Elektronika.lt
 2025 m. rugpjūčio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugpjūčio 23 d. 20:25
JAV pasiektas rekordas, kuris šiurpina net didžiausius priešus: pamatykite, kokį greitį pasiekė šis šedevras
Rugpjūčio 23 d. 17:26
Diena be telefono kroviklio – misija neįmanoma? Technologijos ekspertai įvardijo priežastis
Rugpjūčio 23 d. 14:17
Gyvenate šalia elektrinės? Pasitikrinkite – jums gali priklausyti gamybos įmokos lėšos!
Rugpjūčio 23 d. 11:35
Nukrėtė elektra ar žaibas: net ir menkas smūgis gali būti mirtinai pavojingas
Rugpjūčio 22 d. 20:23
Patarė, kaip gauti iš „Gmail“ 15 GB nemokamai
Rugpjūčio 22 d. 17:16
„Google“ mato ne viską: ką slepia žemėlapiai ir kam jie iš tiesų reikalingi?
Rugpjūčio 22 d. 14:29
„Telia“ įjungė galimybę skambinti iš užsienio be mobiliojo ryšio per Wi-Fi
Rugpjūčio 22 d. 11:11
Aktyvus dėstytojas socialiniuose tinkluose – būtinybė ar pasirinkimas?
Rugpjūčio 22 d. 08:25
Kibernetinių sukčių atakų daugėja – nauja iniciatyva moko žmones atsparumo
Rugpjūčio 21 d. 20:30
„Samsung“ pristato „Galaxy Buds3 FE“ – siūlo geresnį garsą ir DI funkcijas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Bendrovė „Baltnetos komunikacijos“ pirmoji verslui siūlo nemokamą ryšį su duomenų centru

Publikuota: 2009-02-05 10:54
Tematika: Telekomunikacijos
Inf. šaltinis: Baltnetos komunikacijos, UAB

Kompleksinius informacinių technologijų (IT) ir duomenų perdavimo sprendimus verslui teikiančios bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ duomenų centro paslaugos populiarumas pernai išaugo 60 proc., o pajamos iš jos siekė 1,5 mln. Lt. Šiemet bendrovė pirmoji rinkoje verslui pristato dar vieną sprendimą – nemokamą serverių perkėlimą į įmonės duomenų centrą ir nemokamą ryšį darbui su duomenimis.

„Spartų duomenų centro paslaugos augimą lėmė kitų rinkos dalyvių duomenų centrų resursų sumažėjimas. Taip pat paslaugos populiarumui įtakos turėjo sparčiai augantys įmonių duomenų kiekiai, vis didėjantis verslo susirūpinimas duomenų saugumu bei siekis nepertraukiamai su jais dirbti“, – teigia bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ produktų vadovas Modestas Ancius.

Anot M. Anciaus, vis daugiau Lietuvos įmonių supranta, kad investuoti į specialias patalpas serveriams laikyti neefektyvu – geriau rinktis duomenų centrų paslaugas. O vis labiau populiarėjanti duomenų centrų paslauga verčia teikėjus ieškoti naujų sprendimų, todėl „Baltnetos komunikacijos“ nusprendė verslui pasiūlyti nemokamą serverių perkėlimą į įmonės duomenų centrą ir nemokamą ryšį darbui su duomenimis.

Iki šiol įmonės už 10 Mb/s ryšį su duomenų centru paslaugų teikėjams mokėdavo apie 500-1000 Lt per mėnesį. Tačiau dabar Vilniaus miesto verslo centruose esančioms įmonėms „Baltnetos komunikacijos“ siūlo šią paslaugą nemokamai neribotam laikotarpiui. Taip pat kompanijoms už dvigubai mažesnę kainą – 550 Lt per mėnesį – siūlomas 100 Mb/s ryšys su „Baltnetos komunikacijų“ duomenų centru. Šiuo metu bendrovė visuose didžiausiuose sostinės verslo centruose yra įdiegusi optinio interneto ryšio prieigą.

Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad vis daugiau įmonių dėl ekonomikos sunkmečio persikelia į mažesnius biurus. O perkelti serverį į kitą vietą ne tik brangu, bet ir nesaugu. Todėl „Baltnetos komunikacijos“ tikisi, kad naujas bendrovės sprendimas sparčiai populiarės. „Įmonių serveriuose veikia programos, kurios privalo dirbti be jokių sustojimų, mat prie jų jungiasi klientai, partneriai. Be to, naujame verslo centre gali iškilti problemų su elektros energija ar serveriui gali paprasčiausiai nebeužtekti vietos“, – sako M. Ancius.

Įmonė perkėlusi savo serverį į duomenų centrą gali nepertraukiamai dirbti su duomenimis, būti užtikrinta jų saugumu, sumažinti serverių priežiūros ir aptarnavimo kaštus, taip pat turi galimybę saugiai modernizuoti, papildyti sistemą bei sumažinti išlaidas elektros energijai.

Be to, pasirinkusiai duomenų centrų paslaugą įmonei nereikia skirti didelių pradinių investicijų, galinčių siekti net 100 tūkst. Lt, nuosavai serverių saugyklai įrengti. Taip pat nereikia sukti galvos, kaip apsirūpinti reikiamu elektros energijos kiekiu.

„Baltnetos komunikacijos“ planuoja, kad šiemet bendrovės teikiamos duomenų centro paslaugos augs 68 proc., o pajamos iš jų – dvigubai.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Honor“ pristatė nebrangų „Play 70 Plus“ išmanųjį telefoną su „Qualcomm“ lustu ir 7 000 mAh baterija

Per pastarąsias kelias savaites „Honor“ pristatė ne vieną naują produktą, o dabar debiutuoja ir dar viena naujiena. Kompanijos atstovai paskelbė apie naująjį „Honor Play 70 Plus“ išmanųjį telefoną. Pažvelkime, kokiomis savybėmis jis pasižymės.

Pristatytas vos 80 eurų kainuosiantis „Vivo Y04s“ išmanusis telefonas su talpia baterija

Kinijos technologijų bendrovė paskelbė apie dar vieną naują išmanųjį telefoną. „Vivo“ pristatė naująjį „Y04s“ modelį, kuris kainuos maždaug 80 eurų. Pažvelkime, ką pasiūlys šis biudžetinės klasės prietaisas.

Į Europą atvyksta nė 100 eurų nekainuosiantis „Realme Note 70T“ telefonas su didelės talpos baterija

Kinijos bendrovė „Realme“ naujus išmaniuosius telefonus pristato kone kiekvieną mėnesį, o dabar debiutuoja dar vienas nebrangus modelis. Gamintojas paskelbė apie biudžetinės klasės „Realme Note 70T“, kuris bus prieinamas ir Europoje.

2025 m. rugpjūtis
2025-08-21 10:46
RRT primena: mokyklos ir bibliotekos privalo užtikrinti vaikų saugumą internete
2025-08-21 07:19
„Telia“ duomenys Lietuvoje skries 600 Gb/s greičiu – atnaujinamas nacionalinis tinklas
2025-08-20 13:47
Nuo 2026 m. vykstantys į Ukrainą ir Moldovą už tarptinklinio ryšio paslaugas mokės tiek pat, kiek namuose
2025-08-19 21:05
„POCO M7 Plus“ – pigus, ilgai veikiantis, su sklandžiu ekranu
2025-08-19 16:40
Pristatytas „Vivo V60“ išmanusis telefonas su „Zeiss“ optika
2025-08-18 15:55
„Samsung“ keičia programinės įrangos atnaujinimų politiką, didžiausi atnaujinimai pasirodys anksčiau nei įprastai
2025-08-17 14:39
Pristatytas naujasis „Vivo T4R 5G“ telefonas su „MediaTek“ lustu ir 50 MP pagrindine kamera
2025-08-17 06:18
„Corsair“ pristatė kompaktišką „AI Workstation 300“ kompiuterį, skirtą dirbtinio intelekto užduotims atlikti
2025-08-16 06:29
Didieji Europos ryšio operatoriai siunčia svarbų perspėjimą
2025-08-15 09:59
Nuo autsaiderių iki lyderių: Lietuva pasivijo Europą pagal interneto prieigą
2025-08-14 10:12
RRT: 5G naudotojų skaičius Lietuvoje per metus šoktelėjo dvigubai
2025-08-14 07:28
Ministras E. Sabutis: Stipriname atsparumą GPS trikdžiams Klaipėdos uoste
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama