Elektronika.lt
 2025 m. rugpjūčio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugpjūčio 22 d. 11:11
Aktyvus dėstytojas socialiniuose tinkluose – būtinybė ar pasirinkimas?
Rugpjūčio 22 d. 08:25
Kibernetinių sukčių atakų daugėja – nauja iniciatyva moko žmones atsparumo
Rugpjūčio 21 d. 20:30
„Samsung“ pristato „Galaxy Buds3 FE“ – siūlo geresnį garsą ir DI funkcijas
Rugpjūčio 21 d. 17:46
Telefono ekranas tapo mamos ir tėčio pakaitalu? Įvardijo priežastis, kodėl alfa karta nesugeba susikaupti
Rugpjūčio 21 d. 14:04
Spausdintuvo kasetė: kaip rasti tinkamą kasetę jūsų spausdintuvui
Rugpjūčio 21 d. 11:42
Lietuva mažesnėmis elektros kainomis lenkia Vakarų Europos galiūnes
Rugpjūčio 21 d. 08:25
IT sutartys: ką turi žinoti kiekviena programavimo paslaugas teikianti įmonė
Rugpjūčio 20 d. 20:21
Vienas žodis ir bankas užšaldys jūsų banko sąskaitą: ekspertai pasakė, ko jokiu būdu negalima daryti
Rugpjūčio 20 d. 17:18
Vasara keičia elektromobilių įkrovimo įpročius: augimas rekordinis, įkrovimo sesijos – trumpėja
Rugpjūčio 20 d. 14:26
Naujas „CLA Shooting Brake“ sprendimas: visiškai elektrinis modelis, kuris leis įveikti daugiau nei 700 kilometrų
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Antivirusinę programą patalpino į USB raktą

Publikuota: 2010-08-10 14:21
Tematika: Kompiuterija
Inf. šaltinis: 4it, UAB

Antivirusinę programą „BitDefender“ Lietuvoje galima įsigyti neįprastoje laikmenoje – 4 GB USB rakte, kuris vėliau gali būti panaudojamas kaip įprastas raktas bet kokiems vartotojo duomenims įrašyti. USB raktas yra patogiausia laikmena mažiesiems nešiojamiems kompiuteriams (angl. netbook), kurie paprastai neturi kompaktinių diskų nuskaitymo įrenginio.

„Kompaktiniai diskai yra atgyvenusi laikmena – jie braižosi, yra nepatogūs ir greitai bus apskritai nebenaudojami. Už poros metų kompaktinių diskų pirkti nebeapsimokės net finansiškai“, – sako UAB „4IT“, atstovaujančios duomenų apsaugos programinę įrangą „BitDefender“, produkto vadovas Martynas Butkevičius. „BitDefender“ į USB raktą patalpintas „4IT“ sumanymu.

Visos šeimos poreikiams sukurtas „BitDefender“ yra bene paprasčiausia naudotis antivirusinė programa iš visų Lietuvoje siūlomų tokio tipo programų. Kiekvienam šeimos nariui galima sukurti atskiras „BitDefender“ paskyras su skirtingais nustatymais ir perjungti jas iš vienos į kitą vienu mygtuko paspaudimu.

Taip pat paprastai galima pasirinkti ir specialius darbo režimus. Įjungta nešiojamojo kompiuterio režimu „BitDefender“ sustabdo kai kuriuos nebūtinus kompiuterio procesus ir taip tausoja jo bateriją. Žaidimų režimu veikianti programa sumažina kompiuterinės sistemos apkrovą ir atideda jos skenavimą. USB rakte esanti „BitDefender 2010“ visus kompiuterio duomenis, ieškodama virusų, nuskenuoja dvigubai greičiau, nei ankstesnės „BitDefender“ versijos, ir sunaudoja mažiau kompiuterio resursų.

Šioje antivirusinėje programoje įdiegta ir pažangiausia apsauga nuo naujausių virusų ir piktybinių programų (angl. malware). Blokuodama interneto svetaines, kuriose kėsinamasi pasisavinti vartotojo kreditines kortelės duomenis, „BitDefender“ savo vartotojus saugo ir nuo internetinio sukčiavimo.

USB rakte galima įsigyti dvi „BitDefender“ versijas: „BitDefender Antivirus 2010“ ir „BitDefender Internet Security 2010“. Pastaroji versija turi papildomai įdiegtą „tėvų kontrolės“ sistemą, kuri blokuoja priėjimą prie žalingų interneto svetainių ir elektroninio pašto, nustatytu laiku neleidžia vaikams naudotis internetu ir žaisti žaidimų. „BitDefender Internet Security 2010“ taip pat apsaugo elektroninį paštą nuo nepageidaujamų laiškų, turi ugniasienę, saugančią interneto prieigą ir belaidį tinklą (angl. Wi-Fi) nuo nepageidaujamų naudotojų.

Žurnalas „ComputerBild“ „BitDefender Internet Security 2010“ šiemet suteikė apdovanojimą už geriausią kainos ir kokybės santykį.

Norintiems išbandyti „BitDefender“ galimybes saugant vartotojus internetinėje erdvėje, UAB „4IT“ sukūrė svetainę www.scanonline.lt, kurioje veikia nemokamas „BitDefender“ „online“ skaneris. Jis patikrina vartotojo kompiuterį ir praneša, jei jis užkrėstas šnipinėjimo programomis, virusais, „Trojos arkliais“ bei kitais nepageidaujamais dalykais. „BitDefender Online Scanner“ galima naudoti neišdiegus iš savo kompiuterio jau turimos antivirusinės programos. Skaneris veikia tik naudojantiems naršyklę „Internet Explorer“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama