminė apie artėjantį naujų valdiklių, palaikančių 10 Gbit/s, pristatymą. „Computex 2025“ parodoje gamintojas pristatė kelias naujoves, skirtas įvairiems rinkos segmentams – nuo vartotojiškų kompiuterių iki serverių sprendimų ir USB variantų.

Bazinis (vartotojiškas) valdiklis yra „RTL8127“, palaikantis visą greičių diapazoną nuo 10 Mbit/s iki 10 Gbit/s ir sunaudojantis mažiau nei 2 W energijos. Kitas yra „RTL8127AP“, skirtas serveriams, palaikantis visišką nuotolinį valdymą per „DASH 1.2“. Abu valdikliai naudoja PCIe 4.0 x1 sąsają, kas gali šiek tiek riboti jų suderinamumą su modernesnėmis sistemomis.

Taip pat buvo parodytas „RTL8127ATF“ valdiklis, skirtas optinio pluošto linijoms. Tačiau jis nepalaiko 10/100 Mbit/s spartos, o jo energijos sąnaudos siekia šiek tiek daugiau nei 1 W. Panašiomis savybėmis ir reikalavimais pasižymi „RTL8127AT“ valdiklis.

Abu šie valdikliai skiriasi nuo dviejų ankstesnių tuo, kad palaiko PCIe Gen 3 x2 ir PCIe Gen 4 x1 sąsajas, taip pat turi fizinę PCIe x2 sąsają, kas riboja jų suderinamumą ir galimybę naudoti kaip plėtinių plokštes kai kuriose pagrindinėse plokštėse.

Bendrovė taip pat pristatė „RTL8159“ valdikį su USB 3.2 Gen 2×2 sąsaja (10 Gbit/s). Jis palaiko greičių diapazoną nuo 10 Mbit/s iki 10 Gbit/s. „Realtek“ pademonstravo kelis šio sprendimo pagrindu sukurtus prototipus, tačiau galutinės vartotojiškos šių produktų versijos gali atrodyti visiškai kitaip.

Be LAN valdiklių, „Realtek“ taip pat pristatė kelias naujas 10 Gbit/s Ethernet PHY integruotas grandines. Šie sprendimai gali būti naudojami prieinamesniuose vartotojiškuose tinklo komutatoriuose (switch), nes būtent prieinamų 10 Gbit/s grandinių trūkumas iki šiol stabdė pigesnių sprendimų atsiradimą. Ateityje jie gali būti naudojami ir kai kuriuose maršrutizatoriuose bei kabeliniuose modemuose, nes, anot bendrovės, šios naujienos yra gerokai pigesnės už šiuo metu rinkoje esančius sprendimus. Nauji PHY taip pat gali būti naudojami įvairiuose variniuose SFP+ adapteriuose (transiveriuose) su RJ45 jungtimi.

Nors „Realtek“ nenurodė naujų tinklo sprendimų kainos, bendrovės atstovas parodoje užsiminė, kad ji bus dvigubai didesnė už dabartinių „Realtek“ 5 Gbit/s lustų kainą, kurie, savo ruožtu, yra dvigubai brangesni už 2,5 Gbit/s lustus. Kalbant apie vartotojiškus produktus, tikėtina, kad rinkoje pasirodys 10 Gbit/s tinklo plokštės, kainuojančios mažiau nei 50 USD, o galbūt net pigiau. „Realtek“ taip pat pranešė, kad šiais metais bus išleistos kelios pagrindinės plokštės su „RTL8127“ valdikliu, o pirmieji naujų tinklo plokščių modeliai turėtų pasirodyti paskutinį šių metų ketvirtį.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Pristatytas naujasis „Honor X7c“ išmanusis telefonas su „MediaTek“ lustu ir 50 MP kamera

Internete jau kuris laikas buvo kalbama apie „Honor X7c 5G“ išmanųjį telefoną, o dabar apie jį paskelbta ir oficialiai. Naujasis įrenginys kainuos maždaug 147 eurus, pažvelkime, ką gamintojas siūlo už šią kainą.

„Google Messages“ programėlė pasipildė nauja galimybe, nuo šiol galėsite ištrinti išsiųstas žinutes

Dar ne taip seniai „Messages“ aplikacijoje atsirado galimybės siųsti nuotraukas originalia kokybe. Dabar atliekamas dar vienas svarbus pakeitimas, kuris leis naudotojams atšaukti išsiųstas žinutes.

Sulenkiamų telefonų bumas įgauna pagreitį: „Google“, „Honor“ ir „Tecno“ spraudžia „Samsung“ į kampą

Pastaruoju metu fiksuojamas didėjantis sulenkiamų išmaniųjų telefonų populiarumas, o tai puikiai iliustruoja ir naujausi duomenys. Remiantis „Counterpoint Research“ (CR) duomenimis, rinka Europoje sparčiai auga, o 2024 metais jų siuntimai padidėjo net 37 proc.

2025 m. rugsėjis
2025-09-08 08:16
Pristatytas nė 100 eurų nekainuosiantis „Infinix Hot 60i 5G“ išmanusis telefonas su didelės talpos baterija
2025-09-07 16:17
„Tecno“ pristatė dar vieną nebrangų išmanųjį telefoną: paskelbta apie naująjį „Spark Go 5G“ modelį
2025-09-07 14:30
Pristatytas naujasis „Vivo G3 5G“ išmanusis telefonas su „Dimensity 6300“ mikroschemų rinkiniu
2025-09-07 10:25
Palydovai kovoja prieš raketas: tai tampa ukrainiečių išsigelbėjimu, kosminė parama mūšio lauko tamsoje
2025-09-04 13:21
Minėdamas sukaktį, VU Fizikos fakultetas radijo bangomis skleis žinią visam pasauliui
2025-09-03 18:21
Pristatytas naujasis „Poco M7 4G“ išmanusis telefonas su didelės talpos baterija
2025-09-03 16:53
„OPPO A6 Max“ išmanusis telefonas su 7000 mAh baterija ir IP69 apsauga
2025-09-02 22:01
Viešas „Wi-Fi“ – patogumas ar spąstai? Prasidedant mokslo metams ekspertas įspėja studentus
2025-09-02 06:11
„Lava“ pristatė nebrangų „Blaze AMOLED 2“ modelį su puikiu ekranu, „MediaTek“ lustu ir plonu korpusu
2025-09-01 18:38
„Android 17“ operacinės sistemos versija jau turi savo kodinį pavadinimą
2025-09-01 10:12
Pristatytas „Vivo T4 Pro“ išmanusis telefonas su apsauga nuo kritimų, talpia baterija ir 50 MP telekamera
2025-09-01 09:21
HTC pristatė naująjį „Wildfire E4 Plus“ išmanųjį telefoną su dideliu ekranu ir 50 MP pagrindine kamera
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama