Elektronika.lt
 2026 m. vasario 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 22 d. 17:45
Sugriuvo paskutinis mitas: net žiemą elektromobiliai pranoksta benzininius flagmanus
Vasario 22 d. 13:07
Ar konsultacija su dirbtiniu intelektu pakeis gydytojo apžiūrą?
Vasario 22 d. 09:28
Interneto sensacija tapusios DI karikatūros: ekspertė įspėja, kuo gali baigtis dalijimasis asmeninėmis detalėmis
Vasario 21 d. 17:20
Indukcinė kaitlentė gali sunaudoti daugiau elektros nei jūs galvojate, bet yra būdų kaip galima sutaupyti
Vasario 21 d. 13:44
Lietuvių kalbos mokytoja apie DI mokykloje: kūrybiškumo jis nepakeis, bet savarankišką mąstymą gali susilpninti
Vasario 21 d. 09:26
Apklausa rodo: 9 iš 10 lietuvių naudoja dirbtinį intelektą, net jei to nepastebi
Vasario 20 d. 20:40
Kinija meta iššūkį NASA: jau šiemet prasidės lemtinga misija, kuri gali pakeisti kosminę galią
Vasario 20 d. 17:13
Paaiškino, kuo pavojinga nebetinkama baterija: iki gaisro – vienas žingsnis
Vasario 20 d. 14:56
Kova dėl pirkėjų darosi vis intensyvesnė: kokie bus 2026-ieji el. rinkodarai?
Vasario 20 d. 11:57
Dveji Skaitmeninių paslaugų akto metai Lietuvoje: neteisėtas turinys šalinamas efektyviau, o vartotojų apsauga stiprėja
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Nuo vietinės iniciatyvos iki tarptautinės arenos: Vilniuje vyks Baltijos–Šiaurės šalių SEO konferencija

Publikuota: 2026-01-09 07:46
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Pastaruosius dvejus metus galėjome stebėti ryškų SEO bendruomenės Lietuvoje augimą. Viskas prasidėjo nuo nedidelės bendraminčių kompanijos, kuri išaugo iki konferencijos formato. Tiesa, rinkai keičiantis greičiau nei algoritmams, kartu didėja ir profesionalų ambicijos.

Nuo vietinės iniciatyvos iki tarptautinės arenos: Vilniuje vyks Baltijos–Šiaurės šalių SEO konferencija

Šių metų kovo 19–20 dienomis Vilniuje organizuojama „SEO Baltic-Nordic Summit“ konferencija žymi svarbų lūžį – iniciatyva pirmą kartą peržengia nacionalines ribas ir įžengia į tarptautinę areną. Lietuvos sostinė suburs daugiau nei 400 SEO, skaitmeninės rinkodaros, technologijų ir turinio strategijos profesionalų, atvykstančių ne tik iš Baltijos ir Šiaurės valstybių. bet ir iš kitų pasaulio šalių.

Galimybė ne tik pasidalinti žiniomis, bet ir parodyti regiono potencialą

Tarptautinės SEO konferencijos organizavimas Vilniuje nėra atsitiktinis reiškinys. Jis atspindi ilgą laiką brendusį pokytį – Baltijos ir Šiaurės šalių regionas pasiekė etapą, kai vietinių praktikų ir patirčių nebeužtenka. Sprendimai vis dažniau formuojami galvojant apie daugiakalbes rinkas, skirtingą vartotojų elgseną, tarptautinę e. komerciją ir nuolat kintančius paieškos sistemų algoritmus.

Iki šiol didžioji dalis tarptautinių SEO diskusijų natūraliai telkėsi didžiosiose Europos šalyse ir JAV. Tačiau šiandien mažesnės, bet itin konkurencingos rinkos ima diktuoti savo taisykles – ypač tada, kai kalbama apie efektyvumą, technologinius sprendimus ir gebėjimą greitai prisitaikyti prie pokyčių. Būtent tokiose rinkose dažnai gimsta lankstesni, duomenimis grįsti sprendimai, leidžiantys pasiekti rezultatų su ribotais resursais.

Tarptautinė konferencija Vilniuje tampa ne tik žinių mainų platforma, bet ir aiškiu signalu, kad Baltijos ir Šiaurės šalių regionas iš stebėtojo pereina į aktyvaus rinkos formuotojo poziciją. Kaip teigia renginio idėjos autorius Simonas Naudžius, tiek Lietuva, tiek visas Baltijos ir Šiaurės šalių regionas gali didžiuotis pažangiu e. komercijos sektoriumi, stipria startuolių ekosistema ir tarptautinių rinkų patirtimi: „SEO Baltic–Nordic Summit tikslas – ne tik suteikti dalyviams praktinių žinių, bet ir parodyti užsienio ekspertams, kad Baltijos regionas yra lygiavertis partneris globaliame SEO ir skaitmeninės rinkodaros kontekste“, – pabrėžia jis.

Plati programa: nuo akademinių pranešimų iki praktinių eksperimentų

Reikia pripažinti – „SEO Baltic–Nordic Summit“ konferencijos programa išsiskiria savo apimtimi ir temų įvairove. Joje – tarptautinėje SEO bendruomenėje gerai žinomi vardai, dėl kurių rinkodaros specialistai vyksta į konferencijas didžiuosiuose pasaulio miestuose.

Vilniuje savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis Stewart Vickers (dar žinomas kaip „SEO Jesus“) – populiaraus „YouTube“ kanalo įkūrėjas, investuotojas ir verslo augimo strategas, padedantis agentūroms bei SaaS verslams sistemingai didinti organinį srautą. Taip pat Koray Tuğberk Gübür – semantinio SEO ir „Topical Authority“ metodologijos ekspertas, pasaulyje vertinamas už holistinį požiūrį į paieškos sistemų optimizavimą, Alan Cladx – SEO ir dirbtinio intelekto strategas, gerai žinomas dėl drąsių eksperimentų paieškos matomumo srityje, bei kiti užsienio ir Lietuvos ekspertai.

Verta pastebėti, kad konferencijoje didelis dėmesys bus skiriamas ne tik teorinei informacijai, bet ir praktikai: pranešėjai analizuos realius eksperimentus, dalinsis savo metodologijomis. „Mastermind“ sesijos bei praktinės dirbtuvės dalyviams suteiks unikalią galimybę ne tik klausytis, bet ir spręsti realybėje egzistuojančias problemas, konsultuojantis su tarptautiniais ekspertais.

Padės pamatus skaitmeninei lyderystei regione

SEO profesionalai kasdien susiduria su klausimais: kaip pasiekti maksimalų efektyvumą dinamiškoje skaitmeninės rinkodaros srityje? Kaip suderinti ilgalaikes strategijas su greitai atsiperkančiais sprendimais, kai algoritmai nuolat keičiasi? Kokius naujus triukus verta išbandyti, kad svetainės matomumas paieškos sistemose pakiltų į viršų? Paprastų atsakymų nėra – reikia žinių, patirties, drąsos eksperimentuoti. Rinka nuolat evoliucionuoja, todėl nenuostabu: pirmauja tie, kurie mokosi greičiausiai.

„SEO Baltic-Nordic Summit“ organizatoriai tikina, kad Vilnius būsimiems pokyčiams yra pasiruošęs. Tikimąsi, kad konferencija taps vieta, kurioje ir prasidės naujas regiono skaitmeninės lyderystės etapas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Aukštųjų mokyklų mugė – vasario 24-tą dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje

Vasario 24-tąją Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojams vienai dienai duris atvers 23-oji Lietuvos „Aukštųjų mokyklų mugė 2026“. Šiemet po didžiausios ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, arenos stogu, esamiems, būsimiems studentams ir aukštesniųjų klasių mokiniams savo studijų programas pristatys net 40 Lietuvoje veikiančių mokslo įstaigų.

Energetikos ministerija atveria naujas galimybes: daugiau lankstumo degalų tiekėjams ir galimybių elektromobilių naudotojams

Energetikos ministerija atnaujino Degalų iš atsinaujinančių energijos išteklių apskaitos vienetų sistemą. Energetikos ministro įsakymo pakeitimai suteikia daugiau lankstumo rinkos dalyviams ir sudaro sąlygas kiekvienam elektromobilio savininkui tapti aktyviu energetikos sistemos dalyviu.

Skandalinga byla: populiarios platformos slapti algoritmai kaltinami griaunant paauglių psichiką

„TikTok“ pasiekė taikos susitarimą byloje, kurioje bendrovė buvo kaltinama sąmoningai kurianti priklausomybę savo naudotojams. Platformos atstovai patvirtino, kad susitarimas įvyko, ir teigė esantys patenkinti bylos baigtimi, tačiau nei kompensacijos suma, nei kitos susitarimo sąlygos viešai neatskleidžiamos.

2026 m. vasaris
2026-02-17 16:33
JAV valdžia pripažino šiltnamio efektą sukeliančias dujas saugiomis žmonėms
2026-02-16 22:09
Pirmą kartą pademonstruoti technologiniai sprendimai oro erdvės saugumui užtikrinti
2026-02-16 18:10
Penkioliktoji Pasaulinė radijo diena – dėmesys dirbtiniam intelektui ir Lietuvos radijo 100-mečiui
2026-02-16 06:12
Elektronikos lentynos tuštėja: vaizdo plokštės ir atmintis dingsta akyse, pirkėjai neslepia panikos
2026-02-15 18:25
Apsipirkimas internetu Lietuvoje vėl populiarėja – žmonės grįžta prie įpročio
2026-02-15 10:46
Naujas vagių taikinys: nerimą kelianti tendencija elektromobilių savininkams
2026-02-14 10:37
NASA atskleidė tai, ko dar nematėme: teleskopas užfiksavo stulbinančius kosmoso vaizdus
2026-02-14 06:13
Eurokomisija smogia: populiarioje platformoje plinta seksualizuoti vaizdai, gresia milijoninės baudos
2026-02-13 13:39
Lietuvoje veikiančiai technologijų įmonei – europinis pripažinimas
2026-02-12 18:28
Privatumo skandalai nesibaigia: „Meta“ vėl atsidūrė teisme, vartotojai klausia, kas dar buvo matoma?
2026-02-12 16:39
„Ignitis renewables“: 58 proc. gyventojų mano, kad Lietuva gali pasigaminti daugiau žaliosios energijos nei reikia
2026-02-12 07:22
„ChatGPT“ geba pasinaudoti tik kas trečias lietuvis: kas stabdo žmones? (1)
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama