Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 2 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 1 d. 21:08
Kibernetiniai nusikaltėliai naudoja NFC pinigų vagystėms iš žmonių
Gegužės 1 d. 15:32
Šią klaidą su mikrobange daro beveik visi: ne tik trumpina prietaiso gyvavimo laiką, bet ir kelia pavojų
Gegužės 1 d. 09:27
NEO TOOLS raktų komplektai lagaminuose
Balandžio 30 d. 20:39
Išmanusis telefonas nukrito ant žemės? Štai kodėl neverta iškart panikuoti, bet ir delsti pavojinga
Balandžio 30 d. 17:15
Nuo laboratorijos Vilniuje iki Tarptautinės kosminės stoties – lietuviškos molekulės prieš radiaciją
Balandžio 30 d. 14:39
5 aukštosios mokyklos skirs 1 mln. EUR finansavimą EDINA sistemos atnaujinimui
Balandžio 30 d. 11:29
Kvantiniai deimantai – įrankis ir karo lauke, ir vėžio diagnostikoje
Balandžio 30 d. 08:51
„Trafic“, „Estafette“ ir „Goelette“ – pirmosios „Renault“ programiškai valdomos transporto priemonės, sukurtos „Ampere“
Balandžio 29 d. 20:25
8K televizoriai – revoliucija ar brangus triukas? Štai ką gamintojai nutyli
Balandžio 29 d. 17:43
Naujos taisyklės darbo rinkoje: dirbtinis intelektas atims darbą iš tų, kurie juo nesinaudos
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Jau žinoma, kuo bus ypatingi geriausi ateinančių metų išmanieji telefonai

Publikuota: 2017-12-08 19:16
Tematika: Telekomunikacijos
Aut. teisės: ©15min, UAB
Inf. šaltinis: 15min.lt

Išmaniesiems įrenginiams skirtas platformas gaminanti įmonė „Qualcomm“ konferencijoje Havajuose pristatė svarbiausią savo ateinančių metų naujovę, nuo kurios priklausys daugybės 2018 metais geriausių išmaniųjų telefonų veikimas – platformą „Snapdragon 845“, rašo „Ars Technica“.

„Qualcomm“ aukščiausios lygio (ir didžiausių kainų) išmaniųjų telefonų segmente yra akivaizdūs lyderiai ir praktiškai monopolistai: šios įmonės lustų nerasite nebent kai kuriuose „Samsung“ telefonuose (jie į dalį telefonų montuoja savo „Exynos“ platformą), „Huawei“ (šie gaminasi „Kirin“ procesorius) arba „Apple“ įrenginiuose. Bet įdomu tai, kad naująją „Qualcomm“ platformą ateinančiais metais veikiausiai rasite ne tik geriausiuose naujuose telefonuose, bet ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose – „Qualcomm“ braunasi ir į „Windows 10“ įrenginių rinką.

Naujieji „Qualcomm“ procesoriai bus gaminami „Samsung“ gamyklose taikant 10 nm technologinį procesą – lyginant su „Snapdragon 835“ situacija visiškai nepasikeitė. Naujojoje platformoje bus keturi „našieji“ procesoriaus branduoliai „Cortex A75“, veikiantys 2,8 GHz dažniu ir 4 „taupieji“ branduoliai „Cortex A55“, pasiekiantys iki 1,8 GHz dažnį. „Qualcomm“ vidutinį procesorių dažnį pakėlė tik 19 procentų lyginant su „Snapdragon 835“, tačiau žada 25 proc. padidėjusį našumą, mat pakoreguotas pačių procesorių struktūra. Be to, procesoriuose atsiras 2 MB L3 spartinančiosios atminties ir 3MB sisteminės spartinančiosios atminties.

Grafikos apdorojimui bus panaudotas „Adreno 630“ procesorius – gamintojas žada 30 proc. didesnį našumą ir 30 proc. mažesnes energijos sąnaudas. Padidėjusi vaizdo išvedimo į ekraną sparta leis procesorius naudoti su 2K x 2K raiškos ekranais, vaizdą atnaujinant 120 Hz dažniu. Daug dėmesio naujuose procesoriuose skirta virtualiosios ir papildytosios realybės technologijų išnaudojimui – juose bus gamykliškai įdiegti akių ir rankų judesių stebėjimo algoritmai, technologijos, leisiančios koncentruoti procesoriaus išteklius ekrano taške, į kurį nukreiptos vartotojo akys, skirtingų vaizdų generavimas atskirai kairei ir dešinei akims, 6 laisvės laipsnių padėties sekimas.

Dėl daugybės naujų su VR susijusių funkcijų „Adreno 630“ dabar jau netgi nebevadinamas grafikos procesoriumi – jis perkrikštytas „vizualinio apdorojimo posisteme“ (Visual Processing Subsystem). Žinoma, visas šias gudrybes buvo įmanoma atlikti ir naudojant „Qualcomm“ procesorius, tačiau dabar „Snapdragon 845“ šias funkcijas mokės iškart nuriedėjęs nuo gamyklos konvejerio.

Taip pat naujojoje platformoje patobulintas kameros fiksuojamų vaizdų apdorojimas, atskirtas naujas procesoriaus branduolys, atliksiantis ypatingo saugumo reikalaujančias šifravimo, mokėjimų, biometrinio atpažinimo užduotis.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„OnePlus 13T“ – kompaktiškas ir pigus, su didžiuliu akumuliatoriumi, tačiau yra niuansų

Kompaktiškų išmaniųjų telefonų segmentas pasipildė dar vienu įdomiu nauju produktu: Kinijoje pristatytas „OnePlus 13T“. Taip, bendrovė nutolo nuo ankstyvųjų T serijos modelių, kurie buvo patobulintos flagmanų versijos, koncepcijos ir perorientavo ją į mažus, rankai ir kišenei patogius protingo dydžio išmaniuosius telefonus.

Naujas Lietuvos interneto rekordas: „Telia“ tarptautinės jungtys pasiekė 2 Tb/s spartą

Lietuvos telekomunikacijų bendrovė „Telia“ padvigubino jungčių su užsienio operatoriais pralaidumą, tarptautinio interneto spartą padidindama iki rekordinių 2 terabitų per sekundę (Tb/s).

„Oppo“ pristatė naująjį „K13“ modelį: telefonas pasiūlys puikų ekraną ir didelės talpos bateriją

Internete jau kuris laikas buvo kalbama apie naująjį „Oppo K13“ išmanųjį telefoną. Pagaliau įvyko ir oficialus jo debiutas. Pažvelkime, kokiomis savybėmis pasižymės šis įrenginys bei kokia bus jo kaina.

2025 m. balandis
2025-04-30 09:35
„Vivo X200s“ – „MediaTek Dimensity 9400+“ debiutuoja baziniame atnaujinime
2025-04-29 10:32
Unikalus išmanusis telefonas: „Infinix“ pristatė „Note 50s 5G+“ modelį, kuris skleidžia kvapą
2025-04-28 21:08
Pristatytas „Vivo X200 Ultra“ – galingas foto flagmanas
2025-04-28 10:31
„Samsung“ paskelbė apie naująjį „Galaxy M56“ modelį
2025-04-27 11:25
„Android 16“ pasiūlys vieną svarbią naujovę, kuri dabar prieinama tik „Google“ ir „Samsung“ telefonuose
2025-04-27 07:11
„Honor“ telefonai sulaukė naujų dirbtinio intelekto galimybių, gamintojas neslepia ambicijų
2025-04-26 19:27
Ploniausias žaidimams skirtas telefonas rinkoje: paskelbta apie naująjį „Red Magic 10 Air“
2025-04-26 13:21
Sukčiai apsimeta ir VMI – ekspertas primena, ko nereikėtų daryti
2025-04-26 07:19
Pristatyti naujieji „Super ZX“ ir „Super ZX Pro“ išmanieji telefonai
2025-04-25 13:54
Pristatytas naujasis „Honor Power“ su įspūdingų savybių baterija
2025-04-25 10:22
Pirmojo ketvirčio išmaniųjų telefonų rinkos lydere tapo JAV milžinė
2025-04-24 10:35
Pristatytas naujasis „Motorola Edge 60 Stylus“ išmanusis su puikiu ekranu ir atspariu korpusu
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama