Elektronika.lt
 2025 m. rugsėjo 15 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugsėjo 15 d. 20:35
Nešaldo net naujas kondicionierius? Šios dažnos klaidos gali pridaryti daugybę problemų net naujame automobilyje
Rugsėjo 15 d. 17:37
Nuo klasės suolo iki karjeros: kaip dirbtinis intelektas padeda pamatyti tikrąjį potencialą
Rugsėjo 15 d. 14:42
Apklausa atskleidė tėvų požiūrį, nuo kokio amžiaus vaikas galėtų turėti išmanųjį telefoną
Rugsėjo 15 d. 11:33
„LG“ pristato naujos kartos pažangias, tvarias ir naudotojui pritaikytas namų technologijas parodoje „IFA 2025“
Rugsėjo 15 d. 08:42
KTU mokslininkai kuria naujos kartos kompozitus aviacijai, automobiliams ir energetikai
Rugsėjo 14 d. 20:04
Populiarūs mitai apie išmaniojo telefono krovimą: daugelis vis dar daro šias klaidas ir gadina įrenginio bateriją
Rugsėjo 14 d. 17:39
Motociklai tampa vis saugesni: nors technologijos pažįstamos, jos – nuolat tobulinamos
Rugsėjo 14 d. 14:18
Lietuviai renkasi turėti po dvi SIM: ar žinote, kada viena iš jų neveikia?
Rugsėjo 14 d. 11:49
Akmenės rajone pradėjo veikti pirmasis „Elektrum Lietuva“ vėjo parkas
Rugsėjo 14 d. 08:16
„Škoda“ pristatė kitąmet pasirodysiantį prieinamiausią elektrinį visureigį „Epiq“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Fun football drills
Football Training Equipment, Defending drills football, Kids football training kit
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Per mėnesį „.eu“ domenų skaičius Lietuvoje išaugo 30 proc.

Publikuota: 2008-07-02 11:22
Tematika: Kompiuterija
Inf. šaltinis: Interneto vizija, UAB

Už „.eu“ domenų registravimą atsakinga institucija EURid visą birželio mėnesį vykdė akciją, kurios metu šie domenai buvo registruojami pigiau. Akcija suskubo pasinaudoti ir lietuviai, per mėnesį užregistravę beveik 1,7 tūkst. domenų – trečdalį iki tol užregistruotų domenų skaičiaus.

„Kaip rodo mūsų statistika, didžiąją dalį – apie 80 proc. – naujų domenų užregistravo fiziniai asmenys, gan dažnai rinkęsi domeną su savo pavarde. Mažiau aktyvios buvo įmonės, jau įregistravusios savo „.lt“ domenus ir šalia jų pasirinkę ir europietiškąjį variantą. Veikiausiai tokių veiksmų imasi įmonės, planuojančios ar jau žengiančios į bendrą Europos Sąjungos rinką“, – sakė akredituoto „.eu“ domenų registruotojo Lietuvoje „Serveriai.lt“ projekto vadovė Agnė Kutkauskaitė.

2006 metų balandžio mėnesį pradėtus registruoti domenus lietuviai rinkosi gana vangiai – prieš prasidedant domenų išpardavimui, Lietuvoje buvo užregistruota tik truputį daugiau nei 6 tūkst. šių domenų. Per kelias akcijos savaites šis skaičius šoktelėjo beveik 1,7 tūkst. ir pasiekė 7,8 tūkst. ribą. Daugiausiai šį skaičių „išaugino“ „Serveriai.lt“ klientai, užregistravę apie 1,1 tūkst. „.eu“ domenų. Iš viso šiuo metu „Serveriai.lt“ klientams priklauso 3,85 tūkst. „.eu“ domenų.

Pagal Lietuvoje registruotų „.eu“ domenų skaičių šalis lenkia savo Baltijos kaimynes Estiją ir Latviją bei tokias valstybes kaip Slovėnija ir Bulgarija. Visoje Europoje yra užregistruota 2,8 mln. „.eu“ domenų.

Matydama šios akcijos sėkmę, „Serveriai.lt“ palankiausiomis rinkoje sąlygomis siūlo įsigyti ir „.info“ domenus – šie domenai visą liepos mėnesį kainuos 7 litus, nes nuo liepos 1 dienos juos registruojanti tarptautinė organizacija „Afilias“, skelbia „.info“ domenų populiarinimo akciją. „info“ domenų visame pasaulyje užregistruota daugiau kaip 5,2 mln., tačiau Lietuvoje jie nėra populiarūs – čia jų užregistruota tik apie 1,3 tūkstančio.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Spotify“ testuoja naują galimybę: naudotojai nuo šiol gali miksuoti savo pamėgtus grojaraščius

Muzikos transliacijos milžinė „Spotify“ pirmąjį 2025 metų ketvirtį užbaigė pasiekusi neeilinių rezultatų. Dar visai neseniai kritikuota dėl nepakankamų išmokų kūrėjams, šiandien bendrovė vis labiau įsitvirtina kaip stabiliai pelną nešanti technologijų įmonė.

Eismas absoliučiai be kontrolės: kibernetinė ataka išjungė greičio matuoklius

taikiniu. Šis įsibrovimas sukėlė rimtų pasekmių visoje šalyje, tai buvo išjungti mobilūs, stacionarūs ir net atkarpų greičio matuokliai, esantys greitkeliuose bei keliuose tarp miestų.

Galite likti be prieigos prie interneto: svarbus perspėjimas milijardams žmonių

„Google“ paskelbė, kad nuo 2025 metų rugpjūčio mėnesio naršyklė „Chrome“ nebepalaikys senesnių „Android“ operacinės sistemos versijų. Tiksliau, tai palies įrenginius, kuriuose vis dar veikia „Android 8.0“ (Oreo) arba „Android 9.0“ (Pie). Kai bus išleista 139 versija, šiems įrenginiams naršyklės naujiniai bus nutraukti.

2025 m. rugsėjis
2025-09-12 13:23
3 iš 4 klausimų „Hostinger“ klientams išsprendžia dirbtinis intelektas: įmonė per metus sutaupo 9 mln. eur.
2025-09-11 13:47
Dirbtinio intelekto priežiūra Lietuvoje: RRT inicijuotas tyrimas rodo – būtina stiprinti kompetencijas
2025-09-10 12:03
„Gmail“ pasipildė nauja funkcija: svarbūs susitikimai į kalendorių pateks be jokių papildomų pastangų
2025-09-09 18:25
Pristatytas „Gmktec M6 Ultra“ mini kompiuteris su „Ryzen 5“ serijos procesoriumi ir „Radeon 760M“ vaizdo plokšte
2025-09-09 09:23
„Google“ tobulina „Android“ įrenginių automatinių atsarginių kopijų galimybes
2025-09-08 18:55
„Sony“ kuria revoliucinį žaidimų pultelį: „PlayStation“ pultelis galės fiksuoti jūsų streso lygį ir keisti žaidimą
2025-09-08 10:30
„Huawei“ pristatė „MatePad Air 2025“ planšetinį kompiuterį su išskirtiniu ekranu ir puikia garso sistema
2025-09-07 08:40
„Google“ kopijuoja „ChatGPT“ galimybes: „Gemini“ dirbtinis intelektas geba atsiminti daugiau nei anksčiau
2025-09-07 06:17
„Windows“ ruošiasi didžiausiam pokyčiui per 30 metų: mūsų naudojamos pelės ir klaviatūra gali tapti praeitimi
2025-09-04 18:43
„Google“ sprendimas pykdo suaugusius: kai kuriems „YouTube“ naudotojams tenka įrodinėti, kad jie ne vaikai
2025-09-04 15:37
„Google“ įdiegė naują funkciją, dabar galite patys valdyti, ką matote internete
2025-09-04 09:27
„GTA VI“ gali tapti brangiausiu žaidimu istorijoje: jau dabar kalbama apie įspūdingą jo kainą, tai keis viską
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama